Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@freedomseeker: Ten na pierwszym się w rzeczywistości nie myli.
źródło: Bez tytułu
PobierzZ list dyskusyjnych:
Był u mnie ksiądz po kolędzie i mówił, że trzeba teraz balować, bo niedługo nadejdzie jakiś "wielki post" - mam pytanie: od kogo nadejdzie ten post i ile mega będzie zajmował? I skąd ksiądz wie takie rzeczy? Oni też są na grupie? Pytam, bo siedzę na modemie i ciężko mi się ściąga wielkie posty
#humor #dowcip #zart #heheszki #suchar
Był u mnie ksiądz po kolędzie i mówił, że trzeba teraz balować, bo niedługo nadejdzie jakiś "wielki post" - mam pytanie: od kogo nadejdzie ten post i ile mega będzie zajmował? I skąd ksiądz wie takie rzeczy? Oni też są na grupie? Pytam, bo siedzę na modemie i ciężko mi się ściąga wielkie posty
#humor #dowcip #zart #heheszki #suchar
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wypiek
- 1
@freedomseeker a w Polsce 100 przepisów na słonia siostry Anastazji
- 12
@gwiazdozbior: powinni stworzyć wieloodcinkowy serial, gdzie w każdym odcinku byłoby inne zakończenie. Na podstawie scenariuszy specjalistów śledczych z tagu #csiwykop
- 12
Ulubiony sklep Michniewicza?
7-Eleven ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#michniewicz #kanalzero #heheszki #suchar #pasjonaciubogiegozartu
7-Eleven ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#michniewicz #kanalzero #heheszki #suchar #pasjonaciubogiegozartu
@Don_Kamizi Bug
- 14
@pogoda: Ja zauważyłem, że jak podnosi to w góre a opuszcza w dół. Taka ciekawostka
@duzy240: Niekoniecznie. Bo jak na przykład leży na murawie próbując wymusić karnego, to może podciągnąć stopę, że niby dostał w łydkę, choć wysokość stopy nad poziomem morza się nie zmieni. Albo gdy stoi na rękach, to też trudno jednoznacznie określić, czy podnosząc nogi pod brodę rzeczywiście je podnosi, czy opuszcza. Także to nie jest takie proste do oceny, jak się wydaje, jest tutaj wiele niuansów.
@NoMoreTearsJustSmile: Strzelec to równiż polskie nazwisko
Naprawdę nie wiem jak ktoś może jeździć z taką rejestracją.
Tysiąc razy widziałem w internecie zdania losowych ludzi do losowych ludzi, że OP to pedał, debil... a oni dalej w z tym jeżdżą.
#suchar #grazynacore
Tysiąc razy widziałem w internecie zdania losowych ludzi do losowych ludzi, że OP to pedał, debil... a oni dalej w z tym jeżdżą.
#suchar #grazynacore
źródło: temp_file508871798808508419
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@silesianist a chłop jeszcze sobie zdjęcie zrobił z tablicą OP to 488
@silesianist op pedau
8
Niemiecka Policja przerzuca imigrantów do Polski

w mediach pojawiły się doniesienia o nielegalnych praktykach niemieckiej policji. Zamiast zajmować się imigrantami zgodnie z przepisami, Niemcy zdecydowali się pozbyć problemu, przekraczając nasze granice i zostawiając imigrantów w Polsce. najpierw wywoz odpadow teraz powtorka ?
z- 1
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 0
@Flapjadzek już za cztery lata już za cztery lata
- 1
@KwiatGromu: Polska mistrzem Polski
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 451
Przychodzi starszy pan do kliniki, taszczy 2 wiadra tak wypełnione jakimś płynem, że aż zawartość rozlewa się po całym korytarzu. Podchodzi do okienka i gromko oznajmia:
- Dobry! Ja z moczem do analizy...
- Panie! A na cholerę aż tyle? Przecież mała fiolka wystarczy!
- A bo gadacie, że my Poznaniacy to skąpi jesteśmy, a ja proszę - nie żałuję, tyle wam dam, że wszystkim wystarczy.
Babka machnęła ręką i wskazała drogę do laboratorium. Po godzinie
- Dobry! Ja z moczem do analizy...
- Panie! A na cholerę aż tyle? Przecież mała fiolka wystarczy!
- A bo gadacie, że my Poznaniacy to skąpi jesteśmy, a ja proszę - nie żałuję, tyle wam dam, że wszystkim wystarczy.
Babka machnęła ręką i wskazała drogę do laboratorium. Po godzinie
@hacerking: BongMan czy to Ty?
@Dueil_angoisseus: Słynny poławiacz krabów
Idzie dwóch studentów ulicą. Nagle znajdują jakąś kartkę. Oglądają ją ze wszystkich stron, w pewnym momencie jeden pyta:
Ty, wiesz co to jest?
Nie mam pojęcia. A ty?
Ja
Ty, wiesz co to jest?
Nie mam pojęcia. A ty?
Ja
Pewien facet chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej. Gdy wrócił do domu, kot juz tam był. Wywiózł go dzisięć ulic dalej, po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz, krąży ulicami w prawo, w lewo, i tak aż na drugi koniec miasta. Dzwoni do domu i pyta żonę:
Jest kot?
Jest - odpowiada żona.
Daj
Jest kot?
Jest - odpowiada żona.
Daj
Jakie kojarzycie anglojęzyczne strony z dowcipami? Prócz Reddit (bo to znam). Coś w stylu sadistica albo nawet tak jak tutaj na wykopie? Z w miarę świeżymi i śmiesznymi dowcipami lub sucharami?
#dowcip #zartyjanusza #humor #humorobrazkowy #suchar
#dowcip #zartyjanusza #humor #humorobrazkowy #suchar
@Bekazszefow Oto kilka popularnych stron internetowych, na których znajdziesz dowcipy po angielsku:
1. Reddit - r/Jokes: Duża społeczność dzieląca się różnorodnymi dowcipami.
2. Reader's Digest Jokes: Kategoria dowcipów na stronie Reader's Digest z szerokim wyborem żartów.
3. Short-Funny: Strona z krótkimi, śmiesznymi dowcipami.
4. Jokes4us: Szeroka gama
1. Reddit - r/Jokes: Duża społeczność dzieląca się różnorodnymi dowcipami.
2. Reader's Digest Jokes: Kategoria dowcipów na stronie Reader's Digest z szerokim wyborem żartów.
3. Short-Funny: Strona z krótkimi, śmiesznymi dowcipami.
4. Jokes4us: Szeroka gama
Matka pakuje syna na wycieczkę:
- Zapakowałam ci chleb, masło i kilogram gwoździ.
- Po co?
- Jak to po co? Posmarujesz chleb masłem i zjesz.
- A gwoździe?!
- Tu są. Przecież spakowałam.
- Zapakowałam ci chleb, masło i kilogram gwoździ.
- Po co?
- Jak to po co? Posmarujesz chleb masłem i zjesz.
- A gwoździe?!
- Tu są. Przecież spakowałam.
- 145
Powiem wam, że miło mi się czyta, iż jesteście fanami mojego tagu i uważacie, że jest naprawdę dobry, a teraz zapraszam na kolejnego #suchar, nim wystartuje kolejny mecz.
W drodze na ślub niedoszła para młoda zginęła w wypadku samochodowym. Trafiła do niego i pytają się świętego Piotra czy mogą wziąć ślub tutaj w niebie.
- Nie wiem, jest to pierwszy raz kiedy ktoś o to mnie zapytał. Poczekajcie dowiem się.
Święty Piotr
W drodze na ślub niedoszła para młoda zginęła w wypadku samochodowym. Trafiła do niego i pytają się świętego Piotra czy mogą wziąć ślub tutaj w niebie.
- Nie wiem, jest to pierwszy raz kiedy ktoś o to mnie zapytał. Poczekajcie dowiem się.
Święty Piotr
- 13
@Mateusz_Kopytoborski: Kuźwa, szkoda że wcześniej nie napisałeś, bo zauważyłem jak to gównianie zostało napisane i chciałem zamienić na "Trafili do nieba", ale czas minął ( ͡° ʖ̯ ͡°)

















Fizyk: No nie, błąd pomiaru.
Biolog: Naturalny przykład rozmnażania.
Matematyk: Teraz tylko wejdzie jeszcze jedna osoba do windy i nikogo tam nie będzie!
#humor #dowcip #zart #heheszki #suchar