#kiciochpyta #trojka #pytanie

Mirasy i Mirabelki. Tydzień temu w piątek, jadąc samochodem do domu słuchałem Trójki. Wśród zaproszonych gości była tam również jakaś dziewczyna, która zapowiadała piosenki. Może ktoś pamięta jak ona się nazywała?:)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Jelen_Szlachetny: ej, ale Helen szanuj... To tak, jakbys zdjecie Kaczkowskiego wkleil.
No i w dodatku klatka z reportarzu tvp, ktory zrobili wbrew jej woli (tzn na poczatku sie zgodzila, ale pozniej zrezygnowala a oni wbili na hama do pokoju, w ktorym pracowala)
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, tylko słuchacze trójki są zajebiści, reszta to podludzie, bo na trójce leci tylko wyjątkowa muzyka od słuchania której stajecie się wyjątkowi! Jak ktoś słucha czegoś innego to staje się podludziem! To by było generalnie na tyle, za chwilę audycja w której będziemy opowiadać, co takiego wyjątkowego będzie się działo w wyjątkowym radiu, a potem nasz kolejny prezenter będzie dalej was przekonywał czemu trójka jest tak zajebista w swojej zajebistości.

Nie zapomnijcie słuchać
simperium - Pamiętajcie, tylko słuchacze trójki są zajebiści, reszta to podludzie, bo...

źródło: comment_KEs3esezVuoYqKCW62mHALllXSEx0GpK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@simperium: nie trójka jest tutaj problemem. Ty w ogóle nie lubisz radia, więc go nie słuchasz i masz nie najlepsze o nim zdanie. Nie każdy lubi słuchać radia. Idź żalić się gdzieś indzie i nie psuj zabawy innym.
  • Odpowiedz
  • 217
@Zdejm_Kapelusz: To na trójce puszczają muzykę? za każdym razem jak przełącze to gadają jakiś smęty. Nie rozumiem tej mody na trójkę nigdy nie znalazłem tam utworu który by mi się podobał.
  • Odpowiedz
#trojka
- Hurr oburzenie durr ja to widziałam hurr
- Zaraz, widziała pani ten spektakl?
- No nie, czytałam zapowiedzi

Kurtyna.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aaa tak se śmigam po zasobach wykopu, trafiło na Manna. Czytam archwialne i co? Okazuje się, że chcę dać plusa przy komentarzu http://www.wykop.pl/link/1078389/wojciech-mann-prognoza-dla-szczecina/, ale patrzę eee jakiś stary komentarz, ale nawet plus się nie podświetla.... Hmmm co jest.... Okazuje się, że to mój więc sobie dać plusa nie mogę. No ale czytam dalej i jakby w mordę strzelił:

No może tańszego paliwa ;-)


Się spełniło ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach