nie ma polskiego dubbingu ale nwm czy był w orginale


@Monsieur_V: polski dubbing w grze Rockstara xD Widzę, że nie pamiętasz czasów sprzed GTA V - wszystkie gry Rockstara nie miały nawet polskich napisów, chyba z wyjątkiem GTA San Andreas, ale tam postanowił spolszczenie zrobić polski wydawca jako modyfikacje (czyli w zasadzie instalowało się je jak każdego innego nieoficjalnego moda, działało tylko na PC i oczywiście nie było preinstalowane razem
  • Odpowiedz
Zanim kupiłem te całe Animal Crossing, grałem w Zelde BOTW miałem 15 godzin, jak się nudziła to odpalałem Mario Kart i się online w--------m i bawiłem jednocześnie, mam 23 lata a znowu się czuje grając na Nintendo jakbym był dzieckiem (ja rocznik 99, normalnie jak kupiłem ta konsole to się czuje jak za dzieciaka grając całymi dniami w hity na ps2,genialna grywalność), No dobra, jak rozpocząłem zanim kupiłem..Kur**, ta gra ma PEGI
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ddraig: Da się, ale są pewne ograniczenia. Możesz zalogować swoje konto na konsoli brata i ten będzie mógł sciągnąć i grać w gry, które masz kupione w eshopie. Żeby to działało jego konsola musi być w czasie grania podpięta do neta oraz Ty w tym samym czasie nie możesz grać na swoim koncie/konsoli w gry, chyba że kompletnie offline.
  • Odpowiedz
Kupiłem lekko uszkodzone Nintendo Switch golasa z 2017 roku i mam pare pytań.
- analog w lewym i prawym joyconie żyje swoim życiem, można to jakoś zregenerować, czy kupić nowe (jakie?)
- nie mam docka, ani oryginalnej ładowarki, czy podłącze je do TV używając przejściówki USB-C HDMI i dodatkowo power USB-C z ładowarki macbooka?
- czy 2017 wersja jest podatna na wgranie nieoficjalnego oprogramowania?
#nintendo #switch #pstryczek
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- analog w lewym i prawym joyconie żyje swoim życiem, można to jakoś zregenerować, czy kupić nowe (jakie?)


@Soker: jest cała masa zamienników, są uniwersalne.

- nie mam docka, ani oryginalnej ładowarki, czy podłącze je do TV używając przejściówki USB-C HDMI i dodatkowo power USB-C z ładowarki
  • Odpowiedz
Siema, kupiłem tydzień temu gdzieś Mario Kart 8. Czy wykopki grają multi jakies? Bo bym pograł z glosowka z ludzmi, nie mam żadnych znajomych do gry w irl bo nikt switcha nie ma. A musi być przy tym dużo beki XD I jeszcze jedno pytanie: nie mam wykupionego dlc booster pack tego z mapami, a jak wchodzę na multi albo bym z wami grał a Wy macie te trasy dodatkowe to również
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Została ostatnią misja. Aż żal ją zaczynać. Wszystkie świątynie zrobione. Wszystkie rooty odkryte. Prawie wszystkie zestawy ubrań odblokowane. Zostało tylko kilkanaście side questów i 60 jaskiń do odkrycia ale to już może w wolnej chwili (a i jakies 60 studni). Fantastyczne to było 200 godzin i cieszę się, że mogłem to przeżyć. Pozostaje teraz czekać kolejne 5 lat na trzecią część (o ile wyjdzie, ale to pewnie już na nowego switcha). Dziękuję
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Griffith: no właśnie jeszcze w botw jestem w stanie zrozumieć, że momentami jest nudna bo można było iść i iść i nic się nie działo ale tu na każdym kroku jest coś do zrobienia. Totalnie też nie rozumiem zarzutu do niszczących się broni bo u mnie non stop wszystkie sloty były zapełnione a wrecz mialem problem z wybieraniem tyxh ktoryxh nie chcialem wyrzucac. Rozwiązali to fantastycznie dzięki fusowaniu z innymi
  • Odpowiedz
@haabero: co z tego, ze ciagle jest cos do zrobienia jak nagroda to strzały, kamyk czy bron, ktora jest mi zupelnie niepotrzebna, bo mam zapełnione sloty lepszą. Nawet mi sie nie chce chodzic po tych jaskiniach, zeby taki syf dostawac w nagrodę.

Nie napisałem, ze mi brakuje broni. Nie lubie tego systemu, bo nie czuc progresu. Szkoda, ze Monolith musi marnować czas i pomagać w tworzeniu tych słabych zeld zamiast
  • Odpowiedz
Dziś Dzień Kalmara! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdą środę od 20:00 gramy w Splatoona 3. Zazwyczaj zaczynamy od turfów z przypadkowymi graczami, a gdy zbierze się już ekipa przechodzimy na privy i gramy wszystkie tryby lub dzielimy się na mniejsze grupy i odpalamy salmonki. Jeśli chciał byś dołączyć do wspólnej gry wpadnij na Discorda, link na PW.

OlFunkyBastard - Dziś Dzień Kalmara! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdą środę od 20:00 gramy w Spla...

źródło: homm_3_meme_3.0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OlFunkyBastard kuźwa aktualizacja mi się uruchomiła i 20min stracone. Za to zdążyłem sobie pyknąć z 5 wyścigów. Cienki jestem ale fajnie się grało. Dzięki, za tydzień będę :)
  • Odpowiedz
Kupiłem używkę Switcha, problem w tym, że jeden Joy-con lekko mówiąc, średnio działa, bo jeden z analogów w kierunku "w lewo" nie działa w 3/4 przypadków.

Tylko teraz pytanie, na ile mógł mnie gość po prostu oszukać że 100% sprawny (co mnie trochę dziwi, bo sprzęt na gwarancji), a na ile mógł się on przypadkowo uszkodzić w transporcie? Bo po rozpakowaniu (bez pudełka, każdy element po prostu zapakowany był osobno), wydaje mi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak co roku 20 lipca obchodzę moje ulubione święto - urodziny mojego niebieskiego. () W ramach osobistej tradycji do każdego urodzinowego upominku dorzucam coś, co zrobiłam własnoręcznie z myślą o obdarowywanej osobie, bo uważam, że poświęcony czas i uwaga są najwspanialszymi z możliwych prezentów. W tym roku #niebieskipasek niecierpliwie wyczekiwał premiery kolejnej części The Legend of Zelda, więc oczywistym było dla mnie, że
wysuszonyszkieletkostny_czlowieka - Jak co roku 20 lipca obchodzę moje ulubione święt...

źródło: Bokoblin_Mask

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boże, a mi się trafiają tylko psycholki co w głowie im majorka i restauracje.
Dobrze wiedzieć, że są normalne kobiety, jest nadzieja.
  • Odpowiedz