Korci mnie strasznie aby kupić nowszy model MacBook'a. A co konkretnie? Nowy chip T2 podnoszący bezpieczeństwo, czarne ramki wokół ekranu i lepsze głośniki, mimo że mój wiekowy Air 2017 póki co spokojnie daje radę i dostaje aktualizacje zabezpieczeń... i nie procesor, nie ram, nie lepszy ekran i klawiatura. Nie. Nowy CHIP T2 Security to szaleństwo! ¯\_(ツ)_/¯

#apple #macbook #security #komputery
KP26 - Korci mnie strasznie aby kupić nowszy model MacBook'a. A co konkretnie? Nowy c...

źródło: comment_1596642004zIxFluMmmdKbELMe8olvWV.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KP26: Serio 3 letni MacBook jest wiekowy? Windowsowy budżetowy 3 letni laptop spokojnie nadaje się do internetu, a Ty uważasz swojego aira za starego? Tez mam tego samego aira i u mnie hula. Ale ja jedyne co na nim robię to wysyłam faktury księgowej i oglądam żużel xD
  • Odpowiedz
#it #security #networking

Właśnie zaczynam robić serie szkoleń z Fortinetu i muszę stwierdzić, że tak zajebiście ciekawych i fajnie opracowanych materiałów jeszcze nie widziałem a mam za sobą już cisco, palo alto czy arube.

Oczywiście NSE1 bo ten zrobił na mnie kolosalne wyrażenie jest typowo handlowy, nie zmienia to faktu że Forti w tej materii jest o krok dalej od konkurencji, także uszanowanko bardzo.
(
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pojawiła się nowa wersja VeraCrypt 1.24 Update7 Preview8

Lista zmian:
1. Naprawiono interfejs użytkownika do blokowania TRIM w szyfrowaniu systemu, który nie działa w trybie rozruchu MBR.
2. Nie próbuj używać poprawki dla CVE-2019-19501, jeśli powłoka systemu Windows została zmodyfikowana lub nie jest uruchomiona, ponieważ nie ma niezawodnego sposobu na naprawienie tego w takiej niestandardowej konfiguracji.
3. Program ładujący MBR: napraw nieprawidłowy rozmiar skompresowanych danych przekazywany do dekompresora w sektorze rozruchowym.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję zamontować kamerę na zewnątrz domu. Nie hce ciągnąć kabli dlatego zalezy mi na rozwiązaniu WiFi. Kamera jedna Maks dwie, do nagrywania w nocy. Coś polecicie?

#security #kamery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach