@Grzesiek1010 Z samego rana dzisiaj na pewno nie dostaniesz. Jak zamówiłeś z przedsprzedaży w RTV i masz na dzisiaj termin dostawy to będzie dzisiaj ale najpierw musi dostawa przyjechać. A przyjeżdżają koło 12/14 . Ja odebrałem wczoraj o 14
  • Odpowiedz
Witam,

mam problem z TV Samsung UE55KS7500S.
Mianowicie pilot smart mi wariuje, ponowne sparowanie nic nie dało. Mam rozszerzoną gwarancję w RTV EURO AGD.
Tvik nie ma nawet dwóch lat także serwis samsung mi go wymieni ,, o ile nie był zalany '' - Możliwe, że dziecko brało to buzi.

Zastanawiam
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś jak to jest z oddaniem dysku ssd zakupionego przez internet?

Chciałem wymienić dysk hdd na ssd w laptopie, zamówiłem w RTV EURO AGD dysk z wejsciem MSATA z odbiorem w sklepie jednak sprzedawca przed wydaniem dysku powiedział mi zebym się zastanowił dwa razy ponieważ oni zwrotów dysków nie przyjmują. To jest w ogole zgodne z prawem?!?

#pytanie #technologia #komputery #rtveuroagd #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: zamówiłeś go przez internet ale zakupiłeś stacjonarnie. Prawo stoi po ich stronie. Jeżeli sam sklep nie daje takiej możliwości to mogą nie przyjąć zwrotu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zArteq: Użyj jakiegoś programu, który pokaże klucz do aktualnie zainstalowanego systemu.

Poza tym to wystarczy nakleic przejrzystą taśmę i klucz się nie zetrze...
  • Odpowiedz
@krykoz: Dzięki, teraz już wiem, że trzeba go przepisać i zabezpieczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na kompie akutalnie jest inny system, nie da rady odzyskać z tej strony.
  • Odpowiedz
@maviek92: Monitor ma źle spasowaną obudowę i obawiasz się o to, że kurz dostanie się na matrycę. Kierownik sklepu przyznaje ci racje i sugeruje wymianę sprzętu na nowy, ale nie ma go na stanie. Spisujemy raport i wysyłamy na magazyn centralny. Dalej historie znasz.
Temat nie ma sensu i dyskusja jest tu zbędna, wyznajesz swoje zasady, sklepy i pracownicy swoje.
Szkoda czasu na dalszą dyskusję. Elo ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ale zdzbaniłem. Odebrałem wczoraj zamówiony odkurzacz w #rtveuroagd. Zapłaciłem podczas małego zamieszania gotówką, dostałem resztę, kazali wziąć karton z odkurzaczem i do widzenia. Wieczorem w domu skapnąłem się, że nie wziąłem paragonu xDD. W zasadzie nawet mi go nie dano, żadnego dowodu zakupu a ja baran po prostu wziąłem karton i sobie poszedłem. Oczywiście okazało się, że odkurzacz jest r-------y XDDD karcher wd 2 widać jak silnik iskrzy pod
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zaliwaja: Najchętniej kupiłbym jak najtaniej. Ale jak znalazłem za 1250 w bezcen.pl i poczytałem o co chodzi to wolę dopłacić i w ratach zero procent kupić w euro.
  • Odpowiedz
  • 6
Mirki, chce się podzielić czymś co mnie dziś spotkało ze strony #transport sklepu #rtveuroagd. Zamówiłem kilka rzeczy w/w sklepie: pralka, lodówka, zmywarka, tv. Podzielonych na 2 zamówienia (2x2). Ze sprzedawcą ustaliłem, że chcę transport z wniesieniem (3p bloku) . Kosztowało mnie to 55zl za pierwsze zamówienie i 1zł za drugie. Dziś miał miejsce transport. Dwóch panów wyniosło lodówkę i komunikują mi że wszystkiego wnosić nie będą bo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach