@vitalic_stamina: niby tak, ale to wątpliwe, bo javascript musi być uruchomiony, żeby działał poprawnie. w sesji później nie pokazuje Polski tylko rzeczywiście kraj z proxy z dopiskiem, że użytkownik danej sesji chce pozostać anonimowy
  • Odpowiedz
Poratujecie jakimiś linkami do #tor ?
Chodzi ofc o kupno, wszystkiego co możliwe. Kiedyś pozapisywałem linki,ale widzę powygasały. Z góry wielkie dzięki.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PO zabiera się do zwiększenia cenzury w Internecie, razem z automatycznym cenzurowaniem "obraźliwych słów".

#1984 #bekazcenzury #nieprzyjacieleniewoli #tor #freenet

swoją drogą nie wiem dlaczego część wykopków jakby się nie zgadza z krytyką tego.

http://www.wykop.pl/link/2672999/na-stronie-platformy-pojawila-sie-pomysl-by-automatycznie-cenzurowac-internet/#comment-29843301
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rfree: Nie ma co tracić sił na walkę z cenzurą. Wykop już wie, że jest zła.

Problemem są komuszki od narodowości kapitału i złych supermarketów, obstrząsający gruchę nad Orbanem. Tych jest bardzo dużo - niektórzy nawet, podejrzewam, piszą tutaj służbowo.
  • Odpowiedz