Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@Vasek:przeboleje te 9 gorszy różnicy
- 5
Mogę napisać cokolwiek, a i tak dostanę plusa. #tylewygrac
Właśnie aktywowałem ten pakiet internetowy 6gb na 60dni za 6zł. Przyda się w pracy ;D.
#tylewygrac #internet
#tylewygrac #internet
- 2
#tf2 dropnął mi Tyurtlenek #tylewygrac
@truskawkow: Wracasz na wieś?
@Enzo_Molinari: Jeśli jeszcze masz na niej jakiś znajomych. Moi wszyscy powyjeżdżali.
- 1
#fifa13 #fut W tamtym tyg kupiłem http://www.futhead.com/fifa/players/13540/ za 430k coins, ale http://www.futhead.com/fifa/players/5938/ jednak lepszy i dzisiaj sprzedałem Campagnaro (tots) za 639k coins (-5% prowizji) :P #tylewygrac
@okuch: Ja to jak mam 1000 to się cieszę i szał zakupów czyli jeden złoty zawodnik i pare kontraktów :D
- 0
konto usunięte via iOS
- 4
@kanapeczka_z_kanapa: #w----------y
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży w Toruniu – jako organizator konkursu na pomysł biznesowy w ramach projektu „Znajdź niszę – wspieranie przemysłów kreatywnych” z przyjemnością i satysfakcją informuje, iż przedstawiona koncepcja została pozytywnie oceniona przez komisję ekspercką i tym samym został Pan Laureatem konkursu.
XD #tylewygrac
he he zaktualizowałem mojego telewizora Bravie i wszystko ładnie działa z neta :3 #tylewygrac #oswiadczenie
konto usunięte via Android
- 3
Kupiłam kilogram kiełbasy #oswiadczenie #tylewygrac
- 1
@Adrianq: nie, będę karmila nią bezdomne koty
@MrsHamburger: co będziesz robiła? xD
- 1
Dostałem z carrefoura kody upominkowe na darmową pepsi do popcornu w multikinie i darmowe ciastko i kawę prz zakupach w tchibo powyżej 50zł. Szczegół, że do żadnego nigdy się nie wybiorę... Jakby ktoś chciał niech pisze.
#tylewygrac
#tylewygrac
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Zwykly_Czlowiek: Wyniki będę mieć za tydzień, więc też nie wiem ;s
Ale tak czy siak do końca września spokój :)
Ale tak czy siak do końca września spokój :)
@martin-marti: Bordo jest przereklamowane.
konto usunięte via Android
- 0
@martin-marti: pa pa
Wlasnie zmienilem telefon z xperi x8 z 186 MB ramu i procesorem 600 na xperie E dual z procesorem 1ghz i 512MB ramu i powiem wam OMG jaka roznica!
#tylewygrac #android
#tylewygrac #android
- 1
- 1
Jestem w szoku, jadę pociągiem regio, który ma gniazdka (!), które działają (!!) i jeszcze jest darmowe wi-fi (!!!)
#tylewygrac #pkp #wygraleminternety
#tylewygrac #pkp #wygraleminternety
- 4
@nielubieselera: uszczypnij sie to halucynacja z niedożywienia :D
- 1
- 1
- 1
- 3
Nawet nie zwróciłem uwagi, a są już wyniki wstępnego na #sgh Dostałem się! :)
#sgh #swietujzwykopem #tylewygrac
#sgh #swietujzwykopem #tylewygrac

























Barki, triceps, nogi.
Po zeskanowaniu karty pani z recepcji na komputerze zobaczyła, że mam dzisiaj urodziny. W prezencie mogłem sobie wybrać szafkę :D #tylewygrac
#roknasilowni