Jakie to jest głupie, że jak skończył mi się abonament w #orange to nie mogę zostawić numeru w ofercie na kartę, tylko muszę przenieść numer od innego operatora i wtedy mogę przenieść numer z powrotem do Orange, jeśli chcę skorzystać z oferty na kartę na tym samym numerze xd
Tylko jak już przeniosę numer to po co wracać.. XXI wiek xd
#gsm @OrangeEkspert #telefony
Tylko jak już przeniosę numer to po co wracać.. XXI wiek xd
#gsm @OrangeEkspert #telefony





















Wszystkie na abonament w tej samej sieci w tym samym miejscu, włączone sobie leżały niedaleko siebie.
Już pomyślałam, że jakimś cudem system gdzieś myśli, że ten jeden gdzieś indziej się znajduje.
Albo system wysyłania alertów jest już totalnym dnem...
#alertrcb #telefony #sms