@oakduck:
protip: jeżeli nie wiesz, że aktualnie funkcjonuje zakaz przemieszczania się z bronią palną to znaczy, że nie jest on potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@justwalking co rozumiesz przez "wypatrzony"?
Wydaje się fajnym sprzętem za ciekawa cenę, dziwne że tavory i scorpiony są w wielu miejscach a tego nie idzie uświadczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanBulibu: Zasadniczo najważniejsze jest to o czym pisałeś, czyli kierowanie lufy wyłącznie w stronę celu.
Z innych ważnych rzeczy, to się ubierz ciepło bo jest zimno jak cholera.
  • Odpowiedz
@derton778: ile osób tyle odpowiedzi.. jedyna poprawna to: "zależy".

- pierwsza wizyta?
- instruktor będzie dużo gadać czy tylko podstawy?
- samo strzelanie czy pilnowanie postawy, teoria itp?
- co ile zmiana tarczy? tarcza sama jeździ czy trzeba
  • Odpowiedz
@derton778: osobiście myślę, że dwie wizyty po godzinie i po 50szt. amunicji dadzą ci więcej niż jedna dwugodzinna wizyta..

inaczej to zmęczysz tylko ręce, mięśnie, oczy i druga godzina to będzie tylko strata czasu..
  • Odpowiedz
@Devcio: Widziałem śrut na Warszawiance. Jest strzelnica pneumatyczna na Legii, ale musisz zadzwonić, bo ja tam nigdy nie strzelałem. Ludzie strzelają też na Siekierkach - pod gołym niebem
https://goo.gl/maps/vmBHh7PQuqMYVdvR9
Parę lat temu chodziłem na ruiny basenów Skry na Polu Mokotowskim i tam strzelałem - w starym basenie :)
Myślę, że na żadnej strzelnicy nie będzie problemu ze strzelaniem z wiatrówki. Najmujesz stanowisko i strzelasz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za darmo (a raczej "za darmo" bo w lecie wypada wpaść trawkę skosić i zgrabić, odmierzyć na nowo odległości jak zwierzęta znowu tablice poprzewalają etc.) masz na Siekierkach strzelnicę, niedaleko Sanktuarium Matki Boskiej, klubowo to na ZKS jest sekcja HFT, ale bez 10-20 tysięcy w sprzęcie raczej nie masz co przychodzić, bo usłyszysz że syf że cudem trafiasz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: żeby założyć własną strzelnicę i strzelać ile się chcę będziesz też potrzebował broni a co za tym idzie pozwolenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Witamy po strzelającej stronie świata, wejdź na braterstwo.eu i sprawdź sobie FAQ, zapisz się, rób pozwolenie i siej na strzelnicy ile dusza zapragnie
  • Odpowiedz