Hej, od niedawna jestem posiadaczem #nintendoswitch i z tej racji zacząłem regularnie śledzić promocję na tę platformę. Przeglądam zarówno oferty elektromarketów jak i mniejszych sklepów internetowych. Dziś natknąłem się na dość specyficzny wzrost cen gier w #mediamarkt. Ceny niektórych gier takich jak Pokemon Arceus czy Luigi's Mansion 3 wzrosły w ciągu jednego dnia o aż 41 zł. Czy w przeszłości często zdarzały się takie przypadki? Czy jest
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Okajri: Ja nad takim głupim Postalem 2 2/3 czasu spędzam na szperaniu w różnych zakamarkach w poszukiwaniu itemków. Gry z otwartym światem tak mają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marionetkaaa: spokojnie możesz w botw grać jako pierwsze. Botw jest jak pisze @makaronzjajkiem , jest spojniejsze i spokojniejsze. Totk jest rozwinięciem botw, dowalili tam dużo różnych atrakcji, wydaje się czasami że mapa jest przeładowana atrakcjami.
  • Odpowiedz
  • 1
@crookedman jest ok, ale ma swoje ograniczenia. Brak odpinanych joy con ów, brak wyjścia wideo. Ja chyba kupię używke za 450-500 zł mając OLED bo to ciągle ta sama konsola, te same tytuły.
  • Odpowiedz
#switch #nintendoswitch #nintendo
Hey jaka gierke dla 5 i 6 latka polecacie na switcha? Ostatnio ogrywali Mario Odyssey i bardzo im sie taka gra podobala.
Teraz maja zajawke na jakies bajki Pokemon i myslalem cos w tym kierunku. Czytac jeszcze nie umieja, wiec poleccie gry w ktorych nie trzeba rozmawiac i wybierac dialogow jak cos.
Graja tylko lokalnie, nie online.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steamdeck #switch mam znośnego łapka + ps4 pro, ale nie mogę się zmotywować, aby siąść i pograć w coś chociażby godzinkę... bardziej podoba mi się perspektywa położenia się na łóżku i pogrania na handheldzie. Switch czy steamdeck? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli wypalenie. Każda nowa zabawka pomoże na chwilę, ale za 3-4 miesiące będziesz w tym samym miejscu co teraz tylko z jedną zabawką więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam Switcha i Steam Decka. Oba uznaję za dobry zakup ale tylko w kontekście czasu, w którym zostały kupione. Switch był fajny (dla mnie) w 2017-2018. Steam Deck jest fajny i spełnia swoją funkcję teraz.
  • Odpowiedz
Cała drama o spolszczenie jest żenująca i krótkowzroczna. To nie jest tak, że "obrońcy" nie chcą języka polskiego. Zamiast roszczeniowego podejścia jak baba łapiącą za trzy cytryny trzeba spojrzeć na sprawę trochę szerzej niż tu i teraz z perspektywy czubka własnego nosa.


https://twitter.com/goombapl/status/1661232658599510016

#goomba #nintendoswitch #nintendo #switch #zelda #drama #twitter #totk #tearsofthekingdom
OlFunkyBastard - > Cała drama o spolszczenie jest żenująca i krótkowzroczna. To nie j...

źródło: mqdefault

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OlFunkyBastard: w polsce Nintendo to po prostu kolorowe gierki dla dzieci. Teściowa widząc że gram np w mario albo w zelde to mysli że bajki dla dzieci oglądam. A jak szwagier gra w szczelanke albo w fife to gra w grę dla dorosłych.
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: Ależ to nie przeszkadza w zakupie gry, poza tym odmówienie sobie 60 klatek lub lepszej grafiki oraz overclockingu dzięki któremu nie mam ścinek na Switchu to czysty masochizm ¯\(ツ)/¯

przed
  • Odpowiedz
@derton778 jak ci się uda przerobić to reszta jest dziecinnie prosta ( ) ale skoro tutaj pytasz o takie rzeczy to jest jasne że nie przerobisz. zbieraj kaskę na gry
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@derton778: a ja ci polecam nie bawienie się w przeróbkę, bo naściągasz te wszystkie gry, będziesz je odpalał na spróbowanie i finalnie po tygodniu konsolka będzie się kurzyć
jak się zakupi grę to jest inna ochota na granie w nią
  • Odpowiedz
Szukam gier "wyścigowych" w stylu Sonic Racing, z wyłączonym nastawieniem na zabawę dla dwóch osób. Co byście polecili? Mam zarówno PS5 jak i Switcha. Myślałem nad tym Lego 2k Drive co wyszło teraz (wtedy bym kupił na PS5), ewentualnie mogę polecieć w klasykę i kupić Mario Kart 8 Deluxe na Switcha. Czy do Mario musze dokupywać kontroler? Czy można grać we dwójke na joy conach z zestawu? Jest coś jeszcze ciekawego z
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaahl75: Mario Kart polecam z całego serca. Tak, można grać na pojedynczych joyconach, ale nie jest to najwygodniejsze na świecie. Koniecznie powinieneś mieć subskrypcję online, bo po przejściu mapek lokalnie w sieci jest jądro zabawy
  • Odpowiedz