Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Rysując stopami

Nie tylko ręka potrafi ładnie rysować obrazy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
@Rezix: uważam, ze najlepsza opcja na naukę #programowanie jeżeli nie piszesz nic do pracy ani na studia jest pisanie idiotycznych programów które Ci przyjdą na myśl. Oby tylko coś robiły. Suche czytanie książek jest spoko pod warunkiem ze coś z tym zrobisz praktycznego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dzisiejszy wpis sponsoruje: @grucha_
@Rezix: Ja tam się na nic nie zrzucałem ;p
A tak serio to po Twoim ostatnim wpisie i tym to mam wrażenie, że za dużo filozofujesz przy tej nauce, byłbyś chyba lepszym kierownikiem projektu niż programistom, bo oni zwykle mają ochotę filozofować a programiści każą im w---------ć bo chcą n-------ć kod.
@grucha_: xĐ
- 2
Satyryczne ilustracje dzisiejszych problemów rysowane w stylu lat 50-tych (ang)
#ilustracja #rysowanie #obrazki #zyciecodziene #kultura
#ilustracja #rysowanie #obrazki #zyciecodziene #kultura
- 3
- 4
Anatomia dzień 9.
Przymiarki do perspektywy, dziś temat bardziej bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rysunek #rysowanie #januszeanatomii
Przymiarki do perspektywy, dziś temat bardziej bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rysunek #rysowanie #januszeanatomii
źródło: comment_7pgN12K0ga0DY2XLazMXLLZAjKDXSdQH.jpg
PobierzTakie małe #coolstory , 2h temu wracałam do domu metrem, jak zawsze aby umilić sobie czas wyciągnęłam szkicownik i szybko rysowałam ludzi wokół mnie. Zazwyczaj inni mają mnie za jakiegoś wariata i ignorują, czasem może zaglądają przez ramię.
Za to dzisiaj pewna pani dziewczyna wyczaiła, że to właśnie jej szybki szkic robię i zaczęła mi niby 'niechcący' pozować - jedno armię uniesione do góry, głowa lekko przechylona, noga na nogę
Za to dzisiaj pewna pani dziewczyna wyczaiła, że to właśnie jej szybki szkic robię i zaczęła mi niby 'niechcący' pozować - jedno armię uniesione do góry, głowa lekko przechylona, noga na nogę
- 55
- 12
@pasztet_w_lasce: Jutro wrzucę na mój tag z rysunkami #izarim . Dzisiaj nie mam dostępu do czegokolwiek robiącego zdjęcia, nawet komórki. Mogę zawołać jak chcesz :).
@choleryk: Coś mi właśnie nie pasowało, bo jej koleżanki wysiadły stacje przed nią :)
@choleryk: Coś mi właśnie nie pasowało, bo jej koleżanki wysiadły stacje przed nią :)
Kolejny kamień milowy w moim rysowniczym życiu.
Pierwszy był, gdy z ołówka HB przeszedłem na 4 ołówki 2B, 3B, 4B, 6B
Próbowałem już podchodzić do tableta... ale odnosiłem coraz to kolejne porażki. Od prawie tygodnia się z nim zaprzyjaźniłem i chyba tak zostanie :)
Wciąż
Pierwszy był, gdy z ołówka HB przeszedłem na 4 ołówki 2B, 3B, 4B, 6B
Próbowałem już podchodzić do tableta... ale odnosiłem coraz to kolejne porażki. Od prawie tygodnia się z nim zaprzyjaźniłem i chyba tak zostanie :)
Wciąż
źródło: comment_RLwfVE5Hew98GqLJpj5PcV1qQgcsN3yE.jpg
Pobierz@Rezix: Ja wiem, że to taka rysunkowa pierdółka, ale przypomniało mi się, że zrobiłam kiedyś dla Ciebie miniporadnik jak powinny wyglądać oczy, łap.
(ogólny wniosek, że takie pełne obrysy są złe, bo tam się dużo ciekawych rzeczy dzieje z cieniami)
(ogólny wniosek, że takie pełne obrysy są złe, bo tam się dużo ciekawych rzeczy dzieje z cieniami)
źródło: comment_bnc6deal0QZx8g8P7uxwUTAdWQMiSRpO.jpg
Pobierz- 1
@zupa_z_kasztana: Jeszcze i na to przyjdzie czas :)
- 4
@brewer: nazwałbym ten rysunek "Raz w Dupę to nie Pedał"
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, chcialbym kupic siostrze tablet graficzny. Ma 12 lat, to bedzie jej pierwszy tablet wiec nie ma co stawiac wysokich wymagan technicznych. Dziewczyna rysuje mange itd.. Da sie zmiescic w 100 zł w czyms sensnym? #pytamboniewiem #tablet #grafika #rysowanie #rysujzwykopem #tabletygraficzne #grafikakomputerowa
- 1
@betonkomorkowy: Lepiej kupić najtańszy Wacom Intuos - ~250zł
- 1

5
K-dron – jedenastościenna bryła geometryczna odkryta przez polskiego rysownika
K-dron – jedenastościenna bryła geometryczna odkryta przez Janusza Kapustę w styczniu 1985 roku. Nazwa K-dronu pochodzi od słowa dron, które w języku greckim oznacza ścianę, a k jest jedenastą literą łacińskiego alfabetu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Anatomia dzień 7 po czterodniowej (sic!) przerwie.
Próbuję eksperymentować z pozami, ale nie mogę się przemóc, żeby rysować postacie pod jakimś swobodnym kątem. Zawsze wychodzi profil albo en face.
A w książce autor chce lada chwila przejść do mięśni.
Próbuję eksperymentować z pozami, ale nie mogę się przemóc, żeby rysować postacie pod jakimś swobodnym kątem. Zawsze wychodzi profil albo en face.
A w książce autor chce lada chwila przejść do mięśni.
źródło: comment_YhpUYUI5pUeRpgdcnUHqJbm5GExnwLXd.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
czy @julie_juls?
źródło: comment_dDymM3EQVaZOUEFiZKGE0J7067bn2yEf.jpg
Pobierz- 10
A może @Jofridd?
źródło: comment_BuvtvvlWxJ5U9KtK20n3TYMHslXgfnuA.jpg
PobierzKolejne osiągnięcie odblokowane :D
Mój obrazek znalazł się w nagłówku tagu #logikarozowychpaskow
A to za sprawą tego wpisu.
Może
Mój obrazek znalazł się w nagłówku tagu #logikarozowychpaskow
A to za sprawą tego wpisu.
Może
źródło: comment_kfES5AXITRDvGzvDSFZ07727TSbuEduN.jpg
Pobierz@Rezix: Ale wiesz, że ani to oryginalne, ani ładne, ani czytelne...? Ratować mógłby to tylko styl, problem w tym, że Twój styl nie jest rozpoznawalny jak styl Dema itd.
- 11
- 6
Tym razem kochane Mirasy proszę o poradę w sprawie tabletów graficznych.
Cena: najlepiej do 300 zł, chyba że dodanie paru groszy będzie racjonalne.
Przeznaczenie: nauka pracy na tablecie, amatorskie i niekomercyjne obrazy na użytek własny.
Dla
Cena: najlepiej do 300 zł, chyba że dodanie paru groszy będzie racjonalne.
Przeznaczenie: nauka pracy na tablecie, amatorskie i niekomercyjne obrazy na użytek własny.
Dla
źródło: comment_0mrMk8nIkVJVxMrmmomNKE5tyYA1QGRQ.jpg
Pobierz@kisiowy: to chyba ranking sprzedaży bo na pierwszym jest ten co w biedrze był na niego szał... ;p ja brałbym intuosa z drugiego miejsca :) ale wacomy są na tyle sprawdzone że fajnie by było jakby udało Ci się zgarnąć w tych granicach jakiegoś w rozmiarze A5
@kisiowy: cała linia Intuos jest bardzo ok. cokolwiek z niej byleby w jak największym rozmiarze będzie super, moim zdaniem nie ma co dopłacać za dodatkowe bajery, rozmiar ma znaczenie, a poza tym to już tylko firma, a Wacom jest potentatem w branży :)



















W gruncie rzeczy ciągle nie wygląda to najlepiej, ale w porównaniu do początku to wielki krok dla człowieka. Dla ludzkości żaden.
Wniosek na dziś: potrzeba lepszego ołówka.
#rysowanie #rysunek #januszeanatomii
źródło: comment_QhOg958zX3wPB4jte98kcT0npM3jZ5tM.jpg
PobierzRacja, trzeba będzie zastosować jeszcze parę referencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)