#tor

Jak wyłączyć ten w---------y skrót ALT + R który resetuje przeglądarkę? Pisałem właśnie na jakimś onion forum i zawsze gry piszę "który" to mam tendencję do przetrzymywania szift co oznacza, że zawsze nacisnę ALT+R. I mi resetuje przeglądarkę, a to strasznie wkurza, gdy ma się długi tekst. Jakieś porady? Bo w internecie nic o ty nie piszą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #tor mam do was pewne pytanko. Do tej pory rzadko używałem TORa na systemie Tails postawionym na VM (vm postawiona na windowsie). Ostatnimi czasy używam głównie linuxa i w związku z tym- czy Tor na Ubuntu bez vpna jest jak to mówią "bezpieczny" ? Nie mówię tu o oglądaniu CP i innych gówien ale chciałbym czasem poszperać po jakiś hackerskich forach - ostatnio lubię się interesować tym tematem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubik78: jeśli chcesz używać VPN'a jakiegoś darmowego antywirusa to proszę bardzo. Wszystko zależy od tego na ile wyceniasz swoje bezpieczeństwo i co robisz w tym torze. NordVPN ma aktualny warrant canary, do tego znajdują się poza jurysdykcją USA, więc są podstawy by sądzić, że nie wydadzą danych. O VPN'ie darmowego antywirusa już tak nie sądzę :p
Druga sprawa to taka, że nikomu w tej kwestii tak naprawdę zaufać nie możesz.
  • Odpowiedz
Kurła Mirki z #gimbynieznajo teraz to macie jakieś te swoje #tor czy tam #darknet który na dobrą sprawę nie istnieje. Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°) rotten.com albo lamermelculo.com czy jakoś tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemano, mam problem z #tor
Za każdym razem gdy odpalam tora- albo jako tor, albo przy użyciu systemctl to nie działa proxy. Po odpaleniu z palca jako tor i nawet z roota tora podczas nawiązywania połączenia z przeglądarki dostaje taki komunikat

[warn] socks5: parsing failed - invalid user/pass authentication message.
[warn] Fetching socks handshake failed. Closing.

Ktoś miał podobny problem? Jest to czysta instalka tora
#linux #informatyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach