nie wiem czy ktoś to przeczyta, czy nie, lubię opisywać moje przeżycia związane z czymś z własnej perspektywy. W ciągu 2 ostatnich dni obejrzałem wszystkie odcinki 9 sezonu top model które dotychczas wyszły (1-9).
W porównaniu do ostatniego sezonu obecni uczestnicy są tacy bliżsi mi. Z Dominiciem, Śmieszkiem, Łukaszem czy Mariuszem chciałbym się kumplować, Patrycja wydaje się naprawdę fajną dziewczyną, spokojną, w 100% jest w moim typie więc nie będę dalej oceniać
Patrycja wydaje się naprawdę fajną dziewczyną, spokojną, w 100% jest w moim typie więc nie będę dalej oceniać jej jako osoby bo opinia nie do końca może być sprawiedliwa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Maja jest najbardziej irytującą osobą ze wszystkich uczestników.


@michalxd21: po tym przestałem czytać.

Jestem prostym, typowym odbiorcą z środka "populistycznego" świata i dziwisz sie ze uczestnicy są "do ciebie podobni" XD i będziesz o
@jaroty: prawda jest jak zwykle po środku, policja po prostu skupiła się na kibolach bo latali w grupach, a TVP kłamie tylko trochę bo agresja słowna to też agresja, widziałem filmik jak gościu przemawiał przez mikrofon i mówił o wrzucaniu Mołotowów i namawiał do końca pokojowych protestów.
I tu i tu propaganda
Katarzyna Bosacka - baba z nadwagą, która od lat w mediach jest promowana jako specjalistka od zdrowego żywienia i poucza ludzi z nadwagą, że źle jedzą. Ja #!$%@?, przecież to tak jakby program o stomatologii i zdrowiu jamy ustnej prowadził jakiś żul z czarnymi zębami.
#bosacka #tvn #zdrowie #telewizja #dieta
źródło: comment_1604162419NXDPvN5nR4DEbKJXsCTLXz.jpg
#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. W kontekście ostatnich wydarzeń dużo mam emocji związanych z moimi rodzicami. Otóż odkąd pamiętam w naszym domu w TV zawsze oglądane były Wiadomości na #tvp. Niezależnie kto rządził, myślę że z przyzwyczajenia po prostu.

Do pewnego momentu było wszystko w porządku. Tata wszystkim mówił, że żeby wyrobić sobie opinię trzeba zasięgnąć wszystkich stronę i wyrobić swoje własne zdanie. Jednak ostatnimi czasy widzę, że ta telewizja tak nimi zmanipulowała,
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie jest to samo z tatą, mamie przegadałem że to propaganda i reżim jak w chinach, żeby tego szamba nie słuchała, jak zaczęła korzystać z komputera i oglądać też inne stacje, to widać że zrozumiała że tam serwują treści tylko z jednej strony, ale tacie nie przegadasz. Mam podobne spostrzeżenia i podobny problem, mam nadzieję że bekną za te swoje kłamstwa wszystkie i zamkną ten #!$%@?ł w końcu, albo