#rimworld #shitpost właśnie spędziłem 3 godziny na przeglądaniu modów xD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

TeBerry
- 1

rhqq
- 2
@TeBerry: to teraz spędz kolejnych 13h na odpowiednim load orderze, zeby gra w ogóle startowała bez masywnych błędów w konsoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kannavar
- 1
@rhqq: następnie pogra 30min i odinstaluje xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Prof_Sedes jest
@depcioo: to szukam :)
- 0
co półtorej godziny idę robić dużą kupę, jelita jak radziecka fabryka 200% normy
#shitpost
#shitpost
- 0
@mojnicknawykopie: Nie, nie lubię tego typu gierek
@LittlepigwithHMG project zomboid ?
- 1
po latach wróciłem do oglądania pamiętam jak zaczął się sezon z neganem i tyle ...
na #netflix zaczałem ogladać i pierwsze 3 sezony były git prawdziwy klimat tego uniwersum ale później to skipowałem niemiłosiernie aktualnie kończę 10 sezon no i tu jest coś ciekawszego niż poprzedmie 7 sezonów typu zabili go i uciekł mogę się przyznać że każdą scenę z "bohaterami" skipowałem po to żeby oglądać sceny z antagonistami (
na #netflix zaczałem ogladać i pierwsze 3 sezony były git prawdziwy klimat tego uniwersum ale później to skipowałem niemiłosiernie aktualnie kończę 10 sezon no i tu jest coś ciekawszego niż poprzedmie 7 sezonów typu zabili go i uciekł mogę się przyznać że każdą scenę z "bohaterami" skipowałem po to żeby oglądać sceny z antagonistami (
źródło: comment_1667322447FOFU8oq6oJk1tIQ8MBjBhQ.jpg
Pobierz@dracar: talking dead z tego co pamiętam to nazwa post-show, w którym aktorzy i showrunnerzy komentują to co się stało w epizodzie.
@dracar: Bardzo mi szkoda, że na etapie szeptaczy nie było już Ricka, Michonne też się zmyła w połowie, a z Carol, która słynęła ze strategicznego podejścia do wrogów i działania sprytem i bezwzględnością, zrobili nielogiczną i roztrzęsioną postać, która kompletnie straciła ostrożność.
- 55
Znacie to uczucie kiedy siedzicie na kiblu i chcecie ale nie możecie?
Ja na to wypracowałem swój sposób. Otóż zaczynam mówić do siebie po japońsku.
Wyobrażam sobie że jestem jakimś Goku i walczę z giga przeciwnikiem i muszę wrzucić w załatwienie się mega wysiłek i rzucam nazwami ataków z Dragonballa, w głowie leci muzyczka i po którymś w końcu się udaje. Ewentualnie wyobrażam sobie, że jestem amerykańskim jeńcem z II w.ś. i krzyczy
Ja na to wypracowałem swój sposób. Otóż zaczynam mówić do siebie po japońsku.
Wyobrażam sobie że jestem jakimś Goku i walczę z giga przeciwnikiem i muszę wrzucić w załatwienie się mega wysiłek i rzucam nazwami ataków z Dragonballa, w głowie leci muzyczka i po którymś w końcu się udaje. Ewentualnie wyobrażam sobie, że jestem amerykańskim jeńcem z II w.ś. i krzyczy

- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
Chciałem znaleźć stronę z filmami i coś ciekawego znalazłem XD
https://vizjer.cc/
#csiwykop #filman #shitpost
https://vizjer.cc/
#csiwykop #filman #shitpost
- 0
@Lrrr_from_Omicron_Persei_8: aż sobie BB odpalę, czas na rewatch
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 11
@Sufet: Ukraincy nosza skarpetki xD
- 20
ogolem nie mowie, ze tak na pewno bylo, ale na pewno nie mozna tego wykluczyc
tak czy siak xdddddddd
to by w sumie tez tlumaczylo czemu kd i irving chca powiedziec papa
#nba #bojowka76ers #shitpost
tak czy siak xdddddddd
to by w sumie tez tlumaczylo czemu kd i irving chca powiedziec papa
#nba #bojowka76ers #shitpost
źródło: comment_1659994672TVnZwGZkdAhBynF2RJbGto.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
@SenegalMamWSercu: @magnik1ng: @kendzior333: @Taurus85: @jagto89: @Miroslaw_juz_nie_suchoklates: @lubelskiulaniec: @Hubertosik: @Vunshi: @stefekburczymuha: @Majk_D: @lilafro: @Myrdin: @gressif: @AdamHadam: @Desiderata_ @Szysza16:
Wołam, bo Shams to zdementował. Nie jestem fanem Simmonsa, ale nie ma co fejków rozpowszechniać, nieważne jak śmiesznych xd Na pewno jeszcze
Wołam, bo Shams to zdementował. Nie jestem fanem Simmonsa, ale nie ma co fejków rozpowszechniać, nieważne jak śmiesznych xd Na pewno jeszcze
- 4
@BogdanBonerEgzorcysta: faktycznie
źródło: comment_1659570292AMNWUufyrchiU7Ah5bxlmZ.jpg
Pobierz- 2
@BogdanBonerEgzorcysta: on niczego nie sugeruje on zadaje pytania otwórzcie rozumy to tag #f1 wami manipuluje chce byście myśleli tak jak on każe i brać od was pieniądze a jest zupełnie inaczej wielkie brytyjskie medialne korporacje sterują wami.
Jedno z bardziej smiesznych wspomnien z dziecinstwa to takie że u mojej babci wisiał portret stalina w sypialni i zapytałem się kiedy wuja w końcu przyjedzie xD
#shitpost
#shitpost
@ButtHurtAlert w sumie przykre że ktoś miał zbrodniarza na ścianie xd
- 0
@StaraJawka: kiedyś każdy musiał mieć, zresztą część ludzi to komuchy, za wesołych czasów jak robiłem w budowlance, wchodze do babki do piwnicy a tam przy zejściu lenin albo stalin sobie wisieli xD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@omnipotentmasterofnone: morda w dupe
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
oddej moje butle #shitpost
- 3
Trzeci dzień bez treningu, jaaaak tak można :< Feeling jak wyciśnięta gąbka.
Chyba trzeba odpuścić poranne zajęcia na #studbaza
Niedziela taka piękna, że nawet nie wiem co dzisiaj zrobić, może bareczki pizgnąć?
#mirkokoksy #silownia #shitpost
Chyba trzeba odpuścić poranne zajęcia na #studbaza
Niedziela taka piękna, że nawet nie wiem co dzisiaj zrobić, może bareczki pizgnąć?
#mirkokoksy #silownia #shitpost
niektorzy zastanawiali sie czyj to bedzie zespol. Cóż, Embiid, jak na samca alfa przystało, pokazał właśnie swoją dominację
#nba #bojowka76ers #bojowkaembiida #shitpost
#nba #bojowka76ers #bojowkaembiida #shitpost

#geopolityka #niewiemjaktootagowac #heheszki #humorobrazkowy #slowianie #shitpost#rosja#ukraina #balkany
źródło: comment_1644676823iKiQQMCkBKzkAVRRpIPfbQ.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Pierogies: Czesi, którzy kumplują się z Polakami nie zdają sobie sprawy z kim tak naprawdę się zadają* poprawiłem( ͡° ͜ʖ ͡°)





























