Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW:
coś nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie za jakiś czas, kolejny raz wrócę, ale chwilowo przerwa
*this window łil not appear in photo
coś nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie za jakiś czas, kolejny raz wrócę, ale chwilowo przerwa
Nadchodzi nowa gra z gatunku factory.
#techtonica
https://store.steampowered.com/app/1457320/Techtonica/
Póki
#techtonica
https://store.steampowered.com/app/1457320/Techtonica/
Póki
Mialem wczoraj polozyc pierwsze swoje tory z bazy do rudy kwarcu.
Polozylem 6km torow i zrobilem cztery stacje dla dwoch pociagow.
Niezliczone ilosci godzin spedzilem na ustawianie znakow, zeby z kazdej stacji dalo sie wszedzie dojechac, z czego polowa problemow aprawila sie po usunieciu i polozeniu na nowo jednego odcinka torow XXDD
Torow w strone kwarcu bylo ~10 metrow xD
#satisfactory
Polozylem 6km torow i zrobilem cztery stacje dla dwoch pociagow.
Niezliczone ilosci godzin spedzilem na ustawianie znakow, zeby z kazdej stacji dalo sie wszedzie dojechac, z czego polowa problemow aprawila sie po usunieciu i polozeniu na nowo jednego odcinka torow XXDD
Torow w strone kwarcu bylo ~10 metrow xD
#satisfactory
polowa problemow aprawila sie po usunieciu i polozeniu na nowo jednego odcinka torow XXDD
odcinka, mam na mysli mniej niz 100m xD
Jakoś miesiąc temu chciałem wrócić do gry, ale przytłoczyło mnie to, że musiałbym wszystko niemalże dekonstruować, tyle się pozmieniało w tym torowiska, a i tak wszystko stanęło, bo już nic nie mogło być dostarczane (jednonitkowe były), więc nawet energii nie było :D (mapa 526h).
I chociaż bardzo nie lubię w takich grach zaczynać od nowa to stwierdziłem, że przecież znam mapę to wszystko szybko znowu pozbieram i zacznę budować od zera... jak się
I chociaż bardzo nie lubię w takich grach zaczynać od nowa to stwierdziłem, że przecież znam mapę to wszystko szybko znowu pozbieram i zacznę budować od zera... jak się
źródło: comment_1650105172qlmJ4Rft1rFOvvmwBAKByK.jpg
Pobierz- 2
@DanteTooMayCry: Ja wróciłem tak ze 2 tygodnie temu, zacząłem grać od tak po prostu co nowego, tydzień zajęła orientacja co gdzie stawiałem xD Niestety w środę nagle przestał działać prąd (w rejon elektrowni w zasadzie nie chodzę, postawiłem raz a potem promieniowanie xD), okazało się, że pozmieniały się receptury i tak sobie teraz latam szyjąc to tu to tam, ale jeszcze kilka dni i atom zacznie znowu działać, a wtedy
taka tam, mala sesyjka #satisfactory
źródło: comment_1650078396px5w0Gzh1o46klQ3EG1ewb.jpg
Pobierz- 3
@glassmice: jakich np?
ja tam bym nie szedł w stronę najlepszejgrynaswiecieFactorio bo jak za bardzo skomplikują to byłoby to ciężkie z perspektywy pierwszej osoby do ogarnięcia
ja tam bym nie szedł w stronę najlepszejgrynaswiecieFactorio bo jak za bardzo skomplikują to byłoby to ciężkie z perspektywy pierwszej osoby do ogarnięcia
ale to jest sztos, p------e robote, bede teraz harowal w miedzyplanetarnym januszeksie w #satisfactory
- 0
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: potwierdzam, gra jest zajebista :)
pierwszy raz grasz?
pierwszy raz grasz?
@acidd: pierwszy raz. pierwszego dnia aby z godzinke bo rage quit jak mnie stwory zabijaly, ale wczoraj to caly dzien siedzialem xD
Wyskoczyła mi na steam nowa propozycja Planet Crafter, ktoś coś?
#factorio #satisfactory #planetcrafter
#factorio #satisfactory #planetcrafter
@poradnikspeleologiczny: trochę jak Subnautica xd
@zomerstm: no nie wiem czy ładniej to wygląda niż astroneer
- 8
Witaj po raz n-ty #satisfactory :D
Kolejny patch, kolejny powrót i start od zera.
Ale grafika się ładniejsza zrobiła (。◕‿‿◕。)
#gry
Kolejny patch, kolejny powrót i start od zera.
Ale grafika się ładniejsza zrobiła (。◕‿‿◕。)
#gry
źródło: comment_1648056904ISwNQbyMGwJrRzQ8rR5tmR.jpg
PobierzSatysfakcjonujące wideo na dziś - klej
#satisfactory
#satisfactory

- 0
Można jakoś szybko przełączać się pomiędzy palarizatorem a piłą łańcuchową w ekwipunku czy trzeba za każdym razem do niego wchodzić i zamieniać je miejscami?
#satisfactory
#satisfactory
Gram tak konkretnie w tą grę 1 raz i jest super, ale irytuje mnie jedna rzecz, nie wiem na które produkty opłaca się budować fabryki, bo nie wiem czy potrzebne będą tylko raz na windę czy przydadzą się w ciągłej produkcji na później
#satisfactory
#satisfactory
@ANDRZ_J: Na wszystkie się opłaca budować, w większej bądź mniejsze skali ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej Największej, to green circuty, tego wszędzie idzie masa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ANDRZ_J: Wszystko buduj, i od razu planuj miejsce na skalowanie (że będziesz musiał produkować tego więcej, a podstawowych jak drut czy śrubki dużo dużo więcej)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Not_Broken: dzięki
Rocky Desert jest naprawdę w pytę. Wszystkie złoża o rzut beretem, i to Pure. Jak miałem fabrykę na łące, to musiałem boksyt wozić przez pół mapy, a tu wystarczy winda. Węgla i ropy pełno wszędzie, nie mam co robić z prądem - ale uran też tu jest, to może spróbuję w końcu zbudować nuklearkę. #satisfactory #gry
@grzegorzx86: wrak, co wymaga kilkaset MWh
@grzegorzx86: a, i polecam budowanie z maszynami ustawionymi na 33% wydajności - zużycie prądu jest drastycznie mniejsze, a potem są też łatwo skalowalne w miarę postępów, bo i później łatwiej o prąd i są szybsze pasy.
A centrum dowodzenia, pod koniec wyglądało tak
A centrum dowodzenia, pod koniec wyglądało tak
źródło: comment_1645982333C8gU9PPGym5Z05YKCWRH3E.jpg
PobierzKurde dawno nie odpalałem tej gry, ale skusił mnie update 5. Jezu, budowanie teraz jest tak przyjemne z tym trybem scoop, wcześniej pamiętam, że mnie to mega irytowało a teraz wszystko ładnie się buduje równiutko (ʘ‿ʘ)
#satisfactory
#satisfactory
@SamNieWiemKto: chyba chodziło Ci o zoop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mam to samo, po roku przerwy, wszystko od nowa, inna koncepcja, jest chęć bawienia się w ciekawe budynki i podłączenie pod linie kolejowe. Oby tylko silnik wydajnościowo zniósł moje pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwielbiam tę maszynę, normalnie przyjeżdżam tu sobie czasami posłuchać jak napiżdża xD #satisfactory #gry
źródło: comment_1636063113v4qUewOVYtfB6cGjMI5ZV5.jpg
Pobierz- 2
@mojemacki: https://satisfactory.fandom.com/wiki/Resource_Well_Pressurizer Stawiasz na pęknięciu w ziemi i wtedy możesz wydobywać azot.
@Chris_Karczynski: Nie na tej obcej planecie
Nowy update do #satisfactory jest cudowny. Tyle nowej customizacji i możliwości budowy :3
Daję potężną okejkę.
Daję potężną okejkę.

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: W końcu będzie można poustawiać znaki drogowe xD
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
Przegapiłem, ale powiem... w końcu. W końcu kilka rzeczy z którymi się ugieli i kilka zmian, które były niezbędne. Wciąż jednak pozostaje kilka irytujących kwestii.
Przegapiłem, ale powiem... w końcu. W końcu kilka rzeczy z którymi się ugieli i kilka zmian, które były niezbędne. Wciąż jednak pozostaje kilka irytujących kwestii.
@Not_Broken mi wyszło takie coś. Nawet działa
źródło: comment_1635284168j8L19Or2IRNo3HKCyywHgH.jpg
Pobierz- 0
@mojemacki: piekne spagethi
















W przeciwieństwie do tej pierwszej, ta jest już dostępna, a dodatkowo do 15 maja jest promocja 30% i można kupić za 25zł, ale nawet za pierwotną kwotę to to są po prostu śmieszne pieniądze, a gra wygląda naprawdę świetnie i jest to już chyba (dopiero zaraz idę kupić, więc jeszcze nie grałem)
Dzięki za info o hytale.