Mirki może ktoś z was to przechodził - od 3 lat nie przycgodził nikt z Pgnig żeby zrobić odczyt rzeczywisty, teraz zjawiła się osoba i sprawdziła - przez 3 lata miałem odczyt szacunkowy i obecnie mam do zapłaty 4,3 tys zł. Jest to odczyt rzeczywisty i tyle gazu zużyłem, co do tego nie ma sprawy. Ale w umowie jest jasno napisane - faktura co 2 miesiące odczyt co rok. Jak na mój
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

black_mayonnaise
- 2

plantagenet
- 2
@black_mayonnaise: Moim zdaniem reklamuj, po pierwsze z tytułu jak napisałeś sam, nie wywiązania się z umowy. Po drugie niech homologują licznik, samemu sprawdź też datę ostatniej homologacji. No i druga smutniejsza sprawa, że do czasu rozpatrzenia i tak będziesz musiał kwotę uregulować.

1iostatni
- 2
@Polinik: Coś sie czlowieku czepił biednego mirka? Standardem i obowiązkiem jest odczyt rzeczywisty raz w roku, dokonywany przez gazownie. Przynajmniej ja tak mam ,co roku przychodzu rozliczenie i jest bilans odczytow: realny vs szacowany. Gdyby to było zrobione ( a powinno) to nasz mirek nie miałby teraz takiej sytuacji. O to tu sie rozchodzi. Nikt tu nie zaniżał ani nie kombinowal przy odczycie.
- 3
Działa wam eBOK w Tauronie ? #tauron
@Darkian: Działa i ebok i elicznik.
- 1
- 4
[ Budowa bloku węglowego 910 MW w Jaworznie - marzec 2017 ]
#jaworzno #910mw #tauron #elektrownia #budowa
#jaworzno #910mw #tauron #elektrownia #budowa
![WuDwaKa - [ Budowa bloku węglowego 910 MW w Jaworznie - marzec 2017 ]
#jaworzno #9...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_CoHAtj0a3MNqd8aAX62pWgF1W9f6zGeG,w400.jpg)
- 4
[ Budowa bloku węglowego 910 MW w Jaworznie - luty 2017 ]
#tauron #jaworzno #910mw #elektrownia #budowa
#tauron #jaworzno #910mw #elektrownia #budowa
![WuDwaKa - [ Budowa bloku węglowego 910 MW w Jaworznie - luty 2017 ]
#tauron #jawor...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6EK3PHwvEryb8kVC7OpzOAZGhtUi1vd7,w400.jpg)
Jeszcze nie w hd( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@Vladimir_jebievdenko: Materiał ma ponad 9 godzi od dodania, więc celowo jest tylko 480p
- 3
11 marca 2017, Rybarzowice, ul. Graniczna, godz. 3.43 – Dziewięć zastępów straży pożarnej uczestniczyło w gaszeniu pożaru budynku. Ekipa pogotowia energetycznego przyjechała po półtorej godziny od zgłoszenia zdarzenia! - W Bielsku-Białej pogotowie energetyczne reaguje zdecydowanie szybciej, ale na terenie powiatu bielskiego mają duże poślizgi. Jest to kolejna akcja gaśnicza, w której strażacy muszą gasić obiekty będące pod napięciem. Trzeba by było to jak najszybciej zmienić, zanim wydarzy się tragedia – podkreślał st.
źródło: comment_ckgKGfFD7ac6UzIxkmILjVZzPcCsEPt6.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@UowcaTroli: Dzięki, przeliczę w PGNiG.
- 5
#tauron #remontujzwykopem #prad
czy ma ktos z was podejscie do monterow z Taurony we Wroclawiu? Deweloper w dniu oddania mieszkania odłączył prad budowlany a po zlozeniu zielonej karty do Tauronu termin montazu licznikow mam za 2 tygodnie...wiec przez 2 tygodnie od odbioru nic namieszkaniu sie nie da zrobic.
niestety deweloper kompletnie nie ugodowy i nie ma szans na uzyczenie za oplata pradu na budowie. zostaje dogadac
czy ma ktos z was podejscie do monterow z Taurony we Wroclawiu? Deweloper w dniu oddania mieszkania odłączył prad budowlany a po zlozeniu zielonej karty do Tauronu termin montazu licznikow mam za 2 tygodnie...wiec przez 2 tygodnie od odbioru nic namieszkaniu sie nie da zrobic.
niestety deweloper kompletnie nie ugodowy i nie ma szans na uzyczenie za oplata pradu na budowie. zostaje dogadac
@piolem: stary bierz ze 3 flaszki to Ci gniazdo silowe w domu zamontuja
- 1
Dzisiaj w domu #pracbaza bo #tauron robi konserwacje instalacji ( ͡° ʖ̯ ͡°). Musze sobie zorganizować następnym razem wygodniejsze stanowisko pracy. ! Prawie #homeoffice
źródło: comment_R3V28C9TP88uwfRZ6pKc6d45ftJrOCnK.jpg
Pobierz- 1
Na wiosnę zeszłego roku Tauron założył w moim bloku nowe liczniki AMIPLUS, niby z możliwością odczytu zużycia przez internet, przeglądania różnych statystyk itp. No więc zarejestrowałem konto i od tamtej pory pojawia się komunikat:
Przepraszamy - brak danych w systemie
Brak danych może być spowodowany aktualizacją danych. Proces może potrwać kilka dni, przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
W przypadku błędów w działaniu serwisu dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić dostęp do danych tak szybko,
Przepraszamy - brak danych w systemie
Brak danych może być spowodowany aktualizacją danych. Proces może potrwać kilka dni, przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
W przypadku błędów w działaniu serwisu dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić dostęp do danych tak szybko,
- 2
@seattle: też tak mam, powiedzieli mi, że dopiero jak skończą wymianę wszystkich zaplanowanych liczników to uruchomią ten system- podobno jeszcze w tym roku ;)
Też tak macie?
@seattle: liczniki są ale mówili że system będzie działał dopiero za jakiś czas. Spółdzielnia wymieniła też liczniki od wody na takie radiowe, że mogą sami sobie pomiary pobierać. Ani razu z tego nie skorzystali i każą przynosić karteczki z odczytami :D
- 2
Może to nie jest dobre miejsce na tego typu pytania ale co myślicie o tej promocji "Rabator" od Taurona?
Mam prąd w Tauronie a gaz w PGNIG i zastanawiam się nad przeniesieniem gazu też do Taurona, ogrzewanie mam gazowe więc opłaty są spore. W sieci mało opinii, a moje obeznanie słabe :/
#tauron #energia #gaz #oplatyzaogrzewanie
Mam prąd w Tauronie a gaz w PGNIG i zastanawiam się nad przeniesieniem gazu też do Taurona, ogrzewanie mam gazowe więc opłaty są spore. W sieci mało opinii, a moje obeznanie słabe :/
#tauron #energia #gaz #oplatyzaogrzewanie
- 0
@krol_magnezu no i właśnie to nie miejsce na poważne pytania...
Mirki, odcięli mi prąd w mieszkaniu wczoraj po południu :( Jak się okazało, właściciel, któremu regularnie opłacam rachunki za energię elektryczną zgodnie z licznikiem, nie płacił Tauronowi. Narobiłem dymu i dopiero dziś rano pojawiło się zgłoszenie o ponowne podłączenie prądu. Kontaktowałem się z BOK i okazało się, że powinno zostać ono zrealizowane w ciągu kilkudziesięciu godzin, a co za tym idzie nie ma jakiejkolwiek gwarancji, że będzie to miało miejsce dzisiaj.
Czy
Czy
- 7
@moby22: Jeżeli "masz" takiego własciciela który ma w dupie Ciebie i Twój prąd to raczej nie licz na nic.
- 2
@moby22: Mój poprzedni wlasciciel mieszkania regularnie nie placil rachunkow a co za tym idzie mielismy na to patent. Nie jest to do konca legalne ale dziala, znajdz swoja skrzynke z bezpiecznikami na klatce, otworz ją, zazwyczaj nie jest na kluczyk, wystarczy jedynie przekrecic zamek nożem, Twoje bezpieczniki sa wyloczone i jest na nie nalozona blokada stalową linką którą bezproblemu przetniesz dobrymi nożyczkami. Oczywiscie samemu w teori nie mozna tego robic
#tauron zapłać rachunki karta online żeby mieli błyskawicznie kasę. Oni kasy nie widza, do 5 dni zobaczą. Jak bym wysłał przekazem pocztowym to mógłbym zeskanować potwierdzenie i im wysłać. Ręce opadają:( Poprostu czuje bezsilność. Im większa firma tym głupsza.
- 11
[ Jaworzno Blok 910 MWe – Budowa bloku węglowego Wrzesień 2016 ]
#tauron #energetyka #jaworzno #budownictwo #prad #elektrownia
#tauron #energetyka #jaworzno #budownictwo #prad #elektrownia
![WuDwaKa - [ Jaworzno Blok 910 MWe – Budowa bloku węglowego Wrzesień 2016 ]
#tauron...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ohl85SeWvgK4BWerobd6nDG6EUlTN2Ni,w400.jpg)
- 1
Levon Vincent - TNM Katowice 2016 ID
może ktoś, coś?
po jednej nutce?
#techno #levonvincent #tnm #tauron #w------l
#mirkoelektronika
może ktoś, coś?
po jednej nutce?
#techno #levonvincent #tnm #tauron #w------l
#mirkoelektronika

konto usunięte via iOS
- 3
- 1
@piekielnieinteligentny: A nie masz jakiegoś dwutaryfowego planu zasilania?
- 1
Tauron będzie wspierał hokej na lodzie?
Ciekawą informację zamieścił portal PolskiKosz.pl. Wynika z niej, że polskie przedsiębiorstwo energetyczne obniży finansowanie polskiej koszykówki kosztem hokeja na lodzie.
Wspomniany wyżej serwis internetowy przekonuje, że dla koszykówki nadchodzą trudne czasy. Po zmianach w zarządzie spółki skarbu państwa zmieni się również struktura wydawania pieniędzy na sport. Wkrótce ma dojść do podpisania umowy z Polską Ligą Koszykówki i Polskim Związkiem Koszykówki, ale nie będzie ona tak korzystna jak
Ciekawą informację zamieścił portal PolskiKosz.pl. Wynika z niej, że polskie przedsiębiorstwo energetyczne obniży finansowanie polskiej koszykówki kosztem hokeja na lodzie.
Wspomniany wyżej serwis internetowy przekonuje, że dla koszykówki nadchodzą trudne czasy. Po zmianach w zarządzie spółki skarbu państwa zmieni się również struktura wydawania pieniędzy na sport. Wkrótce ma dojść do podpisania umowy z Polską Ligą Koszykówki i Polskim Związkiem Koszykówki, ale nie będzie ona tak korzystna jak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: dodatkowo kasa nie jest zła - będzie mniejsze ryzyko upadków finansowych klubów hokejowych jeżeli oczywiście pieniądze będą szły na ligę bo nie wiadomo czy ta kasa ma być na ligę czy na reprezentację (ale pewnie liga bo w końcu mają obciąć fundusze lidze koszykówki)
W końcu przydałby się sponsor ligi hokejowej by żyło się lepiej klubom hokejowym.
W końcu przydałby się sponsor ligi hokejowej by żyło się lepiej klubom hokejowym.
@bob_kael: na Załężu kradną i gwałcą
@bob_kael: Już lepiej zabrać namiot i przespać się http://camping.mosir.katowice.pl/price
- 1
Miraski,
Powiedzcie mi, bo nie wiem, jak Tauron wylicza sobie termin do zapłaty za prąd?
Mam oczywiście prognozę na pół roku i co prognozę zmieniają mi datę zapłaty, najpierw miałam zapłacić do 20go, później do 15go, później do 8go a teraz do 2go każdego mca. Moja babcia mieszka w tym samym bloku, liczniki miała spisywane w ten sam dzień i ona zawsze ma zapłacić do 15-16go każdego mca, a mi co prognozę
Powiedzcie mi, bo nie wiem, jak Tauron wylicza sobie termin do zapłaty za prąd?
Mam oczywiście prognozę na pół roku i co prognozę zmieniają mi datę zapłaty, najpierw miałam zapłacić do 20go, później do 15go, później do 8go a teraz do 2go każdego mca. Moja babcia mieszka w tym samym bloku, liczniki miała spisywane w ten sam dzień i ona zawsze ma zapłacić do 15-16go każdego mca, a mi co prognozę
- 0

























