@prawdziwek: w tej chwili albo nie chcą się zgadzać na smsy za 2plny, albo sprzedają po 70-80% wartości.
A ja co prawda mogę dać więcej niż to 30-40% które dają masowi skupywacze, jednak celuję w niższe widełki ;-)
  • Odpowiedz
@daaniel121: kiedy miałbyś te środki? płacę rynkowo, w zależności od tego ile masz środków, co najmniej 30-50%, z opcją na dogadanie się ;-)
odezwij się proszę w wiadomości prywatnej
  • Odpowiedz
@leon0xxx: powysysłałem sobie z numerów na których zalegała mi kasa co prawda 55% to liczą od kwoty netto, ale z brutto jest 44% zwrotu co i tak jest świetnym wynikiem.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @tadocrostu: kupujesz starter ale prosisz o konkretny od nowa aby sie nie p-------c najlepiej salon play
2 zł pobierają ale można tego uniknąć nawet jak wyślesz jednego smsa w miesiącu do kogoś z play (mając stan darmowy), tym sposobem możesz mieć pakiet smsów np. przez rok i konto ile chcesz.
  • Odpowiedz
@mateusz-bylinski: Nie da się.

Możesz 5 zł dziennie przelewać na inny numer prepaid (albo sprzedać to). koszt to 20 gr. Maksymalnie 10 razy w miesiącu możesz zrobić przelew.

Możesz też kupić Spotify (19,99 zł), Showmaxa czy kupić gry na kinguin.net
  • Odpowiedz
#android #orange #smspremium #sms

Mirki czemu nie wysyłają mi się smsy premium? dzwoniłem do BOK mam wszystko ok powinno działać ale nie działa, w telefonie tez wydaje mi się ze ok bo aplikacja sms pyta czy wysłać sms o podwyższonej opłacie, ale i tak smsa wysłać nie można... czytałem ze trzeba odblokować w telefonie ale wg tej instrukcji nie mam tego usługa wiadomości

Wchodzisz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@umiar: Prosimy jeszcze, abyś spróbował przetestować kartę SIM w innym urządzeniu. Jeśli utrudnienia te nadal będą się pojawiły to przekaż nam zgłoszenie w tej sprawie wypełniając formularz, jaki jest dostępny tutaj: https://oran.ge/2meeSPt Nasz dział techniczny sprawdzi jeszcze dokładnie sytuację, o której piszesz.
  • Odpowiedz
Warto powiedzieć:
NIE polecam kontaktu i współpracy z firmą MobiWin sp. z o.o.(KRS: 0000598710, NIP: 5213720270, REGON: 363599659) Rutkowski Artur Prezes Zarządu
Nie rejestrowałem się w żadnym konkursie, a otrzymałem dwa smsy z numeru 7247. Numer został pobrany z OLXa bez mojej wiedzy i zgody.
Obiecują udział w konkursie i 1000 zł. Regulamin (adres dostałem z smsa, nadal nie wiem pod jaki numer trzeba zgłosić chęć udziału): http://wap.mobiwin.pl/cid=762

MobiWin sp. z o.o.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach