Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
Batman - The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows dostępny za 22,79 zł na #xboxone
Wersja na #xbox360 wg Majora Nelsona: "soon" :)
#batman #telltalegames
EDIT: Wszystkie 5 odcinków kosztuje 99 zł
Wersja na #xbox360 wg Majora Nelsona: "soon" :)
#batman #telltalegames
EDIT: Wszystkie 5 odcinków kosztuje 99 zł
#telltalegames #gry #ps4
Mireczki która z gier jest najlepsza od Telltale? Jestem na ukończeniu Beyond. I jestem zajarany interaktywnymi filmami. Zostało jeszcze Heavy rain, a do Detroid jeszcze długa droga bo Cage mówił, że dopiero 2017 :(.
Life is strange mam już skończone
Mireczki która z gier jest najlepsza od Telltale? Jestem na ukończeniu Beyond. I jestem zajarany interaktywnymi filmami. Zostało jeszcze Heavy rain, a do Detroid jeszcze długa droga bo Cage mówił, że dopiero 2017 :(.
Life is strange mam już skończone
- 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: antil dałn
- 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: Powiem Ci że ciężko wskazać najlepszą.
Komediowa? - Tales Borderlands.
Z mega klimatem? - Wolf Among Us.
Dramat? - The Walking Dead.
Chujnia? - Gra o Tron, jako jedyna gra od Telltale jest po prostu słaba.
Komediowa? - Tales Borderlands.
Z mega klimatem? - Wolf Among Us.
Dramat? - The Walking Dead.
Chujnia? - Gra o Tron, jako jedyna gra od Telltale jest po prostu słaba.
- 1
Zamawiając Batmana w preorderze na PSS dostanie sie The Wolf Among Us za darmo. Normalnie TWAU kosztuje +-60zł więc jeżeli ktoś jest pewien że i tak kupi Batmana to lepiej zamówić teraz i dostać najlepszą gre od TTG za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telltalegames #thewolfamongus #batman #ps4
#telltalegames #thewolfamongus #batman #ps4
- 1
Wie ktoś ile będzie kosztował season pass albo sam 1 odcinek tego nowego #batman od #telltalegames ?
#ps4
#ps4
@janushek: Wersja pudełkowa na amazonie jest po 30 dolców (pierwszy odcinek + season pass, albo to jest tylko pudełko z kodem). Stawiam na standardowe ceny ok. 20-30 złotych za odcinek na PSN. Ma być 5 odcinków więc pewnie 120-140 złociszy za cały sezon.
- 4
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@janushek: ale aktora do glosu batmana wzieli jakiegos slabego :/ Ja rozumiem, ze nie bylo hajsu na kevina conroya, ale mieli pare innych opcji, ktore juz sie sprawdzily - chociazby roger craig smith
- 10
Gry od #telltalegames nie są przyjazne pod kątem tłumaczeniowym tak, jak to jest w przypadku chociażby Life Is Strange od Dontnod i innych gier, przy których miałem okazję i przyjemność pracować.
NORMA
[growing agitated] {LookAt-Michonne}{AngryA}{body-handOnHip}After everything{DisgustB} you’ve done, you {DisgustA}expect{body-handsUp} me to simply hand{FearA} over your friends, {body-leanRight}just{AngryB} like that?{ThinkingB}
NORMA
NORMA
[growing agitated] {LookAt-Michonne}{AngryA}{body-handOnHip}After everything{DisgustB} you’ve done, you {DisgustA}expect{body-handsUp} me to simply hand{FearA} over your friends, {body-leanRight}just{AngryB} like that?{ThinkingB}
NORMA
źródło: comment_VCoivDRxSGoK3zv1ru2o8zYIgdz3IhKT.jpg
Pobierz- 8

- 1
#telltalegames #thewalkingdead
Siemanko,
Mam zainstalowany 1 epizod tej wałkiem dead na kupionej uzywce Xboxa 360. Warto zaczynać ? Dobre to ? Z Cię quick time regent to tylko grałem w beyond two souls.
A
Siemanko,
Mam zainstalowany 1 epizod tej wałkiem dead na kupionej uzywce Xboxa 360. Warto zaczynać ? Dobre to ? Z Cię quick time regent to tylko grałem w beyond two souls.
A
- 0
@robertos76: Dzięki za odpowiedź. jeśli kupie cały sezon na inną konsolę to bede mógł tam grać od drugiego odcinka ?
@tyfoon jak cały sezon to tak, ale nie będziesz chyba mógł przenieść zapisu. Nie wiem czy zapisy są w chmurze Telltale
Nie dostrzegłem szczegółu - sneak pojawi się o 6:00PM (a myslałem, że AM xD) ET czyli 00:00 naszego czasu. (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#thewalkingdead #telltalegames #ps4 #xboxone #pc
#thewalkingdead #telltalegames #ps4 #xboxone #pc
Nie wiem jak inni ale ja... stęskniłem się za Clem.
Prawilnie przypominam - dziś o 12:00 na IGN pojawi się sneak-peak 3 sezonu #thewalkingdead od #telltalegames .(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ps4 #xboxone #pc
Prawilnie przypominam - dziś o 12:00 na IGN pojawi się sneak-peak 3 sezonu #thewalkingdead od #telltalegames .(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ps4 #xboxone #pc
źródło: comment_0ikKs97x7xjSQBsHK2anFckYeFiHadpA.jpg
Pobierz#gry jakis czas temu ukonczylem The Wolf Among Us . Gra super ale zastanawiam się nad calym zachwytem nad Telltale games . W gruncie rzeczy gdyby nie to ze czasem trzeba sterowac postacią to fabuła leciałaby sama ... Tak wiec niby fajne ale z drugiej strony gra jest bardzo pasywna . Nie chodzi mi tu o akcję ale tak naprawdę nie ma się wielkiego wplywu na swiat . Bo tylko
@LibertyHead: co kto lubi. Jak dla mnie ta gra byla warta swojej ceny (tym bardziej, ze kupilem ja na wyprzedazy 75% chyba). Ale take Life is Strange, czy Until Dawnjuz obejrzalem na YT i tez sie dobrze bawilem :)
@LibertyHead: Podobno The Walking Dead to ich najlepsza gra a Wolf Among Us to druga najlepsza, więc lepiej nie kupuj innych ;] Ja sam grałem w Wolfa i na jedno przejście jest okej, takie 6+/10, nie żałuję kupna ani przejścia.
Mirki, polećcie mi jakąś dobrą nutkę na wieczór, bo od 5 dni nie słucham nic innego jak tego cholernego soundtracku do #talesfromtheborderlands. Jest za dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#muzyka #borderlands #telltalegames #ilemozna
#muzyka #borderlands #telltalegames #ilemozna

@mirkogreg: spotify
konto usunięte via Android
- 1
@mirkogreg: polecam soundtrack z gry Transistor
Właśnie skończyłem #talesfromtheborderlands i co tu dużo mówić - gra świetna, ale do tego Telltale Games mnie przyzwyczaiło. Mniej dramatyzmu i łez, więcej humoru. Dobrze, bo miałbym nieprzespaną noc jakbym musiał znowu przechodzić przez finał pierwszego TWD. Zakończenie w stylu Power Rangers mnie trochę zażenowało, ale jestem w stanie to wybaczyć. Odniosłem wrażenie, że mało było takich ostrych zwrotów akcji. Niemniej serdecznie polecam ten tytuł.
#telltalegames #borderlands
#telltalegames #borderlands

@mirkogreg: catch a rideeeeeeeeeeeeee!
Hej Mirki, mam do rozdania kilka kodów na steam, zostały z ostatniego Humble Bundle.
Back to the Future: The Game - ?T2E5-XAC4J-XPWN?
Sam & Max: Devil's Playhouse - ?Q8QY-7FIC7-I25I?
P---r Night at the Inventory - ?C7MH-ZTMJQ-2KWX?
Puzzle Agent - ?I8F5-4I7RH-KEY2?
Puzzle Agent 2 - ?QZMX-2E0J0-W58E?
Back to the Future: The Game - ?T2E5-XAC4J-XPWN?
Sam & Max: Devil's Playhouse - ?Q8QY-7FIC7-I25I?
P---r Night at the Inventory - ?C7MH-ZTMJQ-2KWX?
Puzzle Agent - ?I8F5-4I7RH-KEY2?
Puzzle Agent 2 - ?QZMX-2E0J0-W58E?
- 3
@pawel-kw-wkp: kombinacji jest tyle że nikt nie zgadnie :)
- 2
@pawel-kw-wkp: Zgarnąłem TWD. Dzięki.
Na przyszłość, jak chcesz zrobić losowanie to możesz skorzystać ze strony https://www.steamgifts.com/
Na przyszłość, jak chcesz zrobić losowanie to możesz skorzystać ze strony https://www.steamgifts.com/
Mam z najnowszego humble bundle pare wolnych gier na steam:
Back to the Future: The Game
P---r Night at the Inventory
Puzzle Agent
Puzzle Agent 2
The Walking Dead: Season 1
Back to the Future: The Game
P---r Night at the Inventory
Puzzle Agent
Puzzle Agent 2
The Walking Dead: Season 1
- 0
Wszystko rozdane
@Czartafarianin: Dziękujemy :D
- 8
Właśnie skończyłem pierwszy sezon Gry o Tron Telltale i muszę to z siebie wyrzucić.
To było kiepskie doświadczenie, naprawdę kiepskie. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio łapałem się za głowę z zażenowania, podczas grania w grę. Ok, parę dobry słów na początek - generalnie podobało mi się to, co działo się w Essos i linia fabularna Ashera. Tam też była jedyna postać z całej gry, która mi naprawdę przypadła do gustu - Beskha. Nawet
To było kiepskie doświadczenie, naprawdę kiepskie. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio łapałem się za głowę z zażenowania, podczas grania w grę. Ok, parę dobry słów na początek - generalnie podobało mi się to, co działo się w Essos i linia fabularna Ashera. Tam też była jedyna postać z całej gry, która mi naprawdę przypadła do gustu - Beskha. Nawet
@Lisaros: Ogólnie to polecić mogę tego Wolfa bo akurat ta gra jest bardzo dobra.
- 7
@Lisaros: Powiem tak, The Walking Dead 1 sezon jest świetny, drugi też spoko. Wolf Among Us ma rewelacyjny klimat i szczerze polecam. Borderlands od Telltale to mistrzowska komedia i też mogę szczerze polecić.
Nastomiast GoT od nich... przeszedłem 2 epizody i miałem po prostu dość. Brzydka, nudna, niepotrzebna.
Naprawdę jeśli nie grałeś w ich inne gry, spróbuj bo GoT to po prostu jakieś nieudane coś.
Nastomiast GoT od nich... przeszedłem 2 epizody i miałem po prostu dość. Brzydka, nudna, niepotrzebna.
Naprawdę jeśli nie grałeś w ich inne gry, spróbuj bo GoT to po prostu jakieś nieudane coś.

- 9
NIE KUPOWAĆ "THE WOLF AMONG US"! NA XBOX
Najprawdopodobniej ta gra będzie w kwietniu w Games with Gold [[ŹRÓDŁO]](http://www.ppe.pl/news/42577/microsoft-kolejny-raz-nie-dotrzymal-tajemnicy-poznalismy-pierwsza-gre-z-kwietniowej-oferty-games-with-gold.html)
Ja dzisiaj rano kupiłem cały pakiet Telltale, w którym jest ten tytuł. Peszek...
#xboxone #gameswithgold #telltalegames #wolfamongus
Najprawdopodobniej ta gra będzie w kwietniu w Games with Gold [[ŹRÓDŁO]](http://www.ppe.pl/news/42577/microsoft-kolejny-raz-nie-dotrzymal-tajemnicy-poznalismy-pierwsza-gre-z-kwietniowej-oferty-games-with-gold.html)
Ja dzisiaj rano kupiłem cały pakiet Telltale, w którym jest ten tytuł. Peszek...
#xboxone #gameswithgold #telltalegames #wolfamongus
@Gh0st: o co chodzi z kupowaniem u Ruskich i jak tego dokonac?
- 0
TellTale w końcu oznajmiło o premierze trzeciego sezonu The Walking Dead.
http://tinyurl.com/jl6buxm
#thewalkingdead #telltalegames #gry
http://tinyurl.com/jl6buxm
#thewalkingdead #telltalegames #gry
@Midnight_MindDriver: no ja ni mówię, żeby poprzednie przerabiali, ale ten silnik się już troszkę postarzał i wygląda tak średnio bym powiedział.

























Czyżby #telltalegames miało w planach #gry (( ͡° ͜ʖ ͡°)) o #mrrobot XD? Nie no, pozdrowienia do robienia 2 gier na rok przy 20 zaplanowanych projektach.
#seriale