@UjekF: nie znam tematu szczegółowo ale jest to mnóstwo ledowych ekranów z małym zagęszczeniem diod (o wiele rzadziej niż w zwykłym tv), na każdym z nich odgrywa się oddzielna sekwencja wideo (często loopowalna tak aby nie zapychać buforu maszyny) a całość obsługuje vdj (visual dj).
  • Odpowiedz
@UjekF: to zależy o którą konkretnie instalację pytasz, z tego co widzę na tvp to są prostokątne odzielone pustymi przestrzeniami ekrany, ogólnie te ledy nie mają żadnych ramek, może je tak ułożyć że będzie bardzo duża przestrzeń.
  • Odpowiedz
Mirki i mirabelki, muszę coś wam wyjaśnić.
Własnie czytam, jak na mirko płaczecie, że sami siedzicie na sylwestra popijając czipsy colą i jak to wam z tym źle.
Pies jest pogrzebany w tym( zaraz po tym jak skonał na zawał od fajerwerków), że patrzycie na innych chcąc żyć ich życiem, sami poddajecie się ich ocenie we własnym umyśle, choć mogą nawet nie wiedzieć o waszym istnieniu, chcecie się dopasować do standardów, przejmujecie się wszystkim.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego wolni ludzie w wolnym świecie "bawią się" znieczuleni alko i innymi używkami, wtedy gdy ktoś im powie że trzeba się bawić? Czy wolni ludzie nie potrafią bawić się bez ogłupiaczy wtedy gdy sami naprawdę mają na to ochotę?!
Zastanawiam się czy ludzie którzy znieczulają się przy każdej okazji pamiętają co to jest ta słynna dobra zabawa, bo po odpowiedniej dawce alko i dodatków podoba się wszystko, nawet gdyby "zabawa" odbywała się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach