wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki, coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem któregoś #thinkpad , bo mój badziewnie wykonany Samsung NP350V5C po niecałych 5 latach użytkowania już ledwo dycha w opłakanym stanie.
Szukam czegoś o takich samych lub lepszych specyfikacjach, co musi być - na pewno dysk SSD i BARDZO preferowany byłby ekran 16:10. Raczej nie interesuje mnie wydajność w grach, więc wypasione karty graficzne nie potrzebne. Polecicie coś?
Chcę kupić używany, budżet do 1000,
Szukam czegoś o takich samych lub lepszych specyfikacjach, co musi być - na pewno dysk SSD i BARDZO preferowany byłby ekran 16:10. Raczej nie interesuje mnie wydajność w grach, więc wypasione karty graficzne nie potrzebne. Polecicie coś?
Chcę kupić używany, budżet do 1000,
konto usunięte via Android
- 163
- 112
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 33
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 9
@mlody_dynamiczny jakbym używał dziennego to też bym musiał łykać piguły
@Stulejusz_Wielki: jesteś bezprecedensowo, osobistością miesiąca na wykopie. xD
- 2
@mydailymemes: Termopada nie należy zastępować pastą. Thermopad weź Thermal Grizzly ThermalPad 8 lub Phobya XT. Natomiast co do grubości to identyczna jak jest teraz.
- 1
@mydailymemes:
@brylek:
aż sprawdziłem, rzeczywiście pod palmrestem jest termopad - w T530 również. Z tego co obczaiłem w T530 ten radiator jest zintegrowany z czytnikiem lini papilarnych (?) - picrel.
Tutaj dokładny opis termopadów w T530 - System board assembly and magnesium structure
@brylek:
aż sprawdziłem, rzeczywiście pod palmrestem jest termopad - w T530 również. Z tego co obczaiłem w T530 ten radiator jest zintegrowany z czytnikiem lini papilarnych (?) - picrel.
Tutaj dokładny opis termopadów w T530 - System board assembly and magnesium structure
@zortabla_rt: wszędzie się da...
- 1
Znowu tutaj o coś pytam, ale sam nie wiem na jakim forum tego szukać. Rozkręcał ktoś T530 i sprawdzał czy ma termopady czy samą pastę?:) Jak już rozkręcę i zdejmę to będzie za późno (chyba, że mogę zdjąć układ, przedmuchać i założyć na starych termopadach.
Pod termopady nie daje się pasty?
#laptopy #thinkpad
Pod termopady nie daje się pasty?
#laptopy #thinkpad
@brylek: Jest podobnie jak w T420 (chyba) czyli pasta na procesorze i ewentualnie na grafice nvidi i termopad na chipsecie tyle że żeby go wymienić trzeba się trochę pobawić.
- 0
@mydailymemes ale jak oglądam układy chłodzenia z T530 to widzę tylko wentylator i jedną odnogę dla procesora (mam Integrę). O to mi chodziło, jak dajesz pastę na procesor to może i u mnie wystarczy :-)
- 2
- 1
@erwit: Dziś to pewnie już nie czynna, ale możesz na giełdę za stodołą pojechać to na pewno coś znajdziesz, a tak to jeszcze WGE albo wolumen (ale też nie wiem do której)
- 1
@erwit: Jutro na Wolumenie na 100% będą jakieś stoiska z tonami różnego rodzaju zasilaczy do laptopów, na pewno coś tam znajdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@brylek: która matryca:
15.6" TFT display with 1366x768 (HD) (230 NITS)
15.6" TFT display with 1600x900 (HD+) (230 NITS)
15.6" TFT display with 1920x1080 (FHD) (270 NITS)?
15.6" TFT display with 1366x768 (HD) (230 NITS)
15.6" TFT display with 1600x900 (HD+) (230 NITS)
15.6" TFT display with 1920x1080 (FHD) (270 NITS)?
- 3
- 1
- 2
czy zasilacz od #thinkpad t500 bedzie pasowal do t23?
- 1
Jak użyć środkowego przycisku na thinkpadzie? Do szybszego otwarcia linków?
#thinkpad
#thinkpad
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
- 1
@brylek: warto przypomnieć, że teraz na allegro są raty 0% :) właśnie tak kupiłem
Najtrudniejsze w samej wymianie może być dla mnie rozłączenie tej taśmy (zawsze walczę z takimi rzeczami).
Dokladnie to jest najbardziej irytujacy moment bo tam jest klej, ale na spokojnie do zrobienia, tasma wcale nie jest az taka delikatna...
- 1

























Jaki stary thinkpad najprawilniejszy? Do zabawy tylko i wyłącznie.
Miałem T61, mam T430 a teraz mam ochotę kupić coś jakiegoś starego IBM. Coś żeby zainstalować xp i jakiegoś linucha z fluxboxem (także szału nie potrzebuję)
Słucham propozycji :)