Wpis z mikrobloga

  • 2
@CeZiK_ typowy Janusz z Pioterem pomyślą że to do drona a nie do telefonu więc jest to trochę takie naciąganie ludzi na niepotrzbne im rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@CeZiK_ nie do końca, jeśli to kogoś pierwszy dron (a pierwszego najczęściej się rozbije ) to lepiej rozwalić zabawkę za 500zl niż 1500zl. Mało tego, znam co najmniej 2 osoby które kupiły Phantoma 4 i latały może 5 razy i leży w kącie. Cały czas podkreślam że jeśli to pierwszy dron to ok, polatasz i zobaczysz czy to hobby dla Ciebie, jeśli nie to nie będzie aż tak żal jak sparka
  • Odpowiedz
  • 1
@felixos właśnie się zastanawiam nad pierwszym dronem. Nigdy nie latalem dronami. Chciałbym robić nim tylko zdjęcia bo wiem że z video jest tragedia. Zastanawiałem się nad jakimś trochę lepszym ale jak narazie nie mam sprzętu który działa na wifi 5ghz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nitrobis kurde, teraz to zabrzmi jak reklama ale mam drona na sprzedaż. Hubsan h501s, zdjecia ok, filmy do bani bo nie ma stabilizacji. Cena regularna około 800zl, ja chcę 600 bo mam 2 dodatkowe baterie. Ma GPS , leci na 2 km i sam wraca. Przejrzyj YT i się odezwij jeśli interesuje. Sprzedaję bo kupiłem mavic Air.
  • Odpowiedz