@michalkosecki: Odkąd po raz pierwszy obejrzałem go parę lat temu zawsze był u mnie numero uno. Każdy z późniejszych seriali jakie widziałem też w jakiś sposób mnie wciągał, chociaż niektóre zostawiałem po 1 sezonie, ale bije z nich komercja, chęć przytrzymania widza przed ekranem przy zastosowaniu różnorakich sztuczek. The Wire ma taki klimat, którego nie spotkałem nigdzie wcześniej ani nigdzie później. Chciałbym go zobaczyć, któryś już raz z kolei ale
  • Odpowiedz
że się miejscami Twin Peaks przypomina


@bratbud: to ja odpadam. TP w ogóle do mnie nie przemówiło. Nie chce mi się nawet 2 sezonu zacząć.
  • Odpowiedz
@Ustinovitch: Nie jestem fanem seriali. Ten obejrzałem przez polecenie koleżanki do biegania. A, że akurat wakacje się zaczęły... Zastanawiam się nad Grą o Tron, ale znowu się wciągnę i tydzień z życia wyjęty :(
  • Odpowiedz
Oglądałem nowego Dextera. Początek trochę nudny i sztuczny, ale z czasem wszystko się rozkręca. Końcówka już w ogóle miecie :D Sezon zapowiada się na jeden z tych, które zawsze wymienia się jako reprezentacyjne dla całego serialu :D

#serial #dexter #opinie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartzov: bez szału. Pozmieniali pełno rzeczy, bohaterowie różnią się od książkowych pierwowzorów i pododawali jakiś nowych ludzi - np. nie pamiętam z książki małżeństwa lesbijek (jedna to łysa afroamerykanka a druga to biała hispterka) z córką.

Mam nadzieję, ze im dalej tym lepiej bo jak na razie średnio się zapowiada.
  • Odpowiedz