Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Jak tam?
- Urus 25.6% (45)
- Zmalau 11.9% (21)
- Zmuk 8.5% (15)
- Obseh 16.5% (29)
- Zostau jak byu 37.5% (66)
@ludzik: obudziłem sie i coś mi mówiło że mam 5h do pobudki jeszcze nie wiem jak do tego doszedłem bo była już 5:20 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
jak tam?
- urus 30.8% (4)
- zmalau 15.4% (2)
- zmuk 15.4% (2)
- obseh 15.4% (2)
- zostau jak byu 23.1% (3)
- 1
#dziendobry Mirki w #sroda
jak tam?
- Urus 5.3% (1)
- Zmalau 26.3% (5)
- Zmuk 5.3% (1)
- Obseh 21.1% (4)
- Zostau jak byu 42.1% (8)
- 1
#uszanowanko w #sroda Mirki o/
Jak tam?
- Urus 43.8% (7)
- Zmalau 25.0% (4)
- Zmuk 6.3% (1)
- Obseh 25.0% (4)
@ludzik: elo
- 3
#uszanowanko w #sroda o/
jak tam?
- Urus 29.4% (5)
- Zmalau 41.2% (7)
- Zmuk 23.5% (4)
- Obseh 5.9% (1)
- 1
jak tam?
- Urus 40.0% (6)
- Zmalau 26.7% (4)
- Zmuk 6.7% (1)
- Obseh 26.7% (4)
- 1
jak tam?
- Urus 61.5% (8)
- Zmalau 0% (0)
- Zmuk 15.4% (2)
- Obseh 23.1% (3)
- 99
Dziś #sroda - jedziemy więc z górki na wesoło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski #niebieskiepaski #humorobrazkowy
#rozowepaski #niebieskiepaski #humorobrazkowy
źródło: comment_mW5v1QkXuCkuVd7mRt0Wxx9VWZMYrPME.jpg
Pobierz- 6
@WczonsajoncoPszekonujoncy: jak na januszowy humor to ten obrazek jest zbyt subtelny
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NaparHerbaciany: Trzeba wtedy uważać, że by nie urwać kibla.
- 3
Jak tam?
- Urus 54.5% (6)
- Zmalau 27.3% (3)
- Zmuk 9.1% (1)
- Obseh 9.1% (1)
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@WlascicielBMW: Nosz k... - prawda . Trzeba było zostać somalijskim piratem
Już niedługo...
#sroda
#sroda
źródło: comment_0wsK7J4OSIAHApVagcBRbEWBcSZu8iP9.jpg
Pobierz@Borntobefit: przeżyć


















#ludzikwita
Znalazłem niezły sposób na choć chwilowy uśmiech na gębie- jeśli nie swój, to ludzi obok. Ustawić na ludzi z pracy dzwonek z jakiegoś głupkowatego motywu. Np. to:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak tam?