Wszystko
Najnowsze
Archiwum

NH35
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
18
W. Szewko i P.Maciążek o wojnie domowej w Syrii

Wojciech Szewko i Piotr Maciążek w ciekawej audycji radiowej o wojnie domowej w Syrii.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 0
@marianbaczal: szkoda, że #sld nie wystawiło Szewko na prezydenta (╯︵╰,)

Leschek
- 0
Troche zbyt pewny siebie jest ten pan z WAT odnosnie zlamania RSA. Algorytm faktoryzacji Shora stanowi teoretyczne zagrozenie dla RSA, a zaloze sie ze na wypadek zlamania klucza publicznego jest lub na czas bedzie opracowany plan migracji na inna metode szyfrowania, ktora bedzie odporna na algorytmy kwantowe. Watpie zeby eksperci usiedli z zalamanymi rekoma i ubolewali.
dr W. Szewko o 19:15 w Polskie Radio 24 na temat wojny domowej w Syrii:
http://player.polskieradio.pl/41
https://twitter.com/PolskieRadio24/status/702909014531809281
#syria #szewko
http://player.polskieradio.pl/41
https://twitter.com/PolskieRadio24/status/702909014531809281
#syria #szewko
@60groszyzawpis: świetna audycja dzięki za info
@60groszyzawpis: spóźniłem się na pierwsze 5 minut, ale i tak było warto, dzięki.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
44
Wojna w Syrii. Szewko: Zbyt wiele sprzecznych interesów

Wysiłki na rzecz pokoju będą podejmowane nadal, ale zbyt wiele jest sprzecznych interesów w Syrii. I to państw, na które Unia Europejska, Stany Zjednoczone i Rosja mają marginalny wpływ. "Państwo Islamskie jest zwalczane przy okazji i nie stanowi priorytetu dla żadnej ze stron"
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@kwsap: ale to by było dobre, jakby ci wolnościowi, szanujący ludzkie życie, pełni empatii rebelianci masowo przeszli do ISIS....
...a nie, czekaj, robią to od lat i wszyscy mają w------e.
...a nie, czekaj, robią to od lat i wszyscy mają w------e.
Dzisiaj jest pierwszy dzień zawieszenia broni w Syrii, ustalone w Monachium
Gierej na TT: "Ktokolwiek przestał strzelać?"
Szewko: "Tak, zmieniając magazynki"
( ͡° ͜
Gierej na TT: "Ktokolwiek przestał strzelać?"
Szewko: "Tak, zmieniając magazynki"
( ͡° ͜
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@2PacShakur: Myślę, że strzelający w Syrii mają w uju jakieś ustalenia w jakimś Monachium.
- 12
@Frank_Costello: Lepiej się przyłączyć jeżeli nie ma gdzie uciekać.

Egipt w sumie teraz chyba bardziej prorosyjski jest więc to jakieś specjalnie nie dziwi.
#egipt #turcja #arabiasaudyjska #syria #szewko
#egipt #turcja #arabiasaudyjska #syria #szewko
źródło: comment_g2ScSMBXsMuAhgOLkq35SSpb1WIzau96.jpg
Pobierz- 8
@Frank_Costello: Egipt to tak balansuje, z tego co pamietam nadal ciągną pomoc wojskową z USA
- 0
@sln7h: Wszystkim zależy na Egipcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pamiętam jakie było pompowanie Mursiego w zachodniej prasie, a o Sisim jakoś milczą. No i gdzieś czytałem analizę zbliżenie egipsko-rosyjskiego.
@Wolnosciomierz: @kruzd: Jeszcze tylko Dudeła w Syrii brakowało xD
Za #szewko: Manewry "Północny Grom" które mogą stanowić bazę interwencji w Syrii.
https://twitter.com/wszewko/status/698918967956660225
Huge #kuwait Convoy heading up from Kuwait to #saudi arabia. For the fight against #isis.
https://twitter.com/Nidalgazaui/status/698872151588392961
#syria #arabiasaudyjska #kuwejt #bliskiwschod
https://twitter.com/wszewko/status/698918967956660225
Huge #kuwait Convoy heading up from Kuwait to #saudi arabia. For the fight against #isis.
https://twitter.com/Nidalgazaui/status/698872151588392961
#syria #arabiasaudyjska #kuwejt #bliskiwschod
@Frank_Costello: mam takie nieodparte wrażenie, że Szewko przez wrzucanie co chwilę kilku niesprawdzonych tweetów generuje ruch i zamiast zaczekać na weryfikację informacji chce być tym pierwszym trochę to żenujace jak na pracownika naukowego.
Komentarz usunięty przez autora
@Frank_Costello: Akcja rozpoczęła się prawdopodobnie wczoraj, jeżeli nie wcześniej. Tutaj informacja z wczoraj(https://twitter.com/sayed_ridha/status/698661645346713600).
- 0
@2PacShakur: To chyba jedyna możliwość, co prawda Szewko nie odpowiedział na zapytania na tt, a sam innego info na razie nie znalazłem.











