Wpis z mikrobloga

Witam drogich Mireczków

Tydzień temu miałem przyjemność po raz pierwszy w ramach prezentu od #rozowypasek postrzelać na strzelnicy. No i kurna zakochałem się. Mieszkam dosłownie 300 metrów od strzelnicy na okopowej w Łodzi gdzie również mieści się klub strzelectwa sportowego COLT. Czy jakieś Miruny należą do tego klubu i mogą mi coś na jego temat powiedzieć ? Oczywiście w najbliższych dniach zamierzam odwiedzić to miejsce celem dalszych decyzji

#pozwolenienabron #bron #strzelectwo #strzelnica #lodz
  • 10
Problem z kabarem jest taki ze zawody w Sieradzu na okreglicy. Wiem bo moi rod,ice mieszkaja w sieradzu i mam powod aby odwiedzic rodzicow raz w miesiacu.
Colt klub okej, ale pamietaj ze musisz robic rezerwacje toru, ale nalezy wspomniec ze dziala tam sekcja dynamiczna. Ja naleze do Coltu oraz do Strzelmistrza. Bardzo polecam klub strzelmistrz :) komercja prawie nie istnieje, przychodzisz i strzelasz, bez rezerwacji stanowisk itd itp. Dni klubowe w
@Arthasss: przelicz najpierw czy cię stać i czy opłaca się inwestować w to wszystko dla kilku wizyt rocznie na strzelnicy.. same pozwolenie to tylko 2000zł, ale broń, szafa i stale rosnąca cena amunicji to drugie..
@Emill: Zdaje sobie sprawę z tego, że to są zajebiste koszta, ale też nie kupię od razu 10 sztuk broni i 1000 szt amunicji. Na wszystko znajdzie się kasa. Tylko po prostu trzeba chęci :-)
@Arthasss: no właśnie z perspektywy czasu lepiej jest kupić 1-2 sztuki broni o lepszej jakości/droższej i się na nich skupić.. robienie sobie śmietnika w szafie o różnych dziwnych i egzotycznych kalibrach to pomyłka..