Mireczki, czy ktoś poratuje linkiem do, chyba znaleziska lub opisu, dotyczącego prywatności w internecie - czytałem to na wypoku 2-5 lat temu (ciężko mi określić) gdzie ktoś wspominał o:

-korzystaniu z laptopa Lenovo serii T400 ze względu na ich modyfikowalny bios i odpowiedni chipset
-używaniu dwóch kart SIM oczywiście obu na słupa, z klonowaniem adresu, jakimś spoofingiem i jeszcze jakimiś cudami na kiju, wirtualny modem itp.
-korzystaniu z całego tego zmodyfikowanego sprzętu i fikuśnych rozwiązań
snwptest - Mireczki, czy ktoś poratuje linkiem do, chyba znaleziska lub opisu, dotycz...

źródło: comment_ntZAhYGlOBGFd3qORRYwvQlOsioxaoJ9.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mocny_kfas kiedyś na chwilę użyłem tora ale przeraziły mnie cp i ze strachu usunąłem to wpizodu. Ale to byłem gimbem a teraz mam 24 lata i nie przestraszę się byle gówna HEHEHEHE

Muszę się nauczyć z tego gówna korzystać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po długiej przerwie sprawdziłem Tor Browser jak wygląda na dziś stan sieci.

- WWW śmiaga zajebiście szybko ( pierwsze ładowanie domeny, może być ciut dłuższe )
- 20Mbps praktycznie cały czas
- Youtube 1080p60fps nawet automat potrafi ustawić,
- Torrenty przez Tor 2,5 MB/s (°°- tak wiem, nie powinno się tego robić,
L.....m - Po długiej przerwie sprawdziłem Tor Browser jak wygląda na dziś stan sieci....

źródło: comment_AORHTXMay8bqCdJH9Cgm7JzCj8hXGcgG.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach