#spce
Dobra c--j. Mogłem od razu w czwartek kupić xD a nie się czaić. Czyli czekamy na 13 czerwca i dump? Czy jeszcze chwila?

wasza strategia

  • jak SPCX wejdzie to robię sell 7.7% (1)
  • jak SPCX wejdzie to czekam na kolejny rajd ulicy 61.5% (8)
  • sprzedam zanim wejdzie SPCX żeby mieć na pizze 30.8% (4)

Oddanych głosów: 13

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galaktische jungfrau za 9 dolanów dzisiej?

  • Kurwa, oczywiście, że tak! 57.9% (22)
  • Jeszcze jak! 15.8% (6)
  • Nie wiem! 10.5% (4)
  • Nie. 15.8% (6)

Oddanych głosów: 38

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach