Prośba o pomoc. Dotyczy emulacji RetroArchiem.
1. RetroArch nie dodaje niektórych romów do playlisty (np. romy z nieoficjalnymi tłumaczeniami.). Próbowałem tworzyć playlisty za pomocą strony https://www.marcrobledo.com/retroarch-playlist-editor/. Playlista się elegancko utworzyła, ale gdy chcę uruchomić grę to wyskakuje błąd, że nie znajduje romu.
2. RetroArch nie dodaje okładek do niektórych gier. Ręcznie wrzucałem grafiki .png do folderu z okładkami i nadawałem taką samą nazwę jak ma plik rom, ale to nie pomogło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: Ogrywam właśnie pierwszą część po raz pierwszy i jest to wspaniały fps. Aż specjalnie gram stealth by posłuchać dialogów złoli :D. Sam nie lubię remasterów/remakeów gier, które dobrze się trzymają developerzy jak i hollywood ostatnio idą najlżejszą linią oporu i tylko by remakei i tasiemce Coda, Assassynów by robili jeśli chodzi o AAA. Gdzie tu miejsce na innowacje i radosną twórczość ? Niby są indyki ale to nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@telegazeciarz: odpisuję z telefonu i trudno mi sprawdzić, ale zerknij na archive.org. Są tam całe roczniki wielu pism komputerowych więc znajdzie się pewnie i Click!
  • Odpowiedz
zostałem sam. Tycho, Ian, a nawet pies zgineli. Byli w sumie tylko kulą u nogi, bo jak trafiłem na pustkowiu na gromadę mutantów to tylko się martwiłem że zginą, a tak już po problemie i chodzę sam. I tak sobie chodzę i ekspię w fallout.
Tak między nami to klimat tej gry jest niesamowity. Jakiś geniusz musiał tym się zajmować
#fallout #staregry #gry
Agui94 - zostałem sam. Tycho, Ian, a nawet pies zgineli. Byli w sumie tylko kulą u no...

źródło: comment_1673773237I3pTmLAsG4CUNvkEfwGKdN.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpaliłem sobie farmerame XD ale nie czaję i nie pamietam nic. Np dlaczego nie mogę sprzedawac na targu takich rzeczy jak pasza? Albo nie mogę tez sprzedawac wielu roslin ktore mi wyrosły. To od lvlu zalezy czy cos?

No i aplikacja ssie. Nie rozpoznaje hasła mimo ze wszystko ustawione :/

#farmerama #gry #staregry #gryprzegladarkowe

Ktos cos tam ogarnia?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uszanowanko, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postanowiłem co jakiś czas wrzucać jedną z gier, w które grałem kiedykolwiek zaczynając od mojego roku urodzenia, a następnie wydaną w kolejnym roku i tak dalej.

Nadal jest rok 1999, a dziś wjeżdża (dosłownie :) gra wyścigowa, która w czasie premiery dosłownie deklasowała rywali.
Gran Turismo 2 to druga część wyścigów samochodowych od studia Polyphony Digital. Została ona wydana na dwóch płytach, co już od początku sugeruje, że mamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BUS_pl: grałem oczywiście. Słyszałem też historię od jednego chłopaka jak razem z dziadkiem zachwycali się drzewami na poboczach. Młody trzymał pada a dziadek atlas drzew i dopasowywali gatunek.
  • Odpowiedz
@Lookazz: niestety miałem tylko demko z jakiejś gazety. Fajny był motyw z zdalnie sterowanym szczurem z kamerą i ładunkiem wybuchowym. Dużo fajnych shooterów wychodziło w tamtych latach.
  • Odpowiedz
#staregry #retrogaming Mirasy szukam gry motocyklowej. Gra była na dos. Jak sięgam pamięcią to chyba to jeszcze było w trybie CGA. Dzwięk z PC Speaker.. ale nie pamiętam czy dlatego,że na początku przygody z PC nie miałem karty dzwiękowej :) Wygląd był z kokpitu motocykla, czyli z pierwszej osoby.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Metal Gear Solid - The Twin Snakes
pierwszy, ostatni, jedyny remake pierwszego mgs z 1999
emulator dolphin, sprzęt śmieciowy - działa i to zajebiście dobrze
mod taki "oczywisty" - 4xUpscale 0.3
okazjonalnie się wysypie kompletnie, ja zapisuję szybkim savem co parę minut jak mi się przypomni

ogólnie
NauczonyRoboty - Metal Gear Solid - The Twin Snakes
pierwszy, ostatni, jedyny remake...

źródło: comment_1673645141fi1waBn8Ydeebn0qTptrAe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@azmar: oglądałem jakiś czas temu materiał @nrgeek o tej grze, i wspominał właśnie między innymi o mało intuicyjnym leczeniu, albo o tym, że do końca nie wiedziałeś gdzie miałeś podjechać autem konkretnie, w którym miejscu wysiąść itp
  • Odpowiedz
Widziałem, że ostatni kilka osób pytało o jakieś mody do Gothicka, więc wrzucam jeszcze raz lekko zaktualizowaną, moją tier listę modów do Gothic'a z nową historią i bohaterem (i w większości światem).
Głównie są to krótkie i bardzo krótkie mody na jeden wieczór. Wszystkie można znaleźć na Steamie i z łatwością zainstalować.

Trzeba zagrać:
Kroniki Myrtany - Archolos (10/10) https://store.steampowered.com/app/1467450/Kroniki_Myrtany_Archolos/
Z życia złodzieja (9/10) https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2786504646
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach