@wuzek_widlowy: wygląda na problem z dekoderem sprzętowym w procesorze.
wyłącz tv od prądu na jakiś czas (wtyczka od prądu wypięta na około 5 min), jeżeli to nie pomoże to znaczy ze grubszy problem i to raczej po stronie sprzętu.
  • Odpowiedz
Któryś z mireczków/mirabelek ma samsunga s20 fe fan edition 4g na snapie 865 i mógłby się podzielić wrażeniami z użytkowania? Jesteście zadowoleni z zakupu? Nie ma problemu z nagrzewaniem się albo przycinkami?

#samsung #telefony #smartfon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy kupiłem w Media Markt online smartwatcha Samsunga. Niestety pech chciał, że już drugiego dnia użytkowania wyszła wada/usterka - wypadł przycisk.
Co w takim wypadku będzie najkorzystniejsze, rękojmia, reklamacja czy serwis gwarancyjny Samsunga?
#pytanie #elektronika #samsung #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki! #pytaniedoeksperta dzisiaj po naładowaniu telefonu zauważyłem dziwny "płyn" na wtyczce ładowarki. Z tego co widzę to port w telefonie też ma dziwny zielono-niebieski kolor. Telefon to Samsung Galaxy s7 Edge. Ktoś miał coś podobnego lub wie co to może być ?

#pytanie #telefony #elektronika #samsung
Bazooka - Hej mirki! #pytaniedoeksperta dzisiaj po naładowaniu telefonu zauważyłem dz...

źródło: comment_1624115441Y8XO6Sc7DxFZBRFOT4yZHQ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Czy w 2021 warto jeszcze kupić Galaxy S10?
Wiem że w tej cenie kupię telefony z szybszym procesorem i nowsze, ale zależy mi na rozmiarze.
Cegły obecnie panujące na rynku mnie przerażają.

Ewentualnie co można kupić w tym rozmiarze i podobnej cenie, ale nowszego?

#smartfon #samsung #galaxy #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@d601: fajny kolor. () Miałem zamiar kupić A52 5G ale niestety nie chciał pokazać się w okolicach 1500 zł. A71 zostanie na dłużej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#telefony #samsung #kiciochpyta
nie mam ochoty przekopywać się przez setkę wykluczających się odpowiedzi w googlach więc zapytam tutaj

mam samsunga S10e i zdarza się tak, że telefon leży sobie na biurku, nie dzwoni nikt, a ja dostaję powiadomienie, że mam nieodebrane połączenie
ani ja ani moi koledzy z biura nie słyszeli żadnego dzwonka, nic, a tutaj info, że ktoś niby do mnie dzwonił
albo sytuacja w stylu, ktoś dzwoni, odbieram,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sprzedam #3d #samsung
Mam do sprzedania 2 sztuki okularów do 3D, model Samsung Ssg-5100gb. Chciałabym za nie ~100zł, z wysyłką się możemy jakoś dogadać. Jeśli ktoś by był zainteresowany to zapraszam na priv (ʘʘ)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EugeniuszGeniusz: "zapraszam do zakupu okularów Samsung SSG-5100GB. Okulary po wymianie baterii na nowe mrugają na zielono oraz czerwono. Nie testowane pod TV. Na szkłach są rysy. Sprzedaję jako uszkodzone. Cena za 2 sztuki. Nie przyjmuję zwrotu za ten zakup"
  • Odpowiedz
  • 0
Kiedyś w #android #samsung s9 było coś takiego, że przy odblokowaniu poinem nie trzeba było wciskać przycisku zatwierdzającego pin, czyli "ok". Gdzie to było w ustawieniach bo nie mogę znaleźć?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepe_Roni chyba iPhone mini tylko... Jak ma być mały

Też chciałem mały telefon, ale w końcu pani przekonała mnie do dużego Xiaomi 10t lite 5g i nie żałuję.
Zajebisty jest

Tylko duży :/
  • Odpowiedz
@Pucios87 jak masz dostęp do 5G (zarówno zasięg jak i oferta u operatora) i koniecznie musi to być Samsung to A32, jeśli masz gdzieś najnowsze technologie i liczy się dla Ciebie głównie czas działania na baterii to M21
  • Odpowiedz
  • 0
#galaxy #samsung #android
Przy wymianie baterii niestety pękła mi tylna szklana obudowa. Czy testował ktoś zamienniki z chin ?
Warto w ogóle to zamawiać ?
Dodam że telefon i tak już idzie na sprzedaż bo mam nowy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greiz: Jak na sprzedaż to tym bardziej z Chin bierz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jak kupisz na allegro a nie od producenta telefonu to pewnie dostaniesz to samo co na Ali tylko 3x drożej.
  • Odpowiedz