Nie rozumiem myślenia niektórych #foliarze o tym, że korporacje chcą depopulacji świata

Przecież korporacje chcą zysku, a im więcej ludzi tym więcej potencjalnych klientów. Tak też korporacje chciałyby żeby ludzie mieli 999 dzieci. Przy okazji im więcej ludzi to tym więcej "bydła" do zagonienia do pracy.


Niech ktoś wyjaśni
#foliarskieopowiesci #szury #naukowcywiary #szczepienia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland: więcej ludzi, to więcej niezadowolonych. Więcej ludzi, to więcej wolnomyślicieli i buntowników. Korporacjom chodzi o wychowanie wiernej owcy, bezwiednie posłusznej i uzależnionej. Lepsza jedna owca, niż 5 baranów.

To tak w skrócie, tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland: Nie chodzi o to żeby klientowi odebrać życie ale o to by je (życie) systematycznie obrzydzić.
Zarabia się na ludziach chorych, nieszczęśliwych, słabych podatnych.
Wmów gościowi że jest głupi i nieszczęśliwy i tylko ty posiadasz lek na jego smutki.
Kościół (korporacja) zarabia na poczuciu winy i obietnicy pójściu do nieba w zamian musisz chodzić na msze, dawać na tacę itd.
Korporacje farmaceutyczne (powiedzmy Mosanto i Visanto w dużym uproszczeniu)
  • Odpowiedz
Do czego to podobne? Przecież ten typ zwyczajnie mówi, co uważa, z czego większość to normalne wypowiedzi.


@DeadIy: Ten typ to aktor z rolą do odegrania, w którą wciela się konsekwentnie od 2016 r. Wcześniej był motocyklistą "Majorem". Jak słucham ludzi, którzy codziennie dzwonią do niego i Osadowskiego, to ponownie odkrywam w sobie zdziwienie nieprzebranymi pokładami naiwności wśród ludu. I nie dziw się, że ktoś robi mixy i shoty. Na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Myślałem, że "szur" wzięło się od szurnięty czyli jest to negatywne określenie osoby o poglądach radykalnych, wierzących w teorie spiskowe i pseudonaukowe brednie. A tu proszę grupa założona przez wyżej wymienionych.
#szury #foliarze #plaskaziemia #antyszczepionkowcy #5g
i.....r - Myślałem, że "szur" wzięło się od szurnięty czyli jest to negatywne określe...

źródło: comment_1589185714kXjetR65ce22bnsu032REP.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ice_breaker: nie, nie. Szury tak robią często. Sami siebie na start nazywają szurami, żeby Tobie wytrącić ten argument w dyskusji. Wiesz, coś na zasadzie: "Nazwij mnie szurem, ale coś z tym 5g jest nie tak. Sam zobacz."
  • Odpowiedz
  • 2
@suluf jaki to jest głąb, chłop oderwany od rzeczywistości. Każdy "artykuł" na stronie przyozdobiony napisem "PILNE!", łącznie z wypowiedzią ekspertki ds. szczepień Edzi Górniak XD
  • Odpowiedz
@ajag: @ajag: @ajag: Ale wodę oplazmowaną i sreberko drink to na pewno kupisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spokojna rozczochrana Miłarke jest łasy na kasę i chyba nie do końca wierzył w prawa Hermesa vel Logosa. Podpuszczał, napuszczal i zradykalizował Sandała narcyza. Teraz udają że wszystko gra. Im zawsze zależało na profitach a Logosy traktowali jako możliwość izolacji, zniewolenia. Jak powtarzam dla Miłara hajs
  • Odpowiedz
Skąd u różnej maści #szury i ruskich trolli ta niechęć do maseczek? Płaczą o nie jakby to było co najmniej jakieć 5G, albo nawet chemtrails. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#foliarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zandberg popyla w t-shircie z Karolem Marksem?


@glogovianin: Typowy szur jest typowy, wypominaj Zandberg ze jak miał 18 lat miał koszulkę Marksa vs. Organizuj urodziny Pinocheta co roku wspominaj o jego śmierci (jak to robi Korwin). SZUR TO SZUR ile razy trzeba powtarzać. SZUR to imbecyl ktory widzi na lodówce Biedronia magnes Che-Guevary a nie widzi obok magnesu Jana Pawła II. Tym jest SZUR, ile razy można tłumaczyć?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sezet11: kwestia innego występowania chorób oraz brak realnego wpływu antyszczepionkowców na jego kształt

Np odra (choroba) zaczyna już Niemców uwierać i pewnie zaczną egzekwować szczepienia, Polskę też bo to jest choroba która się łatwo roznosi a oprócz szurów przyjechało sporo Ukraińców którzy na odrę szczepieni nie są (są, w śmiesznym procencie 20-30% a przy łatwym roznoszeniu społeczeństwo musi być odporne w 95% że względu na R0=18)
  • Odpowiedz
Uwiera jedynie medialnie, ale mniejsza o to. Najlepszy kwiatek tutaj:


@DanteTooMayCry: medialnie bo mimo starań proepidemików procent wyszczepionych dzieci wzrósł powyżej minimalnego zapewniającego R<0,9 (czyli odporność 95% osób)
https://data.worldbank.org/indicator/SH.IMM.MEAS?locations=DE-PL-UA-AT

Roczniki, które przyjeżdżają do nas pracować są prawie w
megawatt - > Uwiera jedynie medialnie, ale mniejsza o to. Najlepszy kwiatek tutaj:

...

źródło: comment_1589107356ogbp5mMWvVjaKKmJRawXaP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 577
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: ilość teorii spiskowych przy okazji wirusa jest niesamowita i jedna zaprzecza drugiej xD słyszałem też od jednego znajomego szura, że wirusa wypuścili Chińczycy żeby przykryć miliony ofiar masztów 5g
  • Odpowiedz
@rafxyz44: albo ta teoria, kiedy najwięcej zarażonych było w Chinach, że to Amerykanie wymyślili Koronawirusa, aby osłabić Chiny. Ale w momencie gdy USA stało się liderem wśród zarażonych to się okazało, że to jednak Chiny go stworzyły, żeby osłabić USA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach