Wpis z mikrobloga

@12lat25cm większość ludzi to dzbany. Kiedyś gadałem z typowym boomerem jaki to Kukiz będzie dobry że rewolucja wreszcie będzie normalnie xD. A jak mówiłem że za 100 lat tu się nic nie zmieni i będzie tylko gorzej to się śmiali. Wyjechałem z Polski zaraz po liceum i co? Miałem rację. W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD a będzie
W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD


@Marvel7: Bo prawdopodobnie będzie, ale nie dlatego, że Tusk taki święty, tylko dlatego, że ciężko jest zrobić gorzej niż PiS (chociaż Konfederaci mają aspiracje :D).
W polityce wybór mniejszego zła to praktycznie codzienność, ale wolę dostać z plaskacza niż kijem.
@korporacion: zbratanie sie z nacjonalistami i wprowadzenie ich do sejmu. Moze to nie był 2015 ale zaraz potem. Nawet wtedy napisalem do Kukiza na FB z pytaniem co #!$%@?. Odpisal mi ze dzieki temu bedzie mógł im patrzec na rece albo coś równie naciąganego.
@12lat25cm: wiem że to pesymistyczna ludowa mądrość, ale to prawda, że nic się w tym #!$%@?łku nie zmieni. Władza - degeneraci, społeczeństwo - zdegenerowane, zniszczone podziałami, napuszczone na siebie, przyzwyczajone do postawy roszczeniowej (wszystko mi się należy). Trzeba być naiwnym, żeby wierzyć w pojawienie się polityka lub partii, który przyjdzie i zrobi porządek. Nikt go tu nie zrobi. Jako kraj mamy wybór - źle albo #!$%@?. Nie ma tu jakiejś stałości
@12lat25cm: ja w 2015 kukiza hejtowałem, bo zabrał elektorat korwinowi i przez niego rok sznura nie nadszedł xD

ale oprócz tego to już wtedy mi coś bardzo nie pasowało - na listach zebrał listę kompletnie niepasujących do siebie ludzi, w ogromnej mierze kryptopisowców, jego za pisowca nie uważałem, raczej za kogoś na tyle nieogarniętego, że wprowadza takich ludzi do sejmu
bo to prawda zbyt mało czasu upłynęło. Komuna zniszczyła ten kraj na wiele lat.


@Marvel7: Myślę, że można zaryzykować tezę, że przed komuną też Polska jakimś geniuszem Europy nie była, bo po odzyskaniu niepodległości zaraz oddała władze autokratom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
większość ludzi to dzbany. Kiedyś gadałem z typowym boomerem jaki to Kukiz będzie dobry że rewolucja wreszcie będzie normalnie xD. A jak mówiłem że za 100 lat tu się nic nie zmieni i będzie tylko gorzej to się śmiali. Wyjechałem z Polski zaraz po liceum i co? Miałem rację. W Polsce zostały same przygłupy i patologia która myśli że jak teraz będzie hamowania albo Tusk to będzie lepiej xD a będzie tak