Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki, mam taki komputerek do gier i nie tylko, składany już dawno, ale nadal większość tytułów ciągnie, ale ostatnio studia itp itd i nie mam kompletnie czasu grać, a dobry sprzęt się marnuje. Jak myślicie jest szansa na zamianę na jakiegoś w miarę dobrego lapka? Ewentualnie jakby ktoś mógł wycenić taki zestaw/części, też by było pomocne w decyzji co z nim robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i5 2500k
asrock p67 pro3 b3
chłodzenie Thermalright Venomous X + Slverstone AP121
ram 8gb 1600mhz ddr3 corsair vegance
gpu hd7950 gigabyte windforce
zasilacz seasonic 620W M12II, więc mocy wystarczająco pod rozbudowę :D
buda Fractal Design Arc Midi Tower

i do tego
Monitorek asus 27 cali 144Hz idealny do CS:GO
Myszka Zowie EC1a
klawiatura mechaniczna corsair strafe (ją bym chętnie zostawił, ale jeżeli udałoby się w lepszej cenie sprzedać cały zestaw to też bez problemu, bo najchętniej to bym właśnie wszystko na dobrego laptopa zamienił)
#pc #komputer #laptopy #laptop #sprzedam
  • 19
@Niestelrooy: Łódź, jak mówię, na razie nie sprzedaję, czekam na wycenę części, a bardziej na jakieś ewentualne propozycję zamiany na laptopa, ale na to bardziej liczę jutro jak powystawiam na jakichś stronach :P
@patrykolux: i5 2500k - 200zł
asrock p67 pro3 b3 - 230zł
chłodzenie Thermalright Venomous X + Slverstone AP121 - 50zł
ram 8gb 1600mhz ddr3 corsair vegance - 150zł
gpu hd7950 gigabyte windforce - 300zł
zasilacz seasonic 620W M12II - 150zł
buda Fractal Design Arc Midi Tower - 120zł (?)

1200zł

i do tego
ASUS VG278HE - 700-800zł (?)
Myszka Zowie EC1a - 80zł (?)

Mało kto twoje niektóre części sprzedaje, więc
@CrisPell: Wielkie dzięki, takie ceny mniej więcej założyłem po krótkim researchu, więc szukałem tylko potwierdzenia :D No to jutro prawdopodobnie wystawię cały zestawik, może ktoś się znajdzie na zamianę albo kupno, jak nie, to wtedy będę myślał o sprzedawaniu na części ( ͡° ͜ʖ ͡°)