Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

qnebra
- 2

kasper93
- 0
@qnebra: Do serialu można się przyczepiać, ale powiem Ci że się rozkręca lekko ;p

qnebra
- 0
@kasper93: Mi to na razie nie przeszkadza. SGU też nałogowo oglądałem, a rozkręcało się jeszcze wolniej.
9
Gra o Tron - świetne infografiki na temat serialu [eng] [UWAGA SPOILERY]
![Gra o Tron - świetne infografiki na temat serialu [eng] [UWAGA SPOILERY]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_xur3qkgP83mpn5q9oiREpyduD7vuogHl,w220h142.jpg)
Mam nadzieję, że ładne.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@qnebra: oż zapomnialem trza sciagac!!!
- 16
Przypomniał mi się jeden z ulubionych seriali dzieciństwa - Tajemnica Sagali :D #serial #gimbynieznajo
źródło: comment_0vD5kdj4deDILmn0PKarg1HdtbtAdCUD.jpg
Pobierz- 0
@curious: wczoraj oglądałem odcinek serialu Gwiezdny Pirat.... wspomnienia wróciły :)
- 2
Polecam Wam, jeżeli lubicie kryminały, bardzo ciekawy serial.
Jest dość mało znany, a naprawdę warto.
Nazywa się The Killing --> http://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962
#thekilling #seriale #serial #polecam
Jest dość mało znany, a naprawdę warto.
Nazywa się The Killing --> http://www.filmweb.pl/serial/Dochodzenie-2011-576962
#thekilling #seriale #serial #polecam
#wilfred #seriale #serial #filmweb
Ruszył 3 sezon Wilfreda. Jako, że to jeden z moich ulubionych serialów. Mam pytanko do was bo na FW nie znalazłem ciekawej dyskusji nad tym. Jak myślicie kim naprawdę jest Wilfred? Pierw myślałem, że zwyczajnie siedzi w głowie rayana, jednak było pare odcinków gdzie inne osoby także widziały go jako człowieka w przebraniu psa. W ostatnim odcinku (tzn 301)
Spojler
Babka
Ruszył 3 sezon Wilfreda. Jako, że to jeden z moich ulubionych serialów. Mam pytanko do was bo na FW nie znalazłem ciekawej dyskusji nad tym. Jak myślicie kim naprawdę jest Wilfred? Pierw myślałem, że zwyczajnie siedzi w głowie rayana, jednak było pare odcinków gdzie inne osoby także widziały go jako człowieka w przebraniu psa. W ostatnim odcinku (tzn 301)
Spojler
Babka
- 2
@CreativePL: Ja też myślałem, że wszystko dzieje się w jego głowie. Przecież jego matka też jest chora psychicznie i rozmawiała tak samo ze swoim kotem.
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
#nocnazmiana czy #serial do łóżeczka ? :>
@Engell: #nocnazmianazawszespoko Ja w pracy do rana ;_;
- 0
@KaczuszkaSpodDzbanuszka: może dojdziemy do konsensusu ^^
- 1
Mam dziwne przeczucie że banda czworga będzie miała chwilę ulgi i odskocznię, bo w wszelakich wiadomościach będą mówić o tym niemieckim serialu.
#serial #niemcyatakujo
#serial #niemcyatakujo
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Ostrzegali
- 1
Oglądam Breaking Bad, doszedłem do 6 odcinka pierwszego sezonu i chyba na nim poprzestanę.
Strasznie dołujący jest ten serial, a jednocześnie wciągający. #serial #breakingbad #oswiadczenie
Strasznie dołujący jest ten serial, a jednocześnie wciągający. #serial #breakingbad #oswiadczenie
- 1
Oglądał ktoś może serial "Revolution" ? Warto? Czy to strata czasu. Temat wydaje się być fajny, ale nie chcę zmarnować czasu na oglądanie serialu, który po jakimś czasie okazuje się słaby.
#seriale #serial #revolution
#seriale #serial #revolution
13
Naga "Gra otron". Podliczono serialową goliznę

Chwilami słynny serial przypomina soft p---o. Ale to zależy od odcinka.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Poleci ktoś jakiś ciekawy serial? ostatnio skończyłem 'Grey's Anatomy: chirurdzy' co powinno was trochę naprowadzić na to co lubię, a nienawidzę wszelkiego rodzaju fantastyki czy sci-fi. Najlepiej coś świeżego co nie ma jeszcze 10 sezonów, ale jest dostępne z napisami lub lektorem.
#seriale #serialezwykopem #serial #kiciochpyta
#seriale #serialezwykopem #serial #kiciochpyta
- 2
#sonsofanarchy skończyłem pierwszy sezon, naprawdę dobry #serial
@cielo: u mnie jest w czołówce najlepszych seriali jakie oglądałem
- 0
@Wandsbeker: i jeszcze pijesz wódke
- 0
@wrednota: co poradzisz
- 2
Postanowiłem spróbować oglądać serial Breaking Bad.
Znacie jakąś stronkę na której pilot jest w znośniej jakości online? #kiciochpyta #serial #breakingbad
Znacie jakąś stronkę na której pilot jest w znośniej jakości online? #kiciochpyta #serial #breakingbad
konto usunięte via Android
- 2
@Dassault: pilot Cię nie przekona musisz z 4 odcinki
@Dassault: Najlepiej jak sobie sciagniesz z TPB
Ogladam wlasnie drugi odcinek six feet under i dziwnie sie oglada jak 'Dexter' caluje goscia podobnego do pana Motherfuckera :C
#sixfeetunder #dexter #serial
#sixfeetunder #dexter #serial
- 2
Mikroby, chce zaczac ogladac skinsow, ktora wersja jest lepsza, brytyjska czy amerykanska? ;> #seriale #serial #skins #pytanie #pytanieoserial
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@JamesikR: \o
źródło: comment_Wi4oXxiL813MpIUeCDjSR21VCKNaUC7R.jpg
Pobierz
























