Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
- 0
A ja co prawda mogę dać więcej niż to 30-40% które dają masowi skupywacze, jednak celuję w niższe widełki ;-)
źródło: comment_gxtSHvnZv9790QO55C3x7ZLyO0gRUcy0.jpg
Pobierz- 1
@Abuyin: Nie da się odpisać na wiadomość sieciową (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 1
- 1
- 0
odezwij się proszę w wiadomości prywatnej
860
Praca w płatnych towarzyskich czatach SMS

Jak wygląda praca jako rozmówca smsów towarzyskich i erotycznych.
z- 126
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#steam #gry #csgo #sms #smspremium #kiciochpyta #play #orange #tmobile #plus nie ma dobrych tagów do zawołania do tego :|
Na kinguknie płaciłem z salda Orange, ale na allegro to są Orange finanse chyba (bank) a nie Kasa z prepaida
- 0
6
Uwaga, nowe oszustwo! "Potwierdzam uruchomienie usługi MojeGry Online"

Wystarczy chwila nieuwagi i... zanim się zorientujemy, iż padliśmy ofiarami oszustwa, chcemy czy nie, musimy płacić. Ten SMS skierowany jest głównie do "graczy". Niestety wiele osób się nabiera i musi płacić kilkadziesiąt złotych.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
10
Naciąganie poprzez SMSy.

Wykopkowki informatycy 15k+ zapewne zdziwią się oczywistą oczywistością przedstawioną w tym materiale. Nie mniej jednak - ku przestrodze.
z- 5
- #
- #
- #
- #
2 zł pobierają ale można tego uniknąć nawet jak wyślesz jednego smsa w miesiącu do kogoś z play (mając stan darmowy), tym sposobem możesz mieć pakiet smsów np. przez rok i konto ile chcesz.
- 0
- 0
- 0
- 0
Możesz 5 zł dziennie przelewać na inny numer prepaid (albo sprzedać to). koszt to 20 gr. Maksymalnie 10 razy w miesiącu możesz zrobić przelew.
Możesz też kupić Spotify (19,99 zł), Showmaxa czy kupić gry na kinguin.net
10
Kontroluj urządzenia elektryczne w domu podczas nieobecności - SIMply MAX P01

Zdalne włączanie i wyłączanie urządzeń elektrycznych telefonem z funkcją SMS. Kontroluj swój dom. Można tym przekaźnikiem symulować obecność polegającą na włączaniu i wyłączaniu obwodów oświetlenia, podnoszenia lub opuszczania rolet w czasie nieobecności mieszkańców domu.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mirki czemu nie wysyłają mi się smsy premium? dzwoniłem do BOK mam wszystko ok powinno działać ale nie działa, w telefonie tez wydaje mi się ze ok bo aplikacja sms pyta czy wysłać sms o podwyższonej opłacie, ale i tak smsa wysłać nie można... czytałem ze trzeba odblokować w telefonie ale wg tej instrukcji nie mam tego usługa wiadomości
Wchodzisz
- 0
- 0
NIE polecam kontaktu i współpracy z firmą MobiWin sp. z o.o.(KRS: 0000598710, NIP: 5213720270, REGON: 363599659) Rutkowski Artur Prezes Zarządu
Nie rejestrowałem się w żadnym konkursie, a otrzymałem dwa smsy z numeru 7247. Numer został pobrany z OLXa bez mojej wiedzy i zgody.
Obiecują udział w konkursie i 1000 zł. Regulamin (adres dostałem z smsa, nadal nie wiem pod jaki numer trzeba zgłosić chęć udziału): http://wap.mobiwin.pl/cid=762
MobiWin sp. z o.o.
Wiadomo, że w takich sytuacjach zawszę mogę na Was liczyć ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#glupiewykopowezabawy #sms
źródło: comment_W0C95leduhSN30hoPguUTLExKHKeXHe3.jpg
Pobierz- 2

























#sms #reklamy #spam #gsm #telepizza
Komentarz usunięty przez autora