Wpis z mikrobloga

Polećcie serial/książkę dostępną w necie jako audio+ebook dobry/ą do nauki "normalnego" angielskiego, tzn. bez slangów itd (bo jestem na słabym poziomie).

Serial najlepiej świeży, bo mało GB na rapideo, wolałbym z dobrym seedem.

Książka - nie chcę kiczu ani taniochy, bo nie znoszę zwyczajnie, ale powinna być jednocześnie (o ile to nie sprzeczne) dość "lekka" i wciągać od wczesnego etapu, bo na początku będzie szło baaaaaaaaardzo powoli pewnie. Od takiej książki "Lód" Dukaja odbiłem się po 150 stronach nawet po polsku, za głębokie dla mnie chyba xD

#poleccie #serial #ksiazki #nauka #angielski #audiobook #ebook

Jak dostanę odpowiedzi to się pochwalę genialną, cudowną metodą nauki angielskiego z seriali (.-=?=-.) (sorry nie umiem rysować).
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yaser: Całkiem niegłupi pomysł, ale czytałem w podstawówce i nie wiem, czy by mi się chciało powtarzać. Poza tym, może nie doceniam Księcia, ale chciałbym jednak coś ambitniejszego, żebym czuł, że pójdę do przodu.
  • Odpowiedz
@Nociom: Ostatnio ktoś podał na mirko stronę z darmowymi ebookami. Zobacz, może coś znajdziesz, co Cię by interesowało i może akurat będzie do tego audiobook.
  • Odpowiedz
@nieroby: Znam, ale odcinek na tydzień to mało, szukam zakończonego.


@anoption Dzięki, ale szczerze mówiąc, nie robi mi różnicy, czy e/abook będzie darmowy czy wypożyczony - nie wszystko jest dostępne w internecie, ale żadna strona nie gromadzi 100% zasobów internetu, więc wolałbym najpierw wybrać tytuł, a potem sprawdzić :P
  • Odpowiedz
@nieroby: Taki jest plan, powinno działać i być szybkie. Ja nawet nie mam odcinka do obejrzenia na dysku na razie. Najlepiej by było mieć 3-4 komputery, jeszcze do wklepywania słówek :D
  • Odpowiedz