No sześ w #sroda
#ludzikwita

Znalazłem niezły sposób na choć chwilowy uśmiech na gębie- jeśli nie swój, to ludzi obok. Ustawić na ludzi z pracy dzwonek z jakiegoś głupkowatego motywu. Np. to:
( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak tam?

  • urus 37.5% (3)
  • zmalau 25.0% (2)
  • zmuk 12.5% (1)
  • obseh 12.5% (1)
  • zostau jak byu 12.5% (1)

Oddanych głosów: 8

ludzik - No sześ w #sroda 
#ludzikwita

Znalazłem niezły sposób na choć chwilowy u...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem w #sroda

Jak tam?

  • Urus 25.6% (45)
  • Zmalau 11.9% (21)
  • Zmuk 8.5% (15)
  • Obseh 16.5% (29)
  • Zostau jak byu 37.5% (66)

Oddanych głosów: 176

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem w #sroda Mirki


jak tam?

  • urus 30.8% (4)
  • zmalau 15.4% (2)
  • zmuk 15.4% (2)
  • obseh 15.4% (2)
  • zostau jak byu 23.1% (3)

Oddanych głosów: 13

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dziendobry Mirki w #sroda

jak tam?

  • Urus 5.3% (1)
  • Zmalau 26.3% (5)
  • Zmuk 5.3% (1)
  • Obseh 21.1% (4)
  • Zostau jak byu 42.1% (8)

Oddanych głosów: 19

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uszanowanko w #sroda
U mnie lekki katz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak tam?

  • Urus 40.0% (6)
  • Zmalau 26.7% (4)
  • Zmuk 6.7% (1)
  • Obseh 26.7% (4)

Oddanych głosów: 15

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach