Kurde, chciałbym mieć własną zautomatyzowaną armie niewykrywalnych dronów ze sprejami z zasięgiem na całą polske bym mógł w każdej chwili dronem zwiadowczym namierzyć jakąś ściane a potem w programie ustawić jaki obrazek ma być namalowany i wtedy armia dronów leci do tej ściany i sprejami maluje to co im kazałem namalować.

Bym wysyłał tą armie by pod osłoną nocy malowała na pustych ścianach niezabytkowych budynków dziewczyny z anime. A cieszył się moim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po półtora roku przerwy wróciłem znowu do tabsow antydepresyjnych i dostałem teraz też coś mocnego na sen czuję jak mnie r---------a od środka. Tęskniłem.

#shitpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedłem spać 9godzin temu.
Od tego czasu zrobiłem kilka rzeczy
-wyspałem się
-zakupy
-śniadanie
-pokosilem podwórko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#shitpost #shitposting
Takiego mixu pokarmowego to sobie nie zapewniam od dobrych kilku lat, ale było warto.

Teraz siedze zmęczona, nie do końca pewna czy zmenczylam sie jedzeniem, czy ilością ludzi jaką dzisiaj spotkałam lol
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zacząłem używać swifta i Xcode, nie rozumiem skad ten hejt na Xcode działa miło i przyjemnie. Jasne jeszcze nie zacząłem używać go w pełni ale cholera według mnie lepiej działa niż android studio i zużywa mniej ramu

#shitpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez 4 miesiące byłem bezrobotnym człowiekiem, zajadłem stres i zapuściłem się jak najgorszy menel. Jestem wysoki 192cm here i nigdy nie byłem gruby a dzisiaj mama i dziewczyna zwyzywały mnie od zapuszczonych meneli i dostałem brzucha bo zajadałem stres podczas bycia bezrobotnym. Dopiero od 3 tygodni mam pracę chce zadbać o siebie ale narazie chce sobie strzelić w łeb a w maju jeszcze ostatnia szansa na poprawę matury do której się nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jechanie gdzieś razem z Duńczykami…najgorzej.
Darcie się i zachowywanie jak w cyrku to jeszcze nic. Jak chcą sobie zrobić selfika to telefon kierują na ciebie bo siedzą naprzeciwko. Najgłośniejsza babka 35-40 lat. A jakieś młode dziewczyny z Ukrainy cichutko, kulturalnie.
#przemyslenia #dania #shitpost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach