@Dpdp: przyjadą i sprawdzą czy masz epilepsję

k---a lipa bo sobie dodałem jeden kupon i widzę, że go nie ma, a wczoraj jechałem z tym kuponem i nie przejmowałem się że jest mnożnik po prostu jebnąłem kurs za 70 zł i elo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hoplophile po otworzeniu aplikacji Ubera w--------a ci takie wielki 4 cyfrowy kod który jest zabezpieczeniem przed pojechaniem niewłaściwym autem lub żeby Ci jakiś Ukrainiec spod nosa nie uciekł albo żeby ktoś na twój koszt nie pojechał. Ciekawa jest twoja trudność w znalezieniu tego
  • Odpowiedz
Ostatni raz jechałem #uber . Auto u---------e z zewnątrz tak samo jak w wewnątrz. Bałem się czegokolwiek dotknąć żeby się nie ubrudzić. Smrod papierosow jakby chwilę przed przyjazdem zgasił swiezo peta. Podczas 15 minutowej jazdy przejechał 300m poboczem, raz na czerwonym, trzy razy wymusił pierwszeństwo. Przejazd był za gotówkę i "kropką nad i" brak rachunku. Gdy poprosiłem o potwierdzenie zaczął się nerwowo tłumaczyć że przez przypadek przyjął zlecenie i nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zakakaikane: ale o co ci chodzi ? Jakosc uslugi adekwatna do ceny. Pomysl, ze z ceny finalnej, uber zabiera jeszcze swoje 25% prowizji, wiec stwierdzenie tutaj, ze kierowcy jezdza 'za miske ryzu' jest jak najbardzirj na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anotherelf: przecież napisałem wyżej, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Nic mnie nie obchodzi jakie ceny wyznaczają, nie mam problemu z tym żeby zapłacić więcej tylko Uber pokazywał że będzie najszybciej względem Bolta/Freenow/Ekotaxi. Kierowca ma jechać z zachowaniem przepisów, a typ spokojnie natrzaskał 50 punktów w ciągu 15 minutowej jazdy. Rachunek należy mi się jak psu buda za wykonaną usługę, a auto wg wytycznych Ubera ma być czyste, a w
  • Odpowiedz
Cześć Miruny :)
Ostatnio wpadłem na pomysł żeby sobie dorobić parę stówek na Uberze/Bolcie, ale dowiedziałem się od Pana który mnie przewoził że od stycznia wchodzą jakieś nowe przepisy i nie będzie już tak kolorowo. Wiecie może co się zmieni (licencja taksówkarska, coś jeszcze?), jakie wymagania trzeba spełniać, co trzeba zrobić żeby od stycznia móc jeździć jako Pan Taksówka i czy to jest w ogóle gra warta zachodu, jeżeli powiedzmy że chcę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lukasz93kg żeby dorobić to nie będzie się opłacało brać pod auto na Taxi, jedyna opcja to dzielić pojazd z kimś albo na zmiany ale chyba żaden rzetelny partner nie ma jeszcze tego w ofercie. Alternatywą to transport ale żarcia /mała kurierka - zwłaszcza Glovo, może pyszne tutaj nie będzie obostrzeń i starczy skuter nawet.
  • Odpowiedz
Miruny, pomozcie XD zakladalam dzisiaj konto w aplikacji Ubera, przy rejestracji poprosili o numer. Mysle spoko-podam, przeciez zaufana aplikacja i tak dalej. No to poprosili o kod weryfikacyjny ktory przyjdzie SMSem. Podalam, zgadzal sie. Ale przy okazji dostalam do tego wiadomosc smsem „Reply STOP to +48 732 483 427 to unsubscribe”. No i co to jest i czy ta subskrypcja jest platna? Czy powinnam wysylac jakiegos SMSa czy olac? Pomozcie xD #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plusy_ujemne: to jest zwykły numer telefonu, koszt jak za zwykły SMS. Dzięki temu możesz w prosty sposób wycofać zgodę na komunikację SMS bez grzebania w ustawieniach albo kontaktu ze wsparciem.
  • Odpowiedz
Ja to mam szczęście. Bo, jak to było? Głupi ma zawsze szczęście? No więc zmierzam do ubera, zamyśliłam się i przez to wsiadłam z przodu zamiast z tyłu jak to w limuzynie z prywatnym kierowcą. Pośmieszkowałam chwilę z gościem, że się zagapiłam, ale już se posiedzę koło niego. No i pierwszy raz w uberze zapięłam pasy, taki odruch bezwarunkowy gdy siadam koło kierowcy. Z tyłu go nie mam, bo jestem nieodpowiedzialną kretynką.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GarGalin: Jechałem ostatnio na spotkanie. Zbiorkom jakoś pewnie tam jeździ, ale nie wiem, nie sprawdzałem. Aplikacją nie zamawiałem, bo po co czekać 40 minut, skoro taksówek na mieście pełno. Moźe to dlatego, że jestem z tego pokolenia, które umie się poruszać po świecie bez smartfona ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może dlatego, że nie cebulę.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: free now mają niskie stawki, z firmy jeździmy nie raz ale i też prywatnie się zdarza po imprezie wracać i ceny spoko i apka bardzo fajna, co do taryfy to nie powiem ale myślę ze od którejś godziny może już być włączona druga
  • Odpowiedz