@acidd: są świetne też do dalekich podróży, mają niebotyczny zasięg. Wczoraj wybrałem się w podróż z polowaniem na Mercer Sphere na południe i musiałem jakoś wrócić, to cyk, power tower i jazda
Bielecki - @acidd: są świetne też do dalekich podróży, mają niebotyczny zasięg. Wczor...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@acidd są trzy poziomy designera do blueprintow ten trzeci jest na tyle spory że większość fabryk da się podbudować.

Ogólnie ta aktualizacja a szczególnie 9 tier daje taki game changer że szok i bez zdradzania szczegółów mówię między innymi o nowych magazynach. Koniec z wracaniem się po surówce :D

zarywam już trzecią noc z rzędu przez tą grę.
  • Odpowiedz
@acidd ja właśnie gram prawie od początku i cały czas rozwijam tego samego sejwa. A zaczynałem od czasów gdzie nie było wind transmisyjnych i trzeba było specjalne konstrukcje budować żeby wynosić materiały piętro wyżej.

Dlatego szybko wbiłem na T9.
  • Odpowiedz
Jak ktoś (tak jak ja) wrócił po dłuższe przerwie to polecam - fajne tipy. Niektóre mega oczywiste, ale znalazłem tam parę rzeczy, których nie wiedziałem albo zapomniałem o nich.
#satisfactory
acidd - Jak ktoś (tak jak ja) wrócił po dłuższe przerwie to polecam - fajne tipy. Nie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: po krótce porownujac do factorio to łatwiejszej walki, ladniejszych fabryk i widoków, mysle ze troche bardziej wymagajacego planowania taśm produkcji przez 3d i ograniczone zloza na mapie (ale to juz tylko w endgamie i min maxu, wiec gruuube kilkaset godzin czeka). Za to latwiej z przeliczaniem co, ile i czego. Moim zdaniem warto jesli lubi sie typ gier a'la factorio
  • Odpowiedz
Dodanie wejścia do elektrowni na biomasę to giga zmiana na początkowym etapie gry, nie trzeba latać co chwilę i dokładać do pieca :D Wystarczy postawić mała linę, pościnać trochę drzew i ma się spokój na długo. 11 na 10.
#gry #satisfactory
acidd - Dodanie wejścia do elektrowni na biomasę to giga zmiana na początkowym etapie...

źródło: 20240912100110_1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co waszym zdaniem lepsze? do satisfactory niedawno wszedł duży update, factorio to wiadomo klasyk ale raczej bez większych zmian od lat
#factorio #satisfactory

które lepsze?

  • Factorio 70.2% (59)
  • Satisfactory 29.8% (25)

Oddanych głosów: 84

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: wylogowało mnie z epic games stora, a tam zapisywane były savy.

po zmianie wersji protona na steamie na 8, zaczeło działać (zalogowało mnie do epic games, widzi moje savy, lokalnie mam kopię)
wcześniejsza wersja protona 7. odpalała grę, ale nie logowało mnie do epica.

(piszę jak by ktoś miał podobny problem) :)
  • Odpowiedz
@damianooo8:
Od Update 8 da się wysadzić "gas pillars" nobeliskiem, więc najpierw czeka Cię zbieranie siarki i węgla na badania w MAMie. Nie pamiętam, czy trzeba któryś Tier odblokować aby to było możliwe ale chyba minimum stal jest potrzebna, więc Tier 3.
  • Odpowiedz
Szkoda, że mi się już znudziła przez te lata grania :P Ale kto wie? Może w zimowe wieczory wrócę? :D
O 14 gra w końcu wychodzi z EA
#gry #satisfactory
acidd - Szkoda, że mi się już znudziła przez te lata grania :P Ale kto wie? Może w zi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NdFeB: U mnie V8 się powolutku zapełnia a w tym czasie optymalizuje inne fabryki. Nie podkręcam produkcji tych podzespołów. Czekam na dalszy rozwój bo teraz tylko bawię się optymalizacje. A poza tym przy kolejnym update znów pozmieniają produkcje i trzeba będzie przebudowywać fabryki.
  • Odpowiedz
@darandol: pierwsza wersja w którą gram ale ktoś już wspominał że tak robią więc nie ma co się przejmować. Ja chyba zawiozę cały uran w jedno miejsce i zobaczę ile podkręconych elektrowni uda mi się mieć odpalonych non stop
  • Odpowiedz