Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 1
#serial #gimbynieznajo

"The Wire" najlepszym serialem wszechczasów. Jak ktoś nie oglądał, to polecam nadrobić. :)
http://www.tvn24.pl/nikt-nie-chcial-go-ogladac-teraz-zostal-najlepszym-serialem-wszech-czasow,337664,s.html
#seriale #serial #coogladac
http://www.tvn24.pl/nikt-nie-chcial-go-ogladac-teraz-zostal-najlepszym-serialem-wszech-czasow,337664,s.html
#seriale #serial #coogladac

Liquid_Snake
- 2
@michalkosecki: Puste serwery

kodishu
- 1
@michalkosecki: Odkąd po raz pierwszy obejrzałem go parę lat temu zawsze był u mnie numero uno. Każdy z późniejszych seriali jakie widziałem też w jakiś sposób mnie wciągał, chociaż niektóre zostawiałem po 1 sezonie, ale bije z nich komercja, chęć przytrzymania widza przed ekranem przy zastosowaniu różnorakich sztuczek. The Wire ma taki klimat, którego nie spotkałem nigdzie wcześniej ani nigdzie później. Chciałbym go zobaczyć, któryś już raz z kolei ale
- 2
31
Powrót "Chłopaków z Baraków"!

Ricky, Bubbles i Julian powracają po niemal sześciu latach, odcinki sezonu ósmego będą nagrywane w ciągu kilku najbliższych tygodni.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Jakie nowe seriale/kreskówki dramat/akcja/sci-fi które dzieją się w czasach dzisiejszych bądź przyszłych polecacie?
#szukam #serial #ogladajzwykopem #kiciochszuka #jakiserial #filmweb #ogladanie #seriale #serialezwykopem
#szukam #serial #ogladajzwykopem #kiciochszuka #jakiserial #filmweb #ogladanie #seriale #serialezwykopem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@maciejkack: dokładnie...
- 2
@Ustinovitch: Nie jestem fanem seriali. Ten obejrzałem przez polecenie koleżanki do biegania. A, że akurat wakacje się zaczęły... Zastanawiam się nad Grą o Tron, ale znowu się wciągnę i tydzień z życia wyjęty :(
- 2
http://m.youtube.com/#/watch?v=b3BSjAdKJfs&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Db3BSjAdKJfs
Machine Gun Fellatio - Girl of my dreams
Po obejrzeniu Underbelly wkręciło mi się...
Ps.
Machine Gun Fellatio - Girl of my dreams
Po obejrzeniu Underbelly wkręciło mi się...
Ps.
- 1
#breakingbad #serial Wie ktoś gdzie obejrzeć z napisami za darmo?
- 1
12
VI sezon "Czasu honoru". Premiera jesienią

Trwają zdjęcia do VI serii serialu historyczno-obyczajowego Telewizji Polskiej "Czas honoru". Akcja szóstej części rozgrywa się w Polsce powojennej, komunistycznej. Zdjęcia do 13 premierowych odcinków potrwają do połowy sierpnia. Premiera - jesienią 2013 roku w TVP2.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
11
'Under the Dome' serial sci-fi na podstawie prozy Stephena Kinga

Recenzja bez spojlerów. Under the Dome – po pierwsze to opowieść o ludzkiej naturze wydobywającej się pod wpływem dramatycznych okoliczności, po drugie główną rolę gra Mike Vogel. Po trzecie można dodać, że w produkcję zaangażowany jest sam Stephen King. Są już polskie napisy.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
@nowywinternecie: borze jak ja tego nienawidzę >:[
@Migfirefox: Pierrruna!
- 1
@bartzov: bez szału. Pozmieniali pełno rzeczy, bohaterowie różnią się od książkowych pierwowzorów i pododawali jakiś nowych ludzi - np. nie pamiętam z książki małżeństwa lesbijek (jedna to łysa afroamerykanka a druga to biała hispterka) z córką.
Mam nadzieję, ze im dalej tym lepiej bo jak na razie średnio się zapowiada.
Mam nadzieję, ze im dalej tym lepiej bo jak na razie średnio się zapowiada.
- 0
#kiciochpyta #serial #naszematkinasiojcowie
Zarzućcie link do tego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie". Nie miałem wcześniej czasu, aby to zobaczyć.
Zarzućcie link do tego serialu "Nasze matki, nasi ojcowie". Nie miałem wcześniej czasu, aby to zobaczyć.
- 0
@bartekgej: Daleko mi do tego ziom. Po prostu chciałbym zobaczyć cały odcinek.
@kaczmar119: no oglądanie tego to lewactwo , w sieci streściło już odcinek przecież, a tak serio to też bym chętnie to kiedyś zobaczę by wiedzieć o co takie wielkie halo
18
Trailer najnowszego odcinka Dextera

Niezły klimat
z- 5
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
@kapelusznikk: pilot był 2 dni temu
@Koller: faktoza. dzięki. szukam po internetach.
- 2
Wiecie, jaki #serial jest najczęściej piracony? Tak tak, "Gra o Tron" ;) http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,127222,14159401,Piec_milionow_pobran_na_sezon___Gra_o_tron__po_raz.html#BoxKultTxt #got #film
- 1
Oglądałem właśnie Under the Dome - zapowiada się fajnie, byle by nie był tasiemiec co się dzieje w środku, tylko o samej kopule jak i poczynaniach rządu itp - było by wtedy fajne...
#seriale #polecam #serial #underthedome
#seriale #polecam #serial #underthedome






















