Wszystko
Najnowsze
Archiwum
mikegame
- 0
Hej, od niedawna jestem posiadaczem #nintendoswitch i z tej racji zacząłem regularnie śledzić promocję na tę platformę. Przeglądam zarówno oferty elektromarketów jak i mniejszych sklepów internetowych. Dziś natknąłem się na dość specyficzny wzrost cen gier w #mediamarkt. Ceny niektórych gier takich jak Pokemon Arceus czy Luigi's Mansion 3 wzrosły w ciągu jednego dnia o aż 41 zł. Czy w przeszłości często zdarzały się takie przypadki? Czy jest
xede
via Wykop- 2
@mikegame: pewnie bedzie podniesione przez 1m zeby potem magicznie obnizyc, ja osobiscie bardzo lubie lowcygier

OlFunkyBastard
via Wykop- 1
@mikegame: ja ostatnio kupuje u Zuzy i stacjonarne w HD Market.
Spora aktualizacja do Splatoona 3. Gra ktoś na portalu ze śmiesznymi obrazkami?
https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/59461/~/how-to-update-splatoon-3#v400
#nintendoswitch #nintendo #switch #splatoon #splatoon3 #goomba
https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/59461/~/how-to-update-splatoon-3#v400
#nintendoswitch #nintendo #switch #splatoon #splatoon3 #goomba
konto usunięte via iOS
- 0
@OlFunkyBastard po 300h i awansoe do S+ spotkalem sie ze sciana i nie bylem wstanie wyzej wejsc bo poziom jest kosmiczny… przestalem grac
- 0
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: wpadnij na Discorda, gramy co środę w większym gronie. Poza środami też znajdą się ludzie do grania. Z VC gra się zupełnie inaczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: FxUkSjEaQAApJpP (1)
Pobierz@OlFunkyBastard Goomba jeszcze żyje?
- 0
@Mega_Smieszek: dlaczego miałaby nie żyć? Newsów nie chce się nikomu pisać ale Discord i spotkania na żywo mają się bardzo dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@login4znaki: tylko switch oled jak przenosnie
@login4znaki: Ja mam lite'a i jest bardzo spoko, chyba by mi ręce odpadły jeżeli miałbym trzymać w rękach oleda, już przy lite potrafią ręce się zmęczyć.
Gdyby ktoś chciał dołączyć to dziś od 20:00 gramy w Mario Karty. Kod turnieju:
1304 – 0227 – 8955
Zapraszamy(*) też na Discorda, link mogę podesłać na PW.
1304 – 0227 – 8955
Zapraszamy(*) też na Discorda, link mogę podesłać na PW.
źródło: IMG_20220822_150031
Pobierz@OlFunkyBastard Zapisałem kod. Syna wyśle żeby Was zniszczył ;)
@OlFunkyBastard Już się cieszy :)
- 2
#zelda #switch #nintendoswitch
Po 70 godzinach rozgrywki przyszedł czas na spuszczenie w-------u Ganondorfowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po 70 godzinach rozgrywki przyszedł czas na spuszczenie w-------u Ganondorfowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: vikop.ru
PobierzGrać w BotW, czy od razu do Tears powinnam przeskoczyć? Tears jest lepsze?
#zelda #nintendoswitch #switch
#zelda #nintendoswitch #switch
@Marionetkaaa: spokojnie możesz w botw grać jako pierwsze. Botw jest jak pisze @makaronzjajkiem , jest spojniejsze i spokojniejsze. Totk jest rozwinięciem botw, dowalili tam dużo różnych atrakcji, wydaje się czasami że mapa jest przeładowana atrakcjami.
@Marionetkaaa: mi się wydaje, że jest mniejsza szansa odbicia się od totk. W botw wiele osób narzekało na pustkę (która jest dosyć pozorna). Totk od razu pokazuje bardzo zapełniony świat.
12
7 powodów, dla których Nintendo Switch odniosło taki sukces

Stworzenie całkowicie innowacyjnego i unikalnego systemu hybrydowego, takiego jak Nintendo Switch, było niewątpliwie ryzykiem dla Nintendo, ale zdecydowanie się opłaciło.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
Dużo #switch lite na olx w naprawdę dobrej cenie, coś jest nie tak z tym modelem?
#nintendoswitch #nintendo
#nintendoswitch #nintendo
@crookedman jest ok, ale ma swoje ograniczenia. Brak odpinanych joy con ów, brak wyjścia wideo. Ja chyba kupię używke za 450-500 zł mając OLED bo to ciągle ta sama konsola, te same tytuły.
@crookedman: nie pchaj się w lite
#switch #nintendoswitch #nintendo
Hey jaka gierke dla 5 i 6 latka polecacie na switcha? Ostatnio ogrywali Mario Odyssey i bardzo im sie taka gra podobala.
Teraz maja zajawke na jakies bajki Pokemon i myslalem cos w tym kierunku. Czytac jeszcze nie umieja, wiec poleccie gry w ktorych nie trzeba rozmawiac i wybierac dialogow jak cos.
Graja tylko lokalnie, nie online.
Hey jaka gierke dla 5 i 6 latka polecacie na switcha? Ostatnio ogrywali Mario Odyssey i bardzo im sie taka gra podobala.
Teraz maja zajawke na jakies bajki Pokemon i myslalem cos w tym kierunku. Czytac jeszcze nie umieja, wiec poleccie gry w ktorych nie trzeba rozmawiac i wybierac dialogow jak cos.
Graja tylko lokalnie, nie online.
@los_amigos kirby and the forgotten land albo ta najnowsza, tyle że jest 2D.
@los_amigos: Crash Bandicoot, Spyro, Rayman, Yoshi, Mario Karty
4
Gramy w Puzzle Bobble Everybubble » Grastroskopia.pl

Słodkie smoki, czy tam dinozaury ziejące mydlanymi(?) bańkami mają nowe kłopoty. Musimy im pomóc. Ruszamy na Rainbow Island!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czyli wypalenie. Każda nowa zabawka pomoże na chwilę, ale za 3-4 miesiące będziesz w tym samym miejscu co teraz tylko z jedną zabawką więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam Switcha i Steam Decka. Oba uznaję za dobry zakup ale tylko w kontekście czasu, w którym zostały kupione. Switch był fajny (dla mnie) w 2017-2018. Steam Deck jest fajny i spełnia swoją funkcję teraz.
Mam Switcha i Steam Decka. Oba uznaję za dobry zakup ale tylko w kontekście czasu, w którym zostały kupione. Switch był fajny (dla mnie) w 2017-2018. Steam Deck jest fajny i spełnia swoją funkcję teraz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: IMG_1939-1
Pobierz- 1
Sprzedam Switcha Lite szarego + sporo dodatków (grip, etui, case x2, nakładki na analogi, gra Pokemon Arceus).
850zł
Więcej info na OLX
#switch #nintendoswitch #nintendo
850zł
Więcej info na OLX
#switch #nintendoswitch #nintendo
źródło: IMG_20230517_154938
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@OlFunkyBastard: przecież jest cena, 850 zeta xD dużo sobie policzył za dwuletnią konsolkę.
PS OPie bateria zużywa się od samego leżenia, wcale nie musi być używana.
PS OPie bateria zużywa się od samego leżenia, wcale nie musi być używana.
- 1
@OlFunkyBastard: poprawione
Cała drama o spolszczenie jest żenująca i krótkowzroczna. To nie jest tak, że "obrońcy" nie chcą języka polskiego. Zamiast roszczeniowego podejścia jak baba łapiącą za trzy cytryny trzeba spojrzeć na sprawę trochę szerzej niż tu i teraz z perspektywy czubka własnego nosa.
https://twitter.com/goombapl/status/1661232658599510016
#goomba #nintendoswitch #nintendo #switch #zelda #drama #twitter #totk #tearsofthekingdom
źródło: mqdefault
Pobierz@OlFunkyBastard: w polsce Nintendo to po prostu kolorowe gierki dla dzieci. Teściowa widząc że gram np w mario albo w zelde to mysli że bajki dla dzieci oglądam. A jak szwagier gra w szczelanke albo w fife to gra w grę dla dorosłych.
@OlFunkyBastard: Nintendo robi kampanie marketingowa w Polsce na poziomie ostatniego god of wara, a tutaj bronienie Nintendo jakby to byla firemka z budzetem na poziomie dwoch workow ziemniakow XDDDD
Jak wasze postępy w Zeldzie? Ile godzin już wbite?
U mnie ~30 i jeszcze całej mapy nie odsłoniłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #nintendo #switch #zelda #tearsofthekingdom #totk
U mnie ~30 i jeszcze całej mapy nie odsłoniłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #nintendo #switch #zelda #tearsofthekingdom #totk
źródło: Fwzl_mUakAI4ZGh
Pobierz@OlFunkyBastard: Ależ to nie przeszkadza w zakupie gry, poza tym odmówienie sobie 60 klatek lub lepszej grafiki oraz overclockingu dzięki któremu nie mam ścinek na Switchu to czysty masochizm ¯\(ツ)/¯
przed
przed
@OlFunkyBastard fabuły nic. jedna świątynia.
trochę kroków ile h? Nie wiem
trochę kroków ile h? Nie wiem
834
Nintendo najwyraźniej woli Rosjan od Polaków. Gracze są oburzeni.

Pomimo ogromnej popularności Switcha w Polsce, Nintendo dalej woli robić tłumaczenia gier po rosyjsku, mimo inwazji Putina na Ukrainę.
z- 305
- #
- #
- #
- #
- #
Kupiłem #nintendoswitch na promocji na allegro. Planuję go przerobić. Jak wygląda ściąganie gier? Czy da się to zrobić z poziomu konsoli? Czy ogólnie dużo jest z tym problemu?
#homebrew #switch #gry
#homebrew #switch #gry
@derton778 jak ci się uda przerobić to reszta jest dziecinnie prosta (✌ ゚ ∀ ゚)☞ ale skoro tutaj pytasz o takie rzeczy to jest jasne że nie przerobisz. zbieraj kaskę na gry
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
@derton778: a ja ci polecam nie bawienie się w przeróbkę, bo naściągasz te wszystkie gry, będziesz je odpalał na spróbowanie i finalnie po tygodniu konsolka będzie się kurzyć
jak się zakupi grę to jest inna ochota na granie w nią
jak się zakupi grę to jest inna ochota na granie w nią
- 0
Szukam gier "wyścigowych" w stylu Sonic Racing, z wyłączonym nastawieniem na zabawę dla dwóch osób. Co byście polecili? Mam zarówno PS5 jak i Switcha. Myślałem nad tym Lego 2k Drive co wyszło teraz (wtedy bym kupił na PS5), ewentualnie mogę polecieć w klasykę i kupić Mario Kart 8 Deluxe na Switcha. Czy do Mario musze dokupywać kontroler? Czy można grać we dwójke na joy conach z zestawu? Jest coś jeszcze ciekawego z
























