Dzisiaj w #radio #trojka usłyszałem świetny cover instrumentalny Stairway to heaven. Wydaje mi się, że zespół był Polski, jednak nie dałbym sobie za to ręki uciąć, niestety nie zapamiętałem :(
Może ktoś z Was też tego słuchał i pamięta, albo po prostu zna rodzime covery tego utworu i mógłby podesłać, może się odnajdzie?

#muzyka #ledzeppelin
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie sobie słucham w radiowej #trojka audycji Jurka Owsiaka i jakiś ziomek do niego napisał, że jego muzyczne marzenia się spełniają. Najpierw wymarzył sobie Manu Chao potem Flogging Molly a teraz bardzo pokornie prosi o koncert Gogol Bordello na #woodstock Na co Owsiak odpowiedział

Co ty gościu czytałeś to co mam w szufladzie !?

Jurek obyś teraz tego nie s--------ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolodziej - Właśnie sobie słucham w radiowej #trojka audycji Jurka Owsiaka i jakiś zi...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niech oni puszcza w #trojka muzykę w końcu, o emigrantach i Turcji juz słuchać mi się nie chce. czemu polskie radio nie zrobi stacji typowo politycznej?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O tej porze polecam PR3. Cały tydzień czekam na tę audycję.

#trojka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziś to usłyszałem pierwszy raz w #trojka i tak myślę, że to chyba najlepsza piosenka o Bogu jaką słyszałem. już abstrahując od tego czy ktoś wierzy czy nie to tekst i tak w cholerę dobry #religia #muzyka
fakjubicz86 - dziś to usłyszałem pierwszy raz w #trojka i tak myślę, że to chyba najl...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach