Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 2
Widzieliście to? :D
#satisfactory
#satisfactory

konto usunięte via Wykop
- 1
@acidd: ta, było na reddicie i na grupie na fejsie. Byłem pewny, że akurat Ty to wiesz :D. Na moje bezsens coś takiego używać, ale co kto lubi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Byłem pewny, że akurat Ty to wiesz
@Alray: no dowiedziałem się dopiero dzisiaj :P tak wrzuciłem gdyby ktoś ewentualnie chciałby sobie zduplikować parę somersloppów czy czegoś tam ;) Ale co do zasadności to masz rację, generalnie takie coś psuje trochę rozgrywkę. Widziałem właśnie komentarz na R, że ktoś użył i jest mu smutno z tego powodu xD
- 3
W moim tempie, to do ostatnich tierów prawdopodobnie dojdę koło wiosny xD Zrobiłem fabrykę komputerów dopiero.
Oczywiście nie mam zamiaru cisnąć bo oprócz tego, że na końcu nitki zawsze musi być 100% wydajności to słuchanie podcastów i układanie świecących tablic żeby zrobić coś co wygląda jak ledy jest tym co uwielbiam :)
#satisfactory
Oczywiście nie mam zamiaru cisnąć bo oprócz tego, że na końcu nitki zawsze musi być 100% wydajności to słuchanie podcastów i układanie świecących tablic żeby zrobić coś co wygląda jak ledy jest tym co uwielbiam :)
#satisfactory
źródło: Screenshot20240927-04233900000
Pobierz
źródło: 20240926230347_1
Pobierz20GW + 260 zapakowanych turbofuelów na minutę gotowych do wysłania kurierem, na jakiś czas będzie spokój z prądem
Dobra zmiana z uwolnieniem dronów od baterii, o wiele łatwiej się ich teraz używa
#satisfactory
Dobra zmiana z uwolnieniem dronów od baterii, o wiele łatwiej się ich teraz używa
#satisfactory
źródło: Screenshot20240926-22012800000
Pobierz@WpiszSwojLogin: serio, jestem pod wrażeniem, że tak sprawnie ci idzie z kolejnymi tierami i nowymi rzezcami :) ja dopiero wczoraj skończyłem moją fabrykę komputerów xD
- 1
@acidd te komputery czy inne zaawansowane części to mam po jednym konstrktorze, bez przeliczania czegokolwiek i straszne spaghetti, tak to w miarę szybko idzie xd
https://www.reddit.com/r/SatisfactoryGame/comments/1fpvj2h/tired_of_your_floating_platforms_too_lazy_to/
Fajny pomysł - będę mógł udawać że od początku tak miało być :)
#satisfactory #gry
Fajny pomysł - będę mógł udawać że od początku tak miało być :)
#satisfactory #gry
@FrostlyMostly rozwiązanie większość problemów z estetyką :D
Jednak matematyka czasem się w życiu przydaje
#satisfactory
#satisfactory
źródło: Screenshot 2024-09-26 124957
Pobierz@Alray: no i? Przecież gość nie napisał, że w życiu przydaje się matematyka na poziomie akademickim tylko po prostu matematyka. Kiedyś były memy o studentach prawa, a równie prawdziwe byłyby „jak poznać polibudziaka? Pokaż jakiekolwiek działanie matematyczne, a się zesra że to poziom podstawówki” xD
zagapiłem się i był mały wypadek, jak go teraz wyciągnąć? nie da się tak głęboko zanurkować xd
#satisfactory
#satisfactory
źródło: Screenshot20240925-00473700000
Pobierz@WpiszSwojLogin: Na przyszłość - da się. Im wyżej się znajdziesz, tym spadając głębiej do wody wskoczysz. I wtedy można złapać wszystko.
- 0
@DanteTooMayCry próbowałem już wczoraj xd dalej trochę brakowało, a coraz wyższa wysokość nie poprawiała sytuacji
- 1
@acidd: Ok, fajnie wizualizuje ale nie przeliczy ślicznie wydajności całego projektu przy zmianie recept.
Tu musisz wiedzieć co wykorzystujesz :)
Tu musisz wiedzieć co wykorzystujesz :)
konto usunięte via Wykop
- 2
@FrostlyMostly: @acidd ja chyba i tak zostanę przy excelu oraz kartce i długopisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Projektowanie fabryki jest czasem lepsze niż sama gra xd szczególnie takie bardziej skomplikowane, jak np. fabryka plastiku, w której tworzę gumę, żeby mieć input do rafinerii plastiku, a ten plastik leci z powrotem na input do rafinerii gumy i tak się to w kółko kręci, aż się belt
Projektowanie fabryki jest czasem lepsze niż sama gra xd szczególnie takie bardziej skomplikowane, jak np. fabryka plastiku, w której tworzę gumę, żeby mieć input do rafinerii plastiku, a ten plastik leci z powrotem na input do rafinerii gumy i tak się to w kółko kręci, aż się belt
źródło: 20240924011513_1
Pobierz#satisfactory
o widzę że wrócił hype na Factorio w 3D i będę miał gdzie wrzucać chwalinki konstrukcyjne ;)
sporo się zmieniło na lepsze w grze. Pozdrawiam z tego miejsca starych wyjadaczy, @acidd chyba najaktywniejszy :D
Satisfactory to chyba pierwsza gra z którą jestem od samego początku, która dalej cieszy bardzo.
o widzę że wrócił hype na Factorio w 3D i będę miał gdzie wrzucać chwalinki konstrukcyjne ;)
sporo się zmieniło na lepsze w grze. Pozdrawiam z tego miejsca starych wyjadaczy, @acidd chyba najaktywniejszy :D
Satisfactory to chyba pierwsza gra z którą jestem od samego początku, która dalej cieszy bardzo.
źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-09-23_154405_wykop.pl
Pobierzo widzę że wrócił hype
@dominowiak: no wrócił wrócił bo jest już serio bardzo dopieszczona :) jak dla mnie to goty
- 0
To nie jest "factorio w 3D". To kompletnie dwie różne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tak_masz_racje: Tak masz racje
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale umówmy się, gra powstała na fali hypu na Factorio (ja przynajmniej tak to odczuwałęm, od kiedy ukazały się pierwsze wzmianki na temat gry.

- 6
Fabryka modular engine zrobiona :D
#satisfactory
#satisfactory
źródło: 20240923132712_1
Pobierz- 8
Ale się wkurzałem xD pociąg dojechał, ale nie mógł wrócić, kombinuję na drugiej stacji, robię pętle - myślę no ja p------ę o co chodzi? Dobra, przejadę się i zobaczę o co chodzi, no to już wiem dlaczego nie mogła wrócić xD
#satisfactory
#satisfactory
źródło: 20240923095249_1
Pobierz- 8
źródło: 20240922195556_1
Pobierz- 2
źródło: think-smart
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
źródło: 20240922221814_1
PobierzCzy wy wiedzieliście, że można przestawić belty na tryb "straight" i wtedy nie trzeba się bawić z ustawieniem ich równo?
#satisfactory
#satisfactory
źródło: 20240922104237_1
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@WpiszSwojLogin: tak, zapowiedzieli to jakis czas przed 1.0 :)
@WpiszSwojLogin: Od któregoś updatu środkowy klawisz klonuje budynek w który celujesz - to dopiero magia :)
- 5
tu robię motory a teraz biorę się za sprytne płytki
#satisfactory
#satisfactory
źródło: 20240922100414_1
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@acidd: Znowu na kartce xD
- 1
@FrostlyMostly to tylko na podręczne notatki, generalnie korzystam z kalkulatora żeby nie było ;)
Łogień
#satisfactory
#satisfactory
źródło: Screenshot 2024-09-20 192353
Pobierzpora na upgrade elektrowni
#satisfactory
#satisfactory
źródło: Screenshot20240919-00184000000
Pobierz- 2
@acidd:
źródło: 20240919234056_1
Pobierz- 1
@acidd: a jednak coś się popsuło, a nic nie zmieniałem
źródło: Screenshot 2024-09-20 191818
Pobierz







Nie widziałem sensu nawet użyć pociągów lub dronów (jak to w ogóle działa i po co jak mogę taśmociąg aluminiowy praktycznie za bezcen położyć przez pól mapy)
Na dodatek nie zbudowałem jakoś dużo a spadki
@Tak_masz_racje: Wychodzi na to że nic, bo nawet "Factory must grow" stwierdzenie tutaj jest nieadekwatne
@dzem_z_rzodkiewki: Skoro ty nie budujesz pociągów i dronów to rzeczywiście nie xD Ty w 70h na szybko przeszedłeś grę, gdzie ja ostatnio siedziałem ponad 10h żeby zrobić połowę schematów właśnie na pociągi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od tego jak grasz i czego w ogóle oczekujesz od gry ¯\(ツ)/¯