Wpis z mikrobloga

Wróciłem właśnie z #pgnig - byłem wypowiedzieć umowę bo zmieniłem dostawcę na #tauron. I tu moje pytanie Mireczki - babka w PGNiG była dla mnie bardzo niemiła, opryskliwa, dogryzała mi cały czas, że ile to ja teraz więcej nie będę płacić itd. Nie chciałem słuchać tego co ma do powiedzenia bo potrzebowałem tylko wypowiedzenie tej umowy ale nie docierało do niej, że nie interesuje mnie ich oferta. Pod koniec jeszcze wciskała mi kit co do podpisania zgody marketingowej, a gdy zadawałem Jej pytania odpowiadała w ogóle na inne pytania.

Gdzieś to można zgłosić, komuś coś napisać, cokolwiek? Nie ukrywam, że podniosła mi ciśnienie a wszystko zamiast 15 min trwało znacznie dłużej...

#zalesie #prad #gaz #oswiadczenie
  • 5
@Lapidarny: Ja się przeniosłam z Tauron do PGNiG i od ponad kwartału nie mogę się doprosić o fakturę.
Niby fajnie nie płacić, ale potem będę miała kumulację.. Przez telefon się tłumaczą, że prąd to u nich nowość więc nie mają jeszcze przygotowanego systemu do obsługi. Serio? Jako sprzedawcy energii się reklamują w telewizji publicznej od zeszłego roku..