konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@motaboy: Wyjmujesz z kontekstu. Ona bardzo dobrze wie jak niezdrowa jest jej otyłość, ale nie potrafi z nią wygrać. Raz schudła 50kg-70kg, bo prawie wcale nie jadła. Potem doświadczyła efektu jojo.
Pewnie mówi o tym, że jest hejtowana za chorobę, której nie umie pokonać.
To bardzo przykre. Odbiera się jej prawo do szczęścia, wypowiadania się, pokazywania swoich zdjęć, bo "promuje otyłość". A ona po prostu z nią przegrywa i próbuje mimo
Telewizja DVB-T i podstawowe kanały to totalny syf. Poza niektórymi filmami wieczorem i wydarzeniami sportowymi w dzień leci papka dla mas. Disco-polo, paradokumenty, kabarety i reklamy zajmują 80% czasu anteny. Od TV4, TVN przez Puls, Super Polsat po ATM. Jedynie TVP Kultura i ABC dają radę. Od biedy Metro. Nawet na rzekomo popularno-naukowym FokusTV leci ogłupiająca amerykańska forma programów.
I jeśli ktoś się zastanawia czy brać podstawową telewizję to zdecydowanie odradzam.
#
#!$%@? nie wiem czy oglądacie ale na #tvn leci taki patologiczny program jak zamiana żon i dziś to #!$%@? przebili wszystko takie totalne #patostreamy #danielmagical kobita nic nie robi jej chłop 10dni jak dobrze idzie w tygodniu nie maja czasu na gotowanie jedzą zupki chińskie i lasagne zbiedry xDDDDDDDDD miała robić troche ćwiczeń to mówiła, że ją brzuch boli po cesarce XDDDDDD kobieta się jej pyta ile po tej cesarce a ona
Daily dose of #hipocrisy: #szurprawica edyszyn.

Tyle jest płaczów szurii że "hurr durr w tefauen i tefaupe to sami klakierzy, żadnych niezależnych egzpertuff".
Owszem, dyskusja w obu stacjach jest dość jednostronna i wredna, ale czy na pewno "żadnych egzpertuff"?

W #tvn stosunek rozmówców wynosi 4-ech od propozycji tezy programu do 1-go opozycji tezy.
W #tvp jest trochę lepiej, ale mam wrażenie że z powodu ustawowego obowiązku, bo ściągani są przedstawiciele ważniejszych
@WodzNaczelny: Nie wiem o czym piszesz, ale Eunikę i całą bandę z Lublina trudno przypisać do jakiejkolwiek orientacji politycznej. To są religijni fundamentaliści o bardzo prostym, wręcz prymitywnym spojrzeniu na geopolitykę, naukę i sprawy religijne. Powinni być i chyba są traktowani jak sekta. Sama nie wiem, czemu TVP ich w ogóle zaprasza.