Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

konto usunięte
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
bajerek
via iOS- 4
@cryfortheindians: bo masz najlepszy prawy sierpowy
#sylwester #kiciochpyta Kochani na jakiej zasadzie działają te wielkie ekrany na scenach w Polsacie TVP i TVN?
@UjekF: nie znam tematu szczegółowo ale jest to mnóstwo ledowych ekranów z małym zagęszczeniem diod (o wiele rzadziej niż w zwykłym tv), na każdym z nich odgrywa się oddzielna sekwencja wideo (często loopowalna tak aby nie zapychać buforu maszyny) a całość obsługuje vdj (visual dj).
@UjekF: to zależy o którą konkretnie instalację pytasz, z tego co widzę na tvp to są prostokątne odzielone pustymi przestrzeniami ekrany, ogólnie te ledy nie mają żadnych ramek, może je tak ułożyć że będzie bardzo duża przestrzeń.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Sylwester ok , sowieckie
#sylwester
#sylwester
konto usunięte via Android
- 3
Abyśmy w przyszłym roku wypili co najmniej tyle co w tym (ʘ‿ʘ)
#sylwesterzwykopem #sylwester #zyczenia #zyczenianoworoczne
#sylwesterzwykopem #sylwester #zyczenia #zyczenianoworoczne
- 2
@mariusz_wons: albo więcej, albo nic
- 7
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dystymia: nje

Taka prawda....
#petardy #fajerwerki #2018 #nowyrok #sylwester #sylwesterzwykopem #sylwesterzwykopem2018 #nowyrok2018
#petardy #fajerwerki #2018 #nowyrok #sylwester #sylwesterzwykopem #sylwesterzwykopem2018 #nowyrok2018
źródło: comment_9tyFV5zCTDYh8awdTJgd72nMU0i9gfeL.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Daj mje te noc #sylwesterzwykopem #sylwester
- 4
Sylwester z Marylą Boską, Al-Fonsim z Playbacku i Braćmi P-------c...
A dopiero godzina do Nowego Roku!
#sylwester #sylwesterzwykopem
A dopiero godzina do Nowego Roku!
#sylwester #sylwesterzwykopem
@anonimek123456 ale brzuch ma zajebisty!
- 4
- 5
Mirki i mirabelki, muszę coś wam wyjaśnić.
Własnie czytam, jak na mirko płaczecie, że sami siedzicie na sylwestra popijając czipsy colą i jak to wam z tym źle.
Pies jest pogrzebany w tym( zaraz po tym jak skonał na zawał od fajerwerków), że patrzycie na innych chcąc żyć ich życiem, sami poddajecie się ich ocenie we własnym umyśle, choć mogą nawet nie wiedzieć o waszym istnieniu, chcecie się dopasować do standardów, przejmujecie się wszystkim.
Własnie czytam, jak na mirko płaczecie, że sami siedzicie na sylwestra popijając czipsy colą i jak to wam z tym źle.
Pies jest pogrzebany w tym( zaraz po tym jak skonał na zawał od fajerwerków), że patrzycie na innych chcąc żyć ich życiem, sami poddajecie się ich ocenie we własnym umyśle, choć mogą nawet nie wiedzieć o waszym istnieniu, chcecie się dopasować do standardów, przejmujecie się wszystkim.
Bracia p-------c! #sylwester
Dlaczego wolni ludzie w wolnym świecie "bawią się" znieczuleni alko i innymi używkami, wtedy gdy ktoś im powie że trzeba się bawić? Czy wolni ludzie nie potrafią bawić się bez ogłupiaczy wtedy gdy sami naprawdę mają na to ochotę?!
Zastanawiam się czy ludzie którzy znieczulają się przy każdej okazji pamiętają co to jest ta słynna dobra zabawa, bo po odpowiedniej dawce alko i dodatków podoba się wszystko, nawet gdyby "zabawa" odbywała się
Zastanawiam się czy ludzie którzy znieczulają się przy każdej okazji pamiętają co to jest ta słynna dobra zabawa, bo po odpowiedniej dawce alko i dodatków podoba się wszystko, nawet gdyby "zabawa" odbywała się
@krulwypoku_IgB6: bo naszym chlopakom brakuje luzu. Kokodżambo i do przodu, to moje motto. Fajne nie?
- 2
@krulwypoku_IgB6: Bo tak naprawdę nie są wolni, tylko żyją w świecie konwenansów i "tak wypada", "każdy tak robi".



















