@Jurigag: Na mnie też robi wielkie wrażenie. Aczkolwiek to zdobywanie miast uważam za jakąś porażkę. Na początku to było fajne, jak trzeba było się postarać, mieć odpowiedni poziom. Potem to nużyło i było denerwujące. :/
Najgorzej wspominam odbijanie kuźni tam na północy. Jakie to było żmudne i nudne. xd
  • Odpowiedz
@samuraj13: potwierdzam. :) Jak pierwszy raz ukończyłem fabułę i słyszałem ten utwór to aż łza w oku się zakręciła. :D Reszta utworów również ma swój klimat.
Jeremy Soule zrobił kawał dobrej roboty.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale z Loonies zawsze najlepiej mi się współpracowało.

Lithium FM. The boring music for the very thin line between genius and insanity. The world is on fire man when you swallow the lithium!

#gry #gta #gta2 #soundtrack
Daymare - Nie wiem czemu, ale z Loonies zawsze najlepiej mi się współpracowało.

Li...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #klasykmuzyczny #indiefolk #film #soundtrack
The Shins - New Slang

Powrót do Powrotu do Garden State po latach jest tak bardzo rozczarowujący. Napisano o tym stertę artykułów, i tak jak te 5-10 lat temu ten film wydawał się świetny, tak dzisiaj pozostaje tylko soundtrack na otarcie łez. Nie wiem co moje 18 letnie ja w tym widziało..
ottovonbismarck - #muzyka #klasykmuzyczny #indiefolk #film #soundtrack 
The Shins - ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xivid_Drugi: Soundtrack jest niezły, ale byłby o wiele lepszy gdyby go w całości odegrała orkiestra. Momentami aż kłuje tą sterylnością w uszy, zwłaszcza te sample z bębnami.
  • Odpowiedz