Wpis z mikrobloga

Siema, zastanawiałem się nad kupnem Series S żeby okazyjnie sobie pograć w coś na tv jak leżę w łóżku na kacu, ale przypomniałem sobie o istnieniu Switcha i chyba w takich sytuacjach lepiej byłoby sobie pograć w jakieś Mario niż to, co mogę mieć na kompie. Pytanie w takim razie, bo mało info w necie na ten temat - czy Switch grając tylko w docku na tv daje radę? Warto? Czy wersja oled ma jakieś usprawnienia pod tym kątem względem zwykłego switcha czy nie ma sensu dopłacać jak zamierzam rzadko korzystac poza domem?

#nintendo #switch
  • 4
  • Odpowiedz
@xDgg: wszystko zależy tak naprawdę od własnych standardów. Jest raczej biednie, ale w gierkach nintendowskich to zazwyczaj artstyle robi swoje i ciągnie wrażenia w górę albo sprawia, że to aż tak nie przeszkadza. Nie ma żadnych usprawnień w OLEDzie.
  • Odpowiedz
@xDgg: Switch na dużym ekranie szału nie robi no chyba, że ogrywasz gry od nintendo ze specyficzną grafiką. Oled to te same bebechy jak chodzi o wydajność. Dostajesz jedynie znacznie lepszy ekran (tak że jak planujesz dużo grać w trybie przenośnym to serio warto), lepsze głośniki w konsolce i nieco lepsze i lepiej spasowane materiały. Oled ma też 64GB zamiast 32 pamięci wbudowanej ale szczerze i tak jak planujesz grać w
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xDgg: nie ma na to jednej dobrej odpowiedzi. Spojrz na studia jakie ma microsoft/nintendo i zdecyduj co wolisz. W przypadku switcha to raczej na obecna bibliotekę, bo w nastepnym roku bedzie switch 2. Jak masz peceta nadajacego sie do gier to bierz switcha.
  • Odpowiedz