Co to znaczy, że węzły są w tej samej "rodzinie"? kiedy tak się dzieję? #tor #siecikomputerowe
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
763
Niemcy: więzienie za postawienie węzła Tor (dark web)? Pierwsze przymiarki...

"W walce z narkotykami i pornografią dziecięcą Rada Federalna radzi, czy działanie anonimowych serwerów jest karalne. Zagraża to bezpiecznej komunikacji i informatorowi.". Czytaj: stawiasz serwer i idziesz siedzieć.
z- 132
- #
- #
- #
- #
- #
@priveth: kiedy kazdy ma ten drugi opisany jako rodzina.
Mireczki z #tor mam do was pewne pytanko. Do tej pory rzadko używałem TORa na systemie Tails postawionym na VM (vm postawiona na windowsie). Ostatnimi czasy używam głównie linuxa i w związku z tym- czy Tor na Ubuntu bez vpna jest jak to mówią "bezpieczny" ? Nie mówię tu o oglądaniu CP i innych gówien ale chciałbym czasem poszperać po jakiś hackerskich forach - ostatnio lubię się interesować tym tematem
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cl_master: no jak używasz tailsa w VM to co to za różnica xD? Tails jest najlepszy jak go masz na penie, wtedy spełnia swoje zadanie w całości, a na VM pakiety i tak lecą przez windę przecież. Więc cóż, na jedno wychodzi.
- 2
@kubik78: jeśli chcesz używać VPN'a jakiegoś darmowego antywirusa to proszę bardzo. Wszystko zależy od tego na ile wyceniasz swoje bezpieczeństwo i co robisz w tym torze. NordVPN ma aktualny warrant canary, do tego znajdują się poza jurysdykcją USA, więc są podstawy by sądzić, że nie wydadzą danych. O VPN'ie darmowego antywirusa już tak nie sądzę :p
Druga sprawa to taka, że nikomu w tej kwestii tak naprawdę zaufać nie możesz.
Druga sprawa to taka, że nikomu w tej kwestii tak naprawdę zaufać nie możesz.
- 2
@kubik78: wyguglaj sobie co to killswitch
Kurła Mirki z #gimbynieznajo teraz to macie jakieś te swoje #tor czy tam #darknet który na dobrą sprawę nie istnieje. Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°) rotten.com albo lamermelculo.com czy jakoś tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
konto usunięte via iOS
- 0
@atari_XE: nie znam polskich, ale powinienes zajrzec na silkroad...
- 0
@not2invlolved: chyba już od iluś tam lat jest przeszłością
właśnie dla takich stron siedzie w dark necie XDDDD
http://billie4dtzvlmcfb.onion/
#tor #bekazgrubasow
http://billie4dtzvlmcfb.onion/
#tor #bekazgrubasow
- 3
@URANUSs co tam dokladnie jest?
- 1
@scomander: działają, choćby Cebulka niezmiennie. Z resztą szybciej sprawdzić niż pytać ;)
Strength in Numbers: An Entire Ecosystem Relies on Tor #tor #anonimowosc #prywatnosc #internet
https://blog.torproject.org/strength-numbers-entire-ecosystem-relies-tor
#interfacesmieci
https://blog.torproject.org/strength-numbers-entire-ecosystem-relies-tor
#interfacesmieci
źródło: comment_KKZ8ECz5MgrXyf5apcZ5S51eXq9MpzaT.jpg
Pobierz- 0
- 2
@WuDwaKa: @Iceash Nom, tak dokładniej tu:
https://www.wykop.pl/wpis/38028015/zmiany-w-zabezpieczeniach-wykopu-1-zablokowalismy-/
https://www.wykop.pl/wpis/38028015/zmiany-w-zabezpieczeniach-wykopu-1-zablokowalismy-/
- 2
o kurde skisłem srogo xD
źródło: comment_6wtoLpffUump5uPT4fBDgUG24w8Bu1Mw.jpg
Pobierz- 0
Czy da się jakoś powiązać w proxychainie połączenia, by najpierw łączyć się z torem, a na wyjściu z vpnem?
#linux #tor #hacking #security #informatyka
#linux #tor #hacking #security #informatyka
3
Tor przeszkód dla chomika

Fachowy chomiczy opis
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Siemano, mam problem z #tor
Za każdym razem gdy odpalam tora- albo jako tor, albo przy użyciu systemctl to nie działa proxy. Po odpaleniu z palca jako tor i nawet z roota tora podczas nawiązywania połączenia z przeglądarki dostaje taki komunikat
Ktoś miał podobny problem? Jest to czysta instalka tora
#linux #informatyka
Za każdym razem gdy odpalam tora- albo jako tor, albo przy użyciu systemctl to nie działa proxy. Po odpaleniu z palca jako tor i nawet z roota tora podczas nawiązywania połączenia z przeglądarki dostaje taki komunikat
[warn] socks5: parsing failed - invalid user/pass authentication message.
[warn] Fetching socks handshake failed. Closing.Ktoś miał podobny problem? Jest to czysta instalka tora
#linux #informatyka
- 0
W sumie, ma ktoś może skrypt fryzjer z torepublic? Ten co sprawdzał maile, czy nie dostały wiadomości z paypala, na przykład. Przytuliłbym chętnie XD
#tor #hacking #deepweb #torepublic #hakujo #bezpieczenstwo #security
#tor #hacking #deepweb #torepublic #hakujo #bezpieczenstwo #security
- 1
@wytrzzeszcz: apropo korepetycji nie chcesz tutoriala do matematyki dyskretnej zrobić? XD
- 1
@wytrzzeszcz karawan za korepetycje
- 1
Ma ktoś dane user:pass jakiegoś konta, które miało dostęp do contentu z torepublic? Mam bazę, jednak nie mogę uzyskać dostępu bo się zalogować nie mogę XD
#torepublic #tor #hacking #deepweb #onion
#torepublic #tor #hacking #deepweb #onion















Jak wyłączyć ten w---------y skrót ALT + R który resetuje przeglądarkę? Pisałem właśnie na jakimś onion forum i zawsze gry piszę "który" to mam tendencję do przetrzymywania szift co oznacza, że zawsze nacisnę ALT+R. I mi resetuje przeglądarkę, a to strasznie wkurza, gdy ma się długi tekst. Jakieś porady? Bo w internecie nic o ty nie piszą