Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki zastanawiam się czy w innych krajach też tak popularny jest "Sylwester z ..." w telewizji ? Bo u nas co roku to jedynka dwójka polsat tvny i inne takie. Jak to wygląda w innych krajach ? Czy tylko w Polsce kult czegoś takiego ?
#pytanie #sylwester
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurła, człowiek pójdzie się umyć, bez ogarniania godziny, potem zaczyna się jakieś strzelanie i człowiek się gubi. Już myślałem, że rozegrałem północ po epicku, a tu tylko próby. A już miałem nadzieję, że spędzę północ w łazience. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #sylwesterzwykopem #sylwester
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach