Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@dechireur007: dodatkowo rewolwer, uzi, rak

@dechireur007: dlaczego to było nagrywane na szpulę? nie lepiej na nowocześniejszych nośnikach?
380
Trening z obyciem na zagrożenie podczas ostrzału z ostrej amunicji

Film z około 2015 roku pokazuje ukraińskich instruktorów paramilitarnych strzelających do uczniów ostrą amunicją, aby przygotować ich na możliwą rosyjską inwazję, która może nastąpić codziennie od 2014 roku. Trening psychologiczny symulujący stres związany z ruchem pod ostrzałem.
z- 106
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#strzelnica #warszawa #kusza #kusznictwo
Hejka, czy jest może w Warszawie (albo okolicach) strzelnica, na której można postrzelać z kuszy?
Hejka, czy jest może w Warszawie (albo okolicach) strzelnica, na której można postrzelać z kuszy?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
14
Nauka kierunku strzelania na strzelnicy...

Czyli jak podnieść ciśnienie instruktorowi swoim durnym zachowaniem (-‸ლ)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
65
Jak działa tłumik

Animacja 3d
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@justwalking co rozumiesz przez "wypatrzony"?
Wydaje się fajnym sprzętem za ciekawa cenę, dziwne że tavory i scorpiony są w wielu miejscach a tego nie idzie uświadczyć.
Wydaje się fajnym sprzętem za ciekawa cenę, dziwne że tavory i scorpiony są w wielu miejscach a tego nie idzie uświadczyć.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@derton778: ile osób tyle odpowiedzi.. jedyna poprawna to: "zależy".
- pierwsza wizyta?
- instruktor będzie dużo gadać czy tylko podstawy?
- samo strzelanie czy pilnowanie postawy, teoria itp?
- co ile zmiana tarczy? tarcza sama jeździ czy trzeba
- pierwsza wizyta?
- instruktor będzie dużo gadać czy tylko podstawy?
- samo strzelanie czy pilnowanie postawy, teoria itp?
- co ile zmiana tarczy? tarcza sama jeździ czy trzeba
- 8
@derton778: osobiście myślę, że dwie wizyty po godzinie i po 50szt. amunicji dadzą ci więcej niż jedna dwugodzinna wizyta..
inaczej to zmęczysz tylko ręce, mięśnie, oczy i druga godzina to będzie tylko strata czasu..
inaczej to zmęczysz tylko ręce, mięśnie, oczy i druga godzina to będzie tylko strata czasu..
6
Karabin małokalibrowy - technika strzelania stojąc - stary rosyjski film instr.

Малокалиберная винтовка. Техника стрельбы стоя - oryginalny tytuł, żeby opłacone trolle też zrozumiały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#strzelectwo #strzelnica #warszawa
Gdzie w Warszawie iść na strzelnicę? Którąś szczególnie polecacie dla osoby, która nigdy nie strzelała?
Gdzie w Warszawie iść na strzelnicę? Którąś szczególnie polecacie dla osoby, która nigdy nie strzelała?
- 4
@wprawny_obserwator: Polecam strzelnica B7 na matuszewskiej na targówku. Pierwszy raz w życiu tam strzelałem, dobre przeszkolenie i opieka instruktora przez cały czas, dobrze wszystko wyjaśniali.
@wprawny_obserwator: idź na ZKS bo jest aktualnie najtaniej w mieście i są sztos instruktorzy (m. in. chłopaki z Asów Strzelectwa). Masz pistolety, karabiny, strzelbę, co tam fantazja podpowie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Devcio: Widziałem śrut na Warszawiance. Jest strzelnica pneumatyczna na Legii, ale musisz zadzwonić, bo ja tam nigdy nie strzelałem. Ludzie strzelają też na Siekierkach - pod gołym niebem
https://goo.gl/maps/vmBHh7PQuqMYVdvR9
Parę lat temu chodziłem na ruiny basenów Skry na Polu Mokotowskim i tam strzelałem - w starym basenie :)
Myślę, że na żadnej strzelnicy nie będzie problemu ze strzelaniem z wiatrówki. Najmujesz stanowisko i strzelasz.
https://goo.gl/maps/vmBHh7PQuqMYVdvR9
Parę lat temu chodziłem na ruiny basenów Skry na Polu Mokotowskim i tam strzelałem - w starym basenie :)
Myślę, że na żadnej strzelnicy nie będzie problemu ze strzelaniem z wiatrówki. Najmujesz stanowisko i strzelasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: za darmo (a raczej "za darmo" bo w lecie wypada wpaść trawkę skosić i zgrabić, odmierzyć na nowo odległości jak zwierzęta znowu tablice poprzewalają etc.) masz na Siekierkach strzelnicę, niedaleko Sanktuarium Matki Boskiej, klubowo to na ZKS jest sekcja HFT, ale bez 10-20 tysięcy w sprzęcie raczej nie masz co przychodzić, bo usłyszysz że syf że cudem trafiasz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: żeby założyć własną strzelnicę i strzelać ile się chcę będziesz też potrzebował broni a co za tym idzie pozwolenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Witamy po strzelającej stronie świata, wejdź na braterstwo.eu i sprawdź sobie FAQ, zapisz się, rób pozwolenie i siej na strzelnicy ile dusza zapragnie
Witamy po strzelającej stronie świata, wejdź na braterstwo.eu i sprawdź sobie FAQ, zapisz się, rób pozwolenie i siej na strzelnicy ile dusza zapragnie
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: rób blaty, jak się teraz zapiszesz do braterstwa to kwoty odbierzesz w czerwcu 2022 i będziesz się mógł cieszyć własną dzida laserowa
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: na strzelnica Hajduki wykupiłem voucher dla siebie i różowego. Instruktor wszystko fajnie tłumaczył. Mogę polecić choć nie mam porównania.
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: tak jak wyzej rowniez polecam hajduki. obiekt maly/kameralny ale mialem przyjemnosc dosc konkretnie wszystko tam wyprobowac lacznie z grzebaniem wewnatrz kulochwytu - wystawiam ocene bardzo dobra.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@MercedesBenizPolska: W sensie? Jak się to nazywa dokładnie?
@DrFaithless: czymś takim odołowiałem lufe w kbks
Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/odmiedzacz-ballistol-robla-solo-mil-65-ml-8997352987
Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/odmiedzacz-ballistol-robla-solo-mil-65-ml-8997352987
11
.223 Rem vs 5,56x45 mm NATO. Czy bezpiecznie jest stosować je zamiennie?

Opis musi być
z- 7
- #
- #
- #
- #






















@oakduck: to nie jest dokument tożsamości.