„Poszukiwacze to nie złodzieje!” – Podpisz petycję i stań po stronie własnego dziedzictwa… Link do znaleziska:
https://wykop.pl/link/7403817/poszukiwacze-to-nie-zlodzieje-podpisz-petycje-i-stan-po-stronie-historii

Dość nazywania nas złodziejami, grabieżcami zabytków archeologicznych i grobów! Nie dajmy zniweczyć naszego wieloletniego trudu i podpiszmy poniższą petycję kierowaną do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy z prośbą o jego veto.
WEJDŹ PROSZĘ W PETYCJĘ, PODPISZ! (Potwierdź to w linku aktywujący na swojej poczcie i nie zapomnij podać dalej.)opis odnośnika

Chcesz być na bieżąco?
Zwiadowca_Historii - „Poszukiwacze to nie złodzieje!” – Podpisz petycję i stań po str...

źródło: veto-petycja-PZE

Pobierz
@M4rcinS: ale konfa przynajmniej nie udaje że nie jest niczym więcej niż urojeniem i to takim z antyku początku lat 90tych

ale taka PO następca UW w samorzadach to nawet nowotwór się chowa, a to jeszcze trwa w totalnej patologii, starsi od patodeweloperki , ludze z czasów NRD ciągle u władzy.. czy moze byc gorzej, nawet sld w tym czasie już padło a oni sie trzymaja, ciekawe