Wpis z mikrobloga

  • 25
#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay

W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.

Za kursy po lodzi w dowolne miejsca bierze 15-20 zl. Poza uberem.

Opowiadal mi jakie ma przeboje z typami pokroju @leeshay. Na szczescie sama policja instruje co maja uberowcy robic zeby nie dostsc kary. Woec te wszystkie ich smieszne akcje zabieraja tylko czas uberowi i tym pajacom.

Jakby ktos chcial poznac mojego kolege to naprawde mily koles to pisac na priw.

Ja mam w telefonie zapisane 2 numery do uberow nawet aplikacji nie wlaczam tylko dzonie i dogaduje sie na gebe za ile kurs.

Polecam kazdemu mnie wychodzi zawsze niemal o polowe taniej jakbym korzystal z uslug zapyzialych taksowkarzy.

Porposze pirw z wiadonoscia
Sram na taxi
  • 46
  • Odpowiedz
@wielad: smutne twoje życie, pisze o Taxi ze pomógł staruszce, ty piszesz o uberze i walisz elaborat na cała stronę. Chyba nie miałeś za dużo kolegów w dzieciństwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@leeshay mam ich bardzo duzo wsrod uberowcow :)
Nie zesraj sie z tym pronowaniem taxi bo i tak jestescie juz spaleni.

Aa i ja nie skasuje twojego komenatrza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@leeshay kasujesz wszystkie ktore ci nie odpowiadaja.
Jakbys chcial tanio i kulturalnie przejechac sie po lodzi to daj znac na priw podam ci numer do ubera.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@leeshay chyba masz duzo wolnego czasu ze siedzisz na wykopie i zglaszasz komentarze. Biznesik sie nie kreci? Stoisz na postoju kolejna godzine i sie nudzisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@leeshay nie powinienes przypadkiem popracowac troszke? Czy brak klientow ci doskwiera? Jak to jest tak siedziec caly dzien i czekac az ktos przyjdzie opowiedz mi o tym prosze.
  • Odpowiedz