Wysłałem ostatni etap windy kosmicznej i bezsens mnie ogarnął. Dosłownie nic twórcy nie przewidzieli na endgame grind. Po wyłączeniu akceleratorów cząsteczek do nuclear pasta mam praktycznie 80% prądu wolne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie widziałem sensu nawet użyć pociągów lub dronów (jak to w ogóle działa i po co jak mogę taśmociąg aluminiowy praktycznie za bezcen położyć przez pól mapy)
Na dodatek nie zbudowałem jakoś dużo a spadki
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Factory must grow" stwierdzenie tutaj jest nieadekwatne


@dzem_z_rzodkiewki: Skoro ty nie budujesz pociągów i dronów to rzeczywiście nie xD Ty w 70h na szybko przeszedłeś grę, gdzie ja ostatnio siedziałem ponad 10h żeby zrobić połowę schematów właśnie na pociągi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od tego jak grasz i czego w ogóle oczekujesz od gry ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
Byłem pewny, że akurat Ty to wiesz


@Alray: no dowiedziałem się dopiero dzisiaj :P tak wrzuciłem gdyby ktoś ewentualnie chciałby sobie zduplikować parę somersloppów czy czegoś tam ;) Ale co do zasadności to masz rację, generalnie takie coś psuje trochę rozgrywkę. Widziałem właśnie komentarz na R, że ktoś użył i jest mu smutno z tego powodu xD
  • Odpowiedz
W moim tempie, to do ostatnich tierów prawdopodobnie dojdę koło wiosny xD Zrobiłem fabrykę komputerów dopiero.
Oczywiście nie mam zamiaru cisnąć bo oprócz tego, że na końcu nitki zawsze musi być 100% wydajności to słuchanie podcastów i układanie świecących tablic żeby zrobić coś co wygląda jak ledy jest tym co uwielbiam :)
#satisfactory
acidd - W moim tempie, to do ostatnich tierów prawdopodobnie dojdę koło wiosny xD Zro...

źródło: Screenshot20240927-04233900000

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WpiszSwojLogin: serio, jestem pod wrażeniem, że tak sprawnie ci idzie z kolejnymi tierami i nowymi rzezcami :) ja dopiero wczoraj skończyłem moją fabrykę komputerów xD
  • Odpowiedz
@Alray: no i? Przecież gość nie napisał, że w życiu przydaje się matematyka na poziomie akademickim tylko po prostu matematyka. Kiedyś były memy o studentach prawa, a równie prawdziwe byłyby „jak poznać polibudziaka? Pokaż jakiekolwiek działanie matematyczne, a się zesra że to poziom podstawówki” xD
  • Odpowiedz
@FrostlyMostly: @acidd ja chyba i tak zostanę przy excelu oraz kartce i długopisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Projektowanie fabryki jest czasem lepsze niż sama gra xd szczególnie takie bardziej skomplikowane, jak np. fabryka plastiku, w której tworzę gumę, żeby mieć input do rafinerii plastiku, a ten plastik leci z powrotem na input do rafinerii gumy i tak się to w kółko kręci, aż się belt
  • Odpowiedz
#satisfactory
o widzę że wrócił hype na Factorio w 3D i będę miał gdzie wrzucać chwalinki konstrukcyjne ;)
sporo się zmieniło na lepsze w grze. Pozdrawiam z tego miejsca starych wyjadaczy, @acidd chyba najaktywniejszy :D

Satisfactory to chyba pierwsza gra z którą jestem od samego początku, która dalej cieszy bardzo.
dominowiak - #satisfactory 
o widzę że wrócił hype na Factorio w 3D i będę miał gdzie...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-09-23_154405_wykop.pl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
To nie jest "factorio w 3D". To kompletnie dwie różne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tak_masz_racje: Tak masz racje
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale umówmy się, gra powstała na fali hypu na Factorio (ja przynajmniej tak to odczuwałęm, od kiedy ukazały się pierwsze wzmianki na temat gry.
dominowiak - >To nie jest "factorio w 3D". To kompletnie dwie różne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...
  • Odpowiedz
Ale się wkurzałem xD pociąg dojechał, ale nie mógł wrócić, kombinuję na drugiej stacji, robię pętle - myślę no ja p------ę o co chodzi? Dobra, przejadę się i zobaczę o co chodzi, no to już wiem dlaczego nie mogła wrócić xD
#satisfactory
acidd - Ale się wkurzałem xD pociąg dojechał, ale nie mógł wrócić, kombinuję na drugi...

źródło: 20240923095249_1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach