Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1390
- 189
@oficer-prowadzacy: puhpuhowy
- 35
Komentarz usunięty przez moderatora
- 12
wy macie swoje dyplomy, ale on ma pieniądze
#testoviron
#testoviron

- 332
Mirki, w Polsce jak w p---------m lesie a polskie firmy to jest k---a porażka. Chcesz uprawiać patriotyzm gospodarczy, zostawić kasę w Polsce a tutaj taki c--j - przekonuję się coraz bardziej, że Testoviron miał rację.
1.Miesiąc temu odwiedzałem rodzinę w Polsce. Obiecałem mamie nowy telefon na urodziny. Patrzę - jest na allegro. Paczkomat mam niedaleko - po co mam zamawiać na ebay i wozić ze sobą ? Wysyłka w ciągu jednego dnia na paczkomat, w paczkomacie do 48 godzin leży - wyląduję, odbiorę, będzie OK a i polska firma zarobi.
Kontrolnie wysłałem email z pytaniem - czy telefon jest na stanie, czy na 100% są w stanie wysłać następnego dnia jak zamówię - tak, jest, wyślemy. Zamówiłem i....taki c--j. Wylądowałem w piątek - nie ma. W sobotę - również nie ma. Mail do firmy: obiecaliście - nie wysłaliście, proszę o zwrot kasy. Wysłać 'zapomnieli', Kasę oddali po tygodniu, oczywiście dostali negatywa z opisem sytuacji - i do mnie na PW na allegro jeszcze z ryjem że mam go usunąć bo przecież oddali kasę....Takiego wała.
2.Przy
1.Miesiąc temu odwiedzałem rodzinę w Polsce. Obiecałem mamie nowy telefon na urodziny. Patrzę - jest na allegro. Paczkomat mam niedaleko - po co mam zamawiać na ebay i wozić ze sobą ? Wysyłka w ciągu jednego dnia na paczkomat, w paczkomacie do 48 godzin leży - wyląduję, odbiorę, będzie OK a i polska firma zarobi.
Kontrolnie wysłałem email z pytaniem - czy telefon jest na stanie, czy na 100% są w stanie wysłać następnego dnia jak zamówię - tak, jest, wyślemy. Zamówiłem i....taki c--j. Wylądowałem w piątek - nie ma. W sobotę - również nie ma. Mail do firmy: obiecaliście - nie wysłaliście, proszę o zwrot kasy. Wysłać 'zapomnieli', Kasę oddali po tygodniu, oczywiście dostali negatywa z opisem sytuacji - i do mnie na PW na allegro jeszcze z ryjem że mam go usunąć bo przecież oddali kasę....Takiego wała.
2.Przy
- 266
@Wujek_Fester: a spróbuj w Polsce coś mailem załatwić. Na 10 wysłanych maili z zapytaniami 9 zostaje olanych, sprzedawcy w tym przodują.
- 220
@allthethings: to nie są bzdury, podejście polskich przedsiębiorców do klienta to jest fakt - a potem się dziwią, że nikt nie chce u nich kupować.
konto usunięte via iOS
- 6
Nie ma to jak wrócić z banicji po głupim filmie #testoviron robiącego lody dla ochłody.
Dziękuję @lubie-sernik , że jako jedyny pamiętał o mnie.
#gownowpis
Dziękuję @lubie-sernik , że jako jedyny pamiętał o mnie.
#gownowpis
Jeżeli to któryś z Mirków to szanuje w c--j xD #bielskobiala #testoviron
źródło: comment_kMXVXM256teP9Zkr5FjaZLZIbcpUPsyQ.jpg
Pobierz- 31
@wojtaasp Zauważyłem. Ja czekam aż ojciec mi powie coś na ten temat żebym uważał na bb xD
@NewEpisode: Tak w ogóle to jest p-------y content z mojej strony, który sam z ziomkiem wykreowałem XD Jak chcecie pic rel to zapraszam
https://www.facebook.com/nowespottedkoszalin/photos/a.469311609887769.1073741829.467478913404372/800098323475761/?type=3&theater
https://www.facebook.com/nowespottedkoszalin/photos/a.469311609887769.1073741829.467478913404372/800098323475761/?type=3&theater
- 14

"Będę was dududu n-------------------------u!!
#testoviron
#testoviron
konto usunięte via iOS
- 2
@polaczyna: "OOO TAK, OŁŁ JEEEE"
- 209

@JakisGlupiKon: pamiętaj że zbiór osób o podobnych upodobaniach to klik, klik, klika
- 31
Co 4 różnorodnych partnerów to nie jeden (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #emigracja #polakibiedakicebulaki #pieniadze #uk #bekazprawakow #testoviron
#logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #emigracja #polakibiedakicebulaki #pieniadze #uk #bekazprawakow #testoviron
źródło: comment_ebp6Cxb5uYjYp4k4tNSG4FdHx8CrUUcF.jpg
Pobierz- 92
@WesolekRomek: Nie zgadzam się xD
To nie jest kwestia atrakcyjności tylko kwestia tego, że Polki są tam po prostu łatwiejsze i się puszczają na prawo i lewo xD
Wychodzą z założenia: wyszalejemy się, a potem wrócimy triumfalnie do Polski poszukać jakiegoś spokojnego faceta (najczęściej z dzieckiem już xD).
To nie jest kwestia atrakcyjności tylko kwestia tego, że Polki są tam po prostu łatwiejsze i się puszczają na prawo i lewo xD
Wychodzą z założenia: wyszalejemy się, a potem wrócimy triumfalnie do Polski poszukać jakiegoś spokojnego faceta (najczęściej z dzieckiem już xD).
- 37
@WesolekRomek: ano, tam mają do wyboru do HEHE koloru
konto usunięte via iOS
- 518
- 35
@lexx23 na końcu powinno być "k---a".

@Jerzy_Kiler: co xD
@Jerzy_Kiler: aż się musiałem przejść po pokoju
- 79
- 17

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@zourv: MAM CHORO CURKE! level over 80' XD





























#testoviron #apel #zwiazki
źródło: comment_Fh7DoFf3Xu4cfzx0UEyBTSr8oXH1q7DL.jpg
Pobierzźródło: comment_HDv6d09yvKlPjNTdsUWseowJm6h0jU7u.jpg
Pobierz@Przegralem_zycie:
źródło: comment_b0FpYr6iPpQ2p96b1t61ozrgKsxGS1Cp.jpg
Pobierz