@Adamus56: S9 to w zasadzie gorszy S9+ (mniej RAMu, brak podwójnej kamery) za to z mniejszym ekranem. Jak dla mnie można go z miejsca wyłączyć. Jeśli jednak chodzi o porównanie S9+ i P20 Pro to dla mnie już kwestia preferencji która nakładka ci bardziej odpowiada, czy przeszkadza ci wcięcie w ekranie, brak minijacka, brak microSD (S9 posiada wszystkie te rzeczy i nie ma wcięcia). P20 za to posiada np. nadajnik
  • Odpowiedz
Xiaomi Mi7 oficjalnie z notchem
przy okazji wyciekły plany premier telefonów Xiaomi na najbliższe lata (aż do 2023)
będzie m.in Mi7 Lite
osobiście uważam że slogan #xiaomilepsze można oficjalnie już uznać za martwy
pogłębia się bałagan w nazewnictwie, telefony coraz mniej różnią się między sobą a cenowo są właściwie na tym samym poziomie, zmarnowany potencjał marki...

#xiaomi #telefony #chinskiecuda #smartfon #technologia
K.....2 - Xiaomi Mi7 oficjalnie z notchem
przy okazji wyciekły plany premier telefon...

źródło: comment_a0r1ASUAAPdlAJSdGdznCna4htl1QwsO.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pogłębia się bałagan w nazewnictwie, telefony coraz mniej różnią się między sobą a cenowo są właściwie na tym samym poziomie, zmarnowany potencjał marki...

@Karton12:
a było tak pięknie
  • Odpowiedz
#poznan gdzie kupię szkło/folię na telefon razem z montażem? Coś innego oprócz #3mk się znajdzie? Oni w ogóle montują za darmo na miejscu?

#xiaomi Redmi 5a za 339, więc chce po taniości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taka folia za 13 zł starczy? Czy lepiej dołożyć do tej za 25zł?
Bo tak trochę dziwnie kupować szybkę za 50 zł, czyli niemal 15%
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dondon: Jesli chodzi o 3mk w w posnani, dzisiaj bede jechal tam 4 raz. Za 1 razem jak zamontowali folie, zaczela sie odklejac, pojechalem zglosic to na gwarancje, przyjeli po tygodniu. Wczoraj bylem ją zrealizowac i patrze dzisiaj w swietle dziennym a tu tak krzywo naklejone ze juz po bokach sie odkleja. Nie polecam. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
UWAGA Wszyscy którzy uzywaja Parrell/Clone/Multi account aplikacji na telefonie ktora pozwala na uruchamianie/klonowanie apek na telefonie w celu uzytkowania 2 lub wiecej kont na jednym urzadzeniu. (99.9% uzywa tylko do whatsappa a 0.1% na cheatowanie Ubera)
Ze wzgledu na nowy update bezpieczenstwa Whatsappa z 09.05 wszystkie te aplikacje tego typu zaczely sie crashowac i wywalac bledy. Najwieksza z nich Parrell Space wywalila krytyczny error ktory skasowal ludziom na calym swiecie konta ( w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Honorze 9 (STF-L09, EMUI 8, Android 8) mam problem z Pushbullet, a konkretnie z wysyłaniem SMS z PC. Powiadomienia działają jak powinny w obie strony. Problem występuje z synchronizacją SMS. Wiadomości napisane w kliencie PC utykają ze statusem „pending”, a po ponownym włączeniu aplikacji znikają kompletnie. Nie widzę ich ani na komputerze, ani na telefonie (Textra), mimo że zostały wysłane – adresat je otrzymał.

Podstawowe rzeczy, takie jak restart telefonu, przełączenie apki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karton12: nie podoba wcale. Debilna moda od Apple z tymi wcięciami w ekranie czy usuwaniem jacka. Brzydki, nieużyteczny telefon i jeszcze sprawiający problemy developerom aby dostosować aplikacje pod tę... narośl.
  • Odpowiedz
No ok, mam dostęp do lapka, to w końcu mogę zrobić ankietę :P

Pytanie brzmiało: gdzie najlepiej przenieść numer na prepaida (żadnych umów). Uciekam z Playa, mój priorytet do dobra jakość internetu mobilnego, jak i rozmów.

Plusz przekonuje mnie do siebie Abo z umową na czas nieokreślony, natomiast T-Mobile i z Orange nigdy nie korzystałem. Sporo znajomych zachwala tego pierwszego za dobry zasięg, ale ogranicza szybkość LTE przy prepaidzie, natomiast w Orange podobno leży

Gdzie najlepiej przenieść numer (priorytet to dobry i stabilny internet mobilny)

  • Plusz Abo 20.7% (6)
  • T-Mobile 37.9% (11)
  • Orange 41.4% (12)

Oddanych głosów: 29

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki:
OnePlus 5t vs iPhone 7 vs xiaomi mi 6.

OnePlus obawiam się kupić od pośrednika a na stronie wyprzedane. Niebawem będzie dostępna 6 choć cena i tak przekroczy 2000zł (mój max).

Edit: ewentualnie LG G6 i trochę hajsu w kieszeni.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach