Wpis z mikrobloga

Nie no, #!$%@? się. Poszedłem na rozmowę o pracę, 5! osób. Dyrektor, kierownik, zastępca, jakaś od hr i ktoś tam jeszcze. Gigantyczne biuro, godzina gadania, milion pytań. I uwaga, pytają o zarobki! Mówię, że 2500, a babeczka zrobiła dziwną minę. I teraz się dowiedziałem, (aplikowalem na młodszego ekonomiste) że ekonomista na wyższym stanowisku niż ja, ma 1800!!!. Pozdrawiam tauron. Serio? W Krakowie?! Przecież to nawet nie było śmieszne. W KFC dam cv, zacznę jutro pracować o będę miał więcej.

#tauron #pracbaza #heheszki #wynagrodzenia
  • 98
  • Odpowiedz
@DafMat: przecież to jest spółka skarbu państwa, tam tylko kierownicy i rada nadzorcza z partyjnego nadania ma się wyżywić, zwykli pracownicy niech robaczą za minimalną.
  • Odpowiedz
5! osób. Dyrektor, kierownik, zastępca, jakaś od hr i ktoś tam jeszcze


@DafMat: Skoro praca wyceniana jest na 1800 zl netto to czemu az tak wiele wysoko postawionych ludzi przyszlo na spotkanie?

Jakies 6 lat temu wykonywalem zawod ktory nie wymagal praktycznie zadnych umiejetnosci i dostawalem wlasnie 1800 zl.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: A rozmowa z jakimś ostrym kierownikiem, jakieś testy, z 40 parę minut to trwało xD
I jeszcze darmowy dzień próbny gdzie ja i jakiś typ mieliśmy rywalizować o to zaszczytne miejsce xDDD
Nawet tam nie poszedłem więcej xD.
  • Odpowiedz
@MatexN: u mnie babka gadała że na 3 miesiące zlecenie pózniej uop, zapytałem typka który tam siedział jak to do końca wygląda
powiedział że ludzie po 2 lata pracują i ani podwyżki ani uop nie widzieli
  • Odpowiedz