@zupa_z_kasztana: Dziękuję za komentarz. Tak, starałem się narysować na podstawie tego, czego się dowiedziałem, z głowy. Nigdy nie wiem jak powinny się ułożyć w danej pozie nogi, z ich proporcjami mam też największy problem.

Racja, trzeba będzie zastosować jeszcze parę referencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brewer: Dodam tylko, że od czasu do czasu oczywiście fajnie się sprawdzić i zobaczyć, co w głowie z nauki zostało, byle na początku się na tym sprawdzaniu nie skupiać, bo najpierw trzeba się dużo nauczyć. ;) Ale życzę powodzenia, ładnie pracujesz.
  • Odpowiedz
@Rezix: uważam, ze najlepsza opcja na naukę #programowanie jeżeli nie piszesz nic do pracy ani na studia jest pisanie idiotycznych programów które Ci przyjdą na myśl. Oby tylko coś robiły. Suche czytanie książek jest spoko pod warunkiem ze coś z tym zrobisz praktycznego.
  • Odpowiedz
Dzisiejszy wpis sponsoruje: @grucha_


@Rezix: Ja tam się na nic nie zrzucałem ;p

A tak serio to po Twoim ostatnim wpisie i tym to mam wrażenie, że za dużo filozofujesz przy tej nauce, byłbyś chyba lepszym kierownikiem projektu niż programistom, bo oni zwykle mają ochotę filozofować a programiści każą im w---------ć bo chcą n-------ć kod.
  • Odpowiedz
Takie małe #coolstory , 2h temu wracałam do domu metrem, jak zawsze aby umilić sobie czas wyciągnęłam szkicownik i szybko rysowałam ludzi wokół mnie. Zazwyczaj inni mają mnie za jakiegoś wariata i ignorują, czasem może zaglądają przez ramię.

Za to dzisiaj pewna pani dziewczyna wyczaiła, że to właśnie jej szybki szkic robię i zaczęła mi niby 'niechcący' pozować - jedno armię uniesione do góry, głowa lekko przechylona, noga na nogę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny kamień milowy w moim rysowniczym życiu.

Pierwszy był, gdy z ołówka HB przeszedłem na 4 ołówki 2B, 3B, 4B, 6B

Próbowałem już podchodzić do tableta... ale odnosiłem coraz to kolejne porażki. Od prawie tygodnia się z nim zaprzyjaźniłem i chyba tak zostanie :)

Wciąż
R.....x - Kolejny kamień milowy w moim rysowniczym życiu.



Pierwszy był, gdy z ołów...

źródło: comment_RLwfVE5Hew98GqLJpj5PcV1qQgcsN3yE.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anatomia dzień 7 po czterodniowej (sic!) przerwie.

Próbuję eksperymentować z pozami, ale nie mogę się przemóc, żeby rysować postacie pod jakimś swobodnym kątem. Zawsze wychodzi profil albo en face.

A w książce autor chce lada chwila przejść do mięśni.
brewer - Anatomia dzień 7 po czterodniowej (sic!) przerwie. 

Próbuję eksperymentować...

źródło: comment_YhpUYUI5pUeRpgdcnUHqJbm5GExnwLXd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kisiowy: to chyba ranking sprzedaży bo na pierwszym jest ten co w biedrze był na niego szał... ;p ja brałbym intuosa z drugiego miejsca :) ale wacomy są na tyle sprawdzone że fajnie by było jakby udało Ci się zgarnąć w tych granicach jakiegoś w rozmiarze A5
  • Odpowiedz
@kisiowy: cała linia Intuos jest bardzo ok. cokolwiek z niej byleby w jak największym rozmiarze będzie super, moim zdaniem nie ma co dopłacać za dodatkowe bajery, rozmiar ma znaczenie, a poza tym to już tylko firma, a Wacom jest potentatem w branży :)
  • Odpowiedz