via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, wymieniłem właśnie akumulator w swoim Samsungu Galaxy S8, bo czas pracy był denerwująco krótki - od 100% do zera w jakieś 4 godziny. Wyszukałem firmę, zapłaciłem 150 zł, w godzinę smartfon miałem z powrotem. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że praca smartfona na jednym ładowaniu się nie wydłużyła - pozostała właściwie taka sama.

Moje pytanie brzmi, jak sprawdzić, czy mnie nie oszukano? Nie znam się dobrze na tym temacie.
urbnski - Mirki, wymieniłem właśnie akumulator w swoim Samsungu Galaxy S8, bo czas pr...

źródło: comment_1624632187QuTZmTgrMvxOM7ItSzWDXb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki Wam za pomoc. Wpis dodałem pod napływem emocji, ale po testowaniu nowej baterii przez kilka dni, wszystko jest raczej w porządku. Przepraszam za zmarnowanie czasu :)
  • Odpowiedz
Witam, poszukuję tv do ps5. Głównie zależy mi na 65" 120hz i HDMI 2.1. Zastanawiam się między Samsungiem QE65Q77AAT A SONY KE65XH9096BAEP czy ktoś siedzi w temacie i powie mi który tv będzie lepszy?

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-led-qe65q77a-qled-uhd-hdr10-tv-2021

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sony-led-ke65xh9096baep-uhd-4k-hdr-android-tv-procesor-x1

#ps5 #tv #sony #samsung
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stormkiss: Legenda o starych oledach i ludziach oglądających non stop kanały informacyjne. Nowe modele maja sporo zabezpieczeń. Sam mam CX od listopada, katowany po 10h dziennie i zero problemu.
  • Odpowiedz
Mirki, Samsung M12 spoko telefon czy raczej nie do konca?
Zastanawiałem się jeszcze nad Samsungiem M21 ale nigdzie go juz nie ma, teraz mam a30s i jest w spoko, spelnia swoje funkcję tylko mi się zepsuł wtyk od ladowania i czasami muszę się pomeczyc z ustawianiem zlacza pod roznymi kątami żeby zaczelo ladowac. W serwisie powiedzieli że wymiana z to kodzt ok 200 Więc wole kupić nowy. Chyba że coś innego w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystacie z dialera google i macie nagrywanie rozmów? Strasznie mnie irytuje dialer samsunga, ale na nim mam na grywanie a przy zmianie dialera na googlowy już nagrywania nie mam.
#android #samsung
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ravnov tak mam nagrywanie rozmów tyle,że nie mam do niego dostępu bo wszystko nagrywa google mi nie wolno xd nie masz nigdzie nagrywania. Tylko na starych phonach i Xiaomi eu
  • Odpowiedz
Od zawsze nosiłem ceglaste telefony. Aktualnie Note 10, który ledwo w kieszeni się mieści i przeszkadza przy siadaniu. Bo 'potrzebowałem dużego ekranu', bo cos oglądać, bo lepiej mieć większy wyświetlacz.

Nie wiem, może z tego wyrosłem, ale ostatnio pobawiłem się w markecie chwilę iPhonem 12 mini i jest cudowny. Poręczny, wygodny do kieszeni, smukły.

Nie planuje jednak przesiadki na iOSa i zastanawiam się, czy jest jakaś alternatywa z Androidem? Oprócz kompaktowych wymiarów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: Pixel 4a i Galaxy S10e, Huawei P30/P40 są względnie kompaktowe jak na Androida. Nie kojarzę żadnych alternatyw z wymiarami 12 Mini dodatkowo z wymogiem dobrego aparatu i bebechów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niestety praktycznie wszystko to patelnie.
  • Odpowiedz
@Szynk44 możliwe, było tak już z A50, który był droższy od A51


@kwasny: pomijając to, że to całkiem bez sensu - czy m22 wyjdzie, czy dopiero ma wychodzić, stara generacja powinna schodzić z ceny, żeby potem nie leżało. Chyba że nachapać się ile wlezie, a potem się zobaczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy, mam w kontaktach zapisanych nr telefonów klientów. Każdy taki nr jest dodany do grupy "klienci" w kontaktach. Jak zrobić żeby telefon automatycznie blokował połączenia przychodzące od klientów poza godzinami pracy? Tel to samsung galaxy s20+

#android #samsung #galaxy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #samsung #apple

Zastanawiam się nad wymianą telefonu i mam spory dylemat.
Od lat używam telefonów z androidem choć iphone 4 również gościł długi czas w moich rękach i dobrze z nim współpracowałem.
Telefony marki xiaomi, które przeważnie kosztowały mnie do 1500zł starczały na ciut więcej niż rok. Po tym okresie albo zaczynały przymulać, albo coś nie działa tak jak działało wcześniej, albo się tłukły, albo wszystko na raz
bongoz11 - #telefony #samsung #apple

Zastanawiam się nad wymianą telefonu i mam sp...

źródło: comment_1624376747Cp6F118Dj8HudM3O0bSeZb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bongoz11: Kupując iPhone masz aktualizacje przez + - 5 lat.
Jeśli kupiłbyś iPhone 11 i nie tłukłbyś go to byś miał spoko telefon, któremu prawie, że niczego nie brakuje przez spokojnie 3 lata+. No i oczywiście przez te 3 lata+ (na pewno dłużej brak lagow, ścinek itd)
Samsung? Jest spoko ale wg. mnie na 2, 3 lata to max. Nie wierze, że nawet taki flagowy s20 fe nie spowolni po 1 roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzień dobry Mireczki. Jest tu może jakiś specjalista z #plus #plusgsm który pomoże mi skonfigurwoac punkt dostępu w telefonie #samsung s20 ultra 5g.
Nie działa mi LTE, na infolinii wymyślają różne rzeczy a jedyne co udało się osiągnąć to próba połączenia się z LTE (literki pojawiły się przy wskaźniku zasięgu, ale nie miałem dostępu do sieci Internet).
Na infolinii dostałem informację że widać że telefon próbuje
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czacha88: przypominam iz s20 nie współpracuje z 5g z plusa odbiera psamo TDD 5G: 2500
a plus pracuje na 2600 wiec nie da nic konfiguracja s21, s20fe, a51 5g a52 5g dopiero współpracuje z 5g plusa, pisz jak beda pytania pracuje w plusie
  • Odpowiedz
  • 0
Używa ktoś z was #xiaomi Mi 11 Lite? Posiadam obecnie Galaxy S7 Edge od 5 lat i co tu dużo mówić, umiera mu się powoli. Szukam czegoś na jego miejsce ale nie mam ochoty wydawać 4k na flagowca. Generalnie z telefonu korzystam do map Google, Spotify, Wykop, Insta, Fb. Nie potrzebuje niewiadomo jakich osiągów bo w gry nie gram w ogóle. Używam natomiast jednocześnie map i Spotify. Zależy mi, żeby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@69inch: wiesz co ja mam mi note 3
Telefon ma trzy lata i zdjęcia robi jakie robi. Ale mapy i Spotify lokalnie chodzi bez problemu.
Ma 4GB
  • Odpowiedz
Pytanie, jak zrobie roota w telefonie, nie mam juz gwarancji na niego... mam tylko gwarancje na wyswietlacz, ze moze byc wymieniony w ciagu 1 roku jeszcze, czy jak zrobie roota to ta gwarancja na ekran bedzie uwzgledniona pozytywnie czy odrzucona?
#android
#samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Samsungu qled77aa nie mam asystenta Google i nie mogę zaktualizować oprogramowania (wyszarzona opcja, nie da się kliknąć).
Obecnie pokazuje że mam 1506.

Jak to rozwiązać?

#telewizory #samsung
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach